messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech już nasza nowa 6 zastąpi stara 5 bo tego nie da się oglądać
1
Alba i Pique to jedyni Amigosi Messiego którzy powinni zostać w tym klubie.
2
Czuje w kościach mocny oklep w jedną albo drugą stronę. Patrząc na Busquetsa, Roberto i Neto zaczynam się lekko niepokoić :P
0
@Gaucho moim zdaniem Messi. Chociaż tu będzie duża wymienność Messi - Griezmann - Cou
0
@cat_r37 dobrze jakby chociaż wypożyczyli Umtitiego bo te 12 mln rocznie mógłby ktoś za nas pokryć, nawet jeśli miałoby to być zwykle wypożyczenie bez obowiązku wykupu
0
@VenoM jeśli odejdzie Todibo a Umtitiego uda się wypożyczyć lub sprzedać to jak najbardziej ten transfer ma sens. W innym wypadku też nie widzę większego sensu skoro dobrze prezentuje się Araujo. Ale jeśli Eric nie przedłuży kontraktu to w City pewnie zostanie odsunięty od składu bo jest Stones, Ake, Laporte, Fernandinho i zaraz będzie Ruben Dias. Zapewne wyląduje na trybunach i straci rok
0
@cules_ już teraz chyba wszystko wskazuje że tak, nawet niemiecka prasa przestała informować o transferze do Bayernu, a jeden dziennik nawet potwierdził że Dest wybrał Barcelonę
0
O ile wiadomo było, że odejście Semedo będzie miało duży wpływ na ewentualne przyjście Desta, a z Garcią czekają aż odejdzie Todibo i City zakontraktuje Diasa to są jakieś info odnośnie Depaya? Wydawało się, że po odejściu Luisa sprawa nabierze tempa, ale temat chyba ucichł
0
@Krzychuuuu14 niekoniecznie, po prostu miał opcje powołania 23 zawodników i ją wykorzystał
0
@ForcaMilosz kontuzja
1
@BarcaInfo brakuje tylko Braithwaita?
2
@LuisSalvano a ja myślę że nie będziemy mieć typowej 11. Gramy co 3 mecze a tacy zawodnicy jak Messi, Cou, Griezmann, Depay, Dembele - każdy. Nich może obstawić minimum 2 pozycje w ataku nie tracąc na jakości. Podejrzewam że będzie dużo elastyczności w ofensywie i wymienności pozycji.
1
Jakoś nie chce mi się wierzyć w tego Messiego na 9. Ani razu Koeman go tam nie wystawiał, zawsze grał Griezmann albo Braithwait, przez chwilę chyba Konrad. Obstawiam że to jednak Francuz zagra na 9, Leo na 10, a Cou bliżej lewego skrzydła.
45
A w Barcelonie już -4, to dobra rewolucja panie Koeman. #Ernestowróć
0
Alexis wchodzi i w 10 min daje 3 kluczowe podania gdzie 2 z nich miały decydujący na akcje bramkową. Luksusowy rezerwowy - oby takim był Depay
0
Teraz ich zawrzucają, po meczu
2
Canales to Pan Piłkarz - zawodnik wybitny jak na Betis. Oby został i napisał tam historię na miarę Joaquina
1
@gregorski nie wyjątkowo, ich się zawsze przyjemnie oglądało
0
@Ghotti czyli po prostu sprzedajesz karty po zawyżonej cenie z jakimś stylem ewentualnie i odświeżasz co godzinę?
0
@Ghotti na czym handlujesz na początku? Ify? Ja ps, ty Xbox to na priv możesz napisać ;)
0
@takisobiektos to w sumie żadna różnica. Bezproduktywny zawodnik to bezproduktywny zawodnik, nieważne ile ma lat.
On jest dobrym napastnikiem ale w starym stylu, ten chłop po prostu musi dostawać masę piłek w pole karne, nie potrafi cofnąć się i rozegrać akcji jak Benzema, a szybkościowo też wygląda słabo
1
@Ghotti i turbo drogi :D. Ale widzę kolega też planuje iść w La Ligę ;)
0
Emerson nie zastąpi nigdy Alvesa, ale może być takim Maiconem, bardzo dobry mecz dziś, ostatnio też fajnie zagrał. Głównie dla niego, Fekira i Joaqina oglądam Betis.
0
@Ghotti chociaż to chyba obowiązuje w przypadku gdy Girona wywalczy awans, no to pozostało trzymać kciuki żeby nie awansowali ;)
https://www.fcbarca.com/96586-monchu-odejscie-z-tak-wielkiego-klubu-zawsze-sporo-kosztuje-ale-to-byl-dobry-moment.html
0
@Ghotti no to rekiny biznesu :D mam nadzieję że chociaż jest jakaś opcja odkupu jak u Cucurelli
11
@tristan87 jedyny pozytyw u Brzęczka
0
@Ghotti nie no jeszcze rozumiem gdyby poszedł tam taki Collado (chociaż też uważam, że dałby sobie radę na poziomie La Liga) czy Inaki Peña żeby się ogrywał, ale nie kapitan drużyny która prawie awansowała do ligi wyżej, do tego jako pomocnik był chyba ich najlepszym strzelcem. No ale lepsze to niż Barca B, niech gra i w niedalekiej przyszłości przejmie nr 5 w pierwszej drużynie.
0
Szkoda że nie wypożyczyli Monchu do takiego Elche, Cadiz czy Huesci. Myślę że spokojnie dałby sobie radę a i łatwiej byłoby śledzić jego grę.
1
@blazeq z całą pewnością nie jest to pomocnik do 4-3-3, ale jeśli mamy grać 4-2-3-1 to odnajdzie się równie dobrze jako najbardziej ofensywny pomocnik i jako lewy skrzydłowy. Szczególnie że za plecami ma Albe więc spokojnie może odkleić się od linii i zejść bliżej środka
0
@JarekS bo nie potrzebujemy. Na pivocie może grać De Jong, Pjanic, Busi, Roberto, Aleña i Puig. Na 10 Coutinho, Messi i Pedri więc 9 zawodników na 3 pozycje to chyba wystarczająco?