messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubert98 ja już bym dzwonił do nich :D
0
Jak tam finanse w fifie @Ghotti ?U mnie jak wszystko sprzedam to blisko 1mln na koncie bez FIFA pointsow, plan jest taki żeby uzbierać na Neymara i Mbappe do przyszłego piątku, od wczoraj dopiero handluje bo odblokowali mi rynek, blisko 250k transfer profitu dziennie, reszta trafiona z paczek
2
@GeFcIo zamień miejscami Kante z Griezmannem i obu stoperów to będzie więcej zgrania. Ogólnie Umtiti to dno, jak nie masz na Varana albo Lengleta to Todibo lepszy
0
@Ghotti Gracias Amigo
0
@Ghotti rozumiem że każda z tych kart to inny piłkarz?
0
@Ghotti pokażesz screenshot swojej listy jak to wygląda?
0
@Ghotti ja trafiłem niewymiennego Salaha i Walkera więc start niezły. Ogólnie prócz tego w kartach jakies 250k, ale wciaż rynek zablokowany
1
@IronSanHybrid oby w pucharze zadebiutował drugi: Konrad
1
Przy ciężkich treningach Koemana przyda się trochę rotacji. Wiadomo, że nie na Real, ale w późniejszych kolejkach chętnie zobaczę od pierwszych minut Pjanicia, Trincao, Dembele czy Puiga
8
Pedri na skrzydle to nieporozumienie. Powinien być zmiennikiem Cou na 10. Na skrzydle już Braithwait dałby wiecej
1
@gryfiT. Grając trzema defensywnymi pomocnikami?
1
On chce bronić tego remisu? Valverde się odpalił?
0
@MaŁolat kontuzja
0
@kiper09 to mają grać długa piłkę na Coutinho, Messiego, Pedriego czy Trincao?
0
Typowy Sergi Roberto. Jak ma na skrzydle kogoś szybszego niż Busquets to zawsze są problemy. Braki szybkości nie oszuka
0
Ciekawe czy Martin zagra coś poza pucharem w tym sezonie w podstawie
0
@Uukasz_93 a ten znowu swoje. Już każdy ma cię dość. Przepatrz sobie swoje wpisy, o niczym innym nie piszesz
0
Kurka Koeman... Jak Ty mi imponisz cały czas.
0
@olikwierk10 panie to ty już po tych 10h? Ja dopiero z 10 męczy zagrałem
0
@pt9 o Teixeira, zapomniałem o nim. Muszę spróbować jakoś go wrzucić do składu. Z Salahem zrobią dobrą robotę. Ja gram 4-2-3-1 lub 4-2-2-2. Salah, Carrasco, Odegaard, Morales, Coquelin, Herrera i jakaś randomowa obrona z La Liga + ten LO z Liverpoolu dla zgrania Momo
0
Jak odczucia po pierwszych dniach życia Fify 21? Dla mnie spoko, gameplay podobny do 20, ale bardziej zrównoważony, już nie trzeba nawalać non stop prawym analogiem żeby zdobyć bramkę, można normalnie rozklepac obronę.
Na start wleciał niewymienny Salah więc dobra pomoc na początek, tylko wciąż ten zablokowany rynek transferowy psuje plany na start gry.
0
@Survier nie. To zacny piłkarz ale do ligi angielskiej. Typowy pod kontrę.
0
@pt9 mi jeszcze gamonie rynku nie odblokowali a konto założone 7 lat temu :D
8
@Uukasz_93 chłopie zluzuj, twoje ostatnie 20 komentarzy dotyczy tylko tego tematu. To jest już nudne, wygrywamy z nim w składzie ostatnie 10 spotkań więc w czym problem? Idź na notatnik tam będą Ci klaskać za takie wpisy, ale tu już za dużo. Nie lepiej się cieszyć z wygranej niż ciągle męczyć bułe z jednym?
3
Ostatnio Ćwiąkała powiedział coś w stylu: jak piłkarze Barcy po pierwszych meczach poczują wiarę w projekt Koemana przez dobre wyniki, to będą się bić o wszystko. Podpisuję się, dawno nie widziałem tak gryzącej trawy Barcy, ba, okazało się, że nawet Leo może grać w pressingu
0
Szkoda że Cou tego nie wcisnął od słupka, zasługuje facet na bramkę
0
Real ma Var, Barca ma Own Goala.
Równowaga w przyrodzie została zachowana
3
Barca 1 - 0 sędziowie
5
Roberto to zawodnik bardzo potrzebny, załata kilka pozycji, ale na żadnej niestety nie powinien być pierwszym wyborem więc mocno wierzę w Desta. Wiadomo nie teraz, ale mam wielką nadzieję, że na wiosnę będzie podstawowym PO
0
@ObiektywnyKibic121 dla mnie jest jednym wyjście: Pjanic do środka i albo dajemy typowego skrzydłowego czyli Trincao, albo fałszywego napastnika Antka ale za jego plecami ofensywny Dest. Tak nisko ustawiony Roberto przy Griexmannie często opuszczającym prawe skrzydło to dramat. To tak jakbyśmy grali Abidalem na LO i Iniesta na LS