0

@zakazskretuwlewo 6 w obronie gra Liverpool, nieźle

6

@Brosik chodzę normalnie do pubów na piwo z kolegami. Wywalone w tą odmianę grypy

2

@cybo grał na prawej pomocy, na lewej i w środku. To taki młody Andres Iniesta. Zagra i na skrzydle i na 10/8

0

@Ghotti tak, obecnie Fify nie mam ale po premierze 21 możemy się zgadać

0

@Tomo1989 ale wy zdajecie sobie sprawę że pierwszym napastnikiem będzie Griezmann, a Depay przychodzi jako jego zmiennik + zawodnik mogący pokryć też inne pozycje czy serio myślicie że będzie szykowany na pierwszy skład?

1

@PatrychoO oj już nie pamiętam. W każdej fifie jest inaczej.. pamiętam że w 17 miałem skład z La ligi z Ronaldo, Messim, Neymarem itd i sprzedałem go za aż tyle, ale jak sprzedawałem w 20 to też miałem Messiego itd, tylko że mieć Messiego w 17 a w 20 to zupełnie co innego. Generalnie mogłem wziąć więcej bo jakieś 600-700 zł rok temu, ale nie chciało mi się z tym bawić bo i tak za dużo spraw.. czasem też sprzedaje na początku bo głupie 100k może być warte czasem 80-90zl a przecież 100k to jedna dobra paczka z SBC na początku gry :D

0

@PatrychoO dla mnie też. Ja robię tak: kupuje Fifę na premierę, gram do konca roku, w styczniu sprzedaje wszystkie coinsy na allegro (najwięcej zarobiłem w fkfie 17 - 1600 zł, najmniej w 20 - ok 300zl) sprzedaje Fifę za 100 zł na olx i w ten sposób gram sobie w to w najlepszym okresie i jeszcze na przestrzeni 3-4 miesięcy wychodzę na lekki (albo duży jak w Fifę 17) plus ;) polecam. Jak nie chcę ci się sprzedawać coinsow na allegro to są strony które zdobią to za ciebie, oczywiście weźmiesz połowę mniej pieniędzy ale nie tracisz czasu ( ja tak zrobiłem w 20 dlatego tylko 300)

0

@PatrychoO no tak Varane i Clement to będzie kozacka obrona, ja miałem Ter Stegena, ogólnie nie lubię go w fifach bo jest dość niski jak na bramkarza i zawsze grałem kimś wyższym, ale w ostatni silnik tak idealnie się wstrzelił z animacją obrony, że skubaniec bronił wszystko.

Ja będę starał się dążyć do czegoś takiego w 4-2-3-1:
GK
Semedo - Varane, Lenglet - Mendy
De Jong, Valverde
Inaki - Dembele - Vinicius
Bale

Każdy będzie na 10 zgrania (prócz Dembele/Bale - jeden z nich na 7), oczywiście zależne od ceny kart, zapewne na pierwsze 2-3 tygodnie będą to zawodnicy dużo słabsi, ale La Liga ma zawsze fajne alternatywy w ataku jak np Guedes czy Machin

0

@Comentateiro Buscats, zacny rebus milordzie. Czekam na więcej

2

Ależ mocna będzie La Liga w tym sezonie Fify. Valverde, De Jong, Mendy, Varane to bardzo mocni kandydaci do miana najlepszych kart w grze na swoich pozycjach (szczególnie ja starcie). Do tego 3 świetnych bramkarzy, zapewne jak co roku bardzo solidny Semedo, Ramos, Bale na starcie po zmianie pozycji będzie pięknie śmigał na 9, Dembele, fajne karty też będą mieć między innymi Diego Carlos, Kounde czy Vinicius, Hazard, Griezmann. A nie znamy jeszcze wszystkich kart (liczę na fajną kartę Cou i Inakiego Williamsa)

W tym roku La Liga będzie mocno grana :D

Edit: no i dawać tego Depaya do Perfect linka z De Jongiem

0

Ogólnie trzeba przyznać że mamy najlepszych trenerów od przygotowania fizycznego na świecie. Wystarczy spojrzeć jakie ogromne postępy poczynili tacy gracze jak Coutinho, Dembele, Adama Traore czy Busquets.

0

Depay, jest już jeden napastnik za ponad 100mln.

1

@BarcaInfo wiadomo jaki wynik?

4

Ale bym se obejrzał takiego kułtinio walącego rogala od słupka, albo Dembouza w rajdzie jak ze Spurs. Tylko Suareza już bym se nie obejrzał, no i Vidala

0

@siwykrb Barca TV

48

Te żarty o Busquetsie są żałosne, przestańcie już.

Odnośnie Fatiego to dobrze, że zderzył się tylko z Araujo, gdyby zamiast Ronalda na drodze stanął mu Busquets to mógłby wypaść na 2 miesiące a nie tylko 10 dni

4

Mokry sen La Rambli się spełni

2

@lucca87 Ja mogę go od Pana wziąć za darmo jak nikt nie chce kupić od 3 miesięcy, ale wysyłka po Pana stronie.

2

@sopelinho no tak, bo Oscar to tylko gracz który w spadkowiczuw lidze strzelił 9 bramek i 2 asysty (w sumie bardzo podobne statystyki co nasza gwiazda za 120mln) mając przy tym 22 lata. Bardzo podobny profil do Rakiticia zeby go porównywać, winszuje.

Chumi nie był nawet podstawowym stoperem Barcy B w 3 lidze

0

Thiago i Gini w Live w przyszłym sezonie to co, może pozostanie Monchu i transfer Aouara? ;)

2

@van Baster Pressing zaczyna się od napastnika i skrzydłowych. Najwięcej piłek z nami odzyskał Muller, Gnabry i Perisić więc dużo zależy między innymi od wymienionej przez Ciebie trójki.

1

@Mroziu kolega zarzucał, że Ramos go zje doswiadczeniem i siłą. Jak Fati poprawi sylwetkę (a widać, że ma zadatki bo nie jest szczypiorem jak Ney) to w połączeniu z jego przebojowością może być wybitny

0

@van Baster Bayern pokazał, że jak grasz pressingiem to skrzydłowi nie muszą wracać do obrony, ba, nie musi być nawet defensywnego pomocnika i drugiego nominalnego stopera

0

@Abominacja Spójrz jak Mbappe wyglądał w wieku 17 lat jak debiutował w Monaco jako środkowy napastnik. Też uważam, że za wcześnie na 9, ale może za rok-dwa? Cou, Goretzka czy Vinicius pokazali, że przez rok da się zrobić znaczy fizyczny postęp

1

@MaziFCB nikt tego nie wymyślił, on nigdy w młodzieżówce nie grał na skrzydle, dopiero Ernesto go wystawiał regularnie na LS, wcześniej chyba dopiero ostatni sezon w Juvenilu zaczął tam pogrywać. Skąd możesz wiedzieć więc że się tam źle czuje? Może na 9 w pierwszy meczu wypali jak Mbappe? Nikt go tam na siłę nie wciska. Dla mnie on też pasuje na skrzydło, ale chętnie zobaczyłbym go 1-2 spotkanie po kilkanaście minut na 9.

24

Komentarz usunięty

0

@cat_r37 25 spotkań w których ledwo 1800min przekroczył. W dwóch ostatnich sezonach zagrał średnio 1650min na sezon - tyle gra Eric Garcia czy Ansu Fati. Moim zdaniem to zbyt mało by ocenić przydatność tego zawodnika na tle całego sezonu, a jeśli go pozyskamy to raczej jako zawodnika do pierwszej 11.
1 wybór na boku obrony w Arsenalu, ok, kto tam gra? Maitland-Niels, Soares? Jestem pod wrażeniem że Hector wygrał z nimi rywalizacje

0

@kamilop cięzko ocenic Bellerina który w ogóle nie gra.

0

@YoNoEntiendoNada @Kuracjusz A Morata i Diego Costa są lepsi od Milika :D?

0

Ciekawe gdzie wyląduje Milik. W Anglii go nie widzę, w Niemczech każdy klub prócz RB, BvB i Bayernu to krok w tył. Juve odrzuciło jego transfer, Roma też, ponoć Viola jest zainteresowana, ale dla Arka to też słaba opcja. Chłopak pewnie bardzo mocno liczył na Juve a wyszedł klops po zmianie trenera, Napoli już ma jego następcę i Martensa z nowym kontraktem. Dla mnie idealnie by pasował do Hiszpanii. Wiele klubów mocno ceni napastników z jego warunkami i techniką. Taka Sevilla czy nawet Atleti siadły by idealnie moim zdaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?