1

@klopx raz Pjanić, raz Thiago, raz De Jong. Nie da się grać 50-60 spotkań tą samą dwójką. Owszem Rakitić zagrał taki sezon za Valverde gdzie miał ponad 50 spotkań, ale to był jego ostatni dobry sezon. Moim zdaniem miało to ogromny wpływ na jego dalszą formę, szczególnie, że potem były MŚ gdzie doszedł do finału grając dogrywki: został po prostu zajechany.
Na najważniejsze mecze widzę parę De Jong - Thiago, ale Pjanić pewnie też uzbierałby ok 3000minut w sezonie.

0

@klopx za drogi? Wymieniliśmy niepotrzebnego gracza zarabiając przy tym 10mln. Serio jeszcze ktoś nie rozumie tej transakcji?
Thiago obecnie miałby pierwszy skład w każdej drużynie na świecie. Odszedł jako młokos w czasie gdy w klubie prócz niego był Xavi, Iniesta i Fabs. Teraz ma opcje powrotu i wcale sie nie dziwie że ją rozważa. Live to lepsza drużyna, ale to nie tylko piłkarz ale też człowiek: w Barcelonie ma rodzinę, przyjaciół z dzieciństwa, miejsca gdzie się wychował.

1

@Yanek Koemana i piłkarzy. Jak Messi będzie człapał a Alba obsra zbroje przed rewanżem w LM to Koeman wiele nie zdziała.

2

@klopx dziwi Cię, że taki klub jak Barca będzie mieć 3 świetnych zawodników na 2 pozycje? Przecież w sezonie jest blisko 60 spotkań do rozegrania jeśli dojdzie się do półfinału LM, a po sezonie rusza prawdopodobnie Euro

2

@abram3k ściągną albo Depaya albo Lautaro, na bank nie ich obu

2

@Denver Myślę, że Depay ściągany jest w miejsce Suareza a nie Fatiego. Będzie walczył z Griezmannem o miano pierwszej 9

0

@escarabajo ale Bojan nie błyszczał aż tak, może dlatego, że żył w zasady wciąż młodego Leo i 3 asysty Bojana w jednym meczu nie robiły wrażenia bo w drużynie był jeszcze Xavi, Iniesta, Messi czy Pep na ławce, ale mimo świetnych liczb i dobrej gry to jednak Fati robi na mnie dużo większe wrażenie. Przede wszystkim jest bardziej kompletny. Bojan to taki Villa 2.0. świetny szybki napastnik ze słabymi warunkami ale dobrą technika. Fati jak ja 17 lat ma niezłe warunki, genialny drybling i szybkość, jest bardziej nieprzewidywalny. Ma coś z Henrego, ale też Neymara. Moim zdaniem zadki typ zawodnika. Szczególnie że ma świetną lewa, prawą nogę i głowę. Gdyby był 5-6cm wyższy to dla mnie byłby idealnym odzwierciedleniem młodego CR7 z czasów United

0

Zaryzykuję stwierdzenie, że oglądałem 3 małolatów w barwach Barcy z potencjałem na najwyższym poziomie: Messi, Bojan i Fati. Oby ten 3 poszedł w ślady 1, bo drugiemu też nie brakowało nic prócz głowy, całe szczęście Fati sprawia wrażenie silnego psychicznie. Boje się jednak, że jak media napompują ten balonik do granic możliwości, a młody zagra 2-3 słabsze mecze to pęknie, oby nie.

7

@Kwiatek67 a jest jeszcze Trincao - czołowy drybler ligi portugalskiej

1

Chyba największym plusem Valverde i Setiena jest to, że pod skrzydłami tego pierwszego prawdziwą szansę dostał Fati, a drugiego Puig. Dziś Ansu czaruje w pierwszej kadrze Hiszpanii, a Riki wczoraj w u21. To duża nadzieja na lepszą przyszłość dla całego Barcelonismo po 3 latach z drewnianymi pomocnikami i bez skrzydłowych. Szkoda tylko, że prócz nich szansy nie dostał Collado, Monchu czy Abel. Oby Koeman odstrzelił resztę tych Amigosów i wprowadził młodych dla dobra swojego i klubu - bo nawet jeśli wygra ligę, ale nie wprowadzi młodych to po wyborach może zastąpić go Xavi

11

Fati to już nie jest diament do oszlifowania, to jest gracz na pierwszy skład

0

@pax obstawiam 4-2-3-1 i Pjanic będzie pełnił rolę jak Schone. Z drugiej strony w kadrze De Jong jest ustawiony jako ten bardziej defensywny niż De Roon

0

@HypeR tu bardziej chodzi o to, że Umtiti zarabia pewnie z 3x więcej niż Depay a nie sądzę by chciał zejść z wypłaty

0

Oby Depaya lub Thiago

1

Depay, Thiago, Eric Garcia i można zamykać okienko wydając jakieś 50-60mln

5

@zenoowity przecież Zyiech ma 27 lat :D

0

@Prezes_sycylijczyk no kurka nie sądzę ^^ myślę, że z tych kilku tysięcy maks 5 osób ma UEFA A

Chyba, że w Barcy zatrudniają z UEFA C

0

Jest na LR jakiś trener zespołów młodzieżowych z Mazowsza? Może ktoś, kto trenuje roczniki 2006-2009?

3

@daro22 no tak, bo w lidze mistrzów w przeciwieństwie do Suareza potrafił strzelać, a tam napastnik Barcy strzelać nie może

2

Depay sam się nie spodziewał że to może przejść przez naszą obronę :D

11

Najdroższa sprzedaż zawodnika w historii Segunda stała się faktem.
Almeria sprzedała Darwin Núñeza do Benfiki
– sprzedany za 24 mln €;
– Almería otrzyma 20% kwoty z przyszłego transferu Urugwajczyka

VIA. La La liga na FB

2

Depay i Frenkie będą śmigać. Gini dziś niewidoczny, ale taki typ piłkarza. Duży pracuś.

1

@_kiesio średnie są, mnie osobiście ani parzą ani ziębią

15

Depay fajnie się porusza, jest szybki, silny, piłka nie przeszkadza jak Suarezowi, obskoczy 3 pozycje w 4-2-3-1. Świetny zmiennik z aspiracją do walki o pierwszy skład jeśli będzie w formie. Jeśli będzie do wyjęcia do 50mln to tylko głupi by nie skorzystał patrząc na jego wiek i doświadczenie na najwyższym poziomie

8

Frenkie jest chyba pierwszym piłkarzem który przychodzi za ogromne pieniądze, gra jak na siebie średni sezon, a mimo to mam do niego jakiś sentyment i zawsze w meczu najbardziej przyglądam się jego grze.
To chyba przez unikalność tego zawodnika. Ciężko znaleźć kogoś kto z jego warunkami fizycznymi i motoryką będzie miał taką technikę będąc przy tym tak mądrze poruszającym się piłkarzem. Rozbijając jego umiejętności na czynniki pierwsze brakuje mu jedynie solidnego strzału do pomocnika kompletnego

0

@lucca87 też tak to widzę, tylko na lewym skrzydle Cou i Fati. A Depay niech walczy z Griezmannem o miano pierwszej 9

0

@Brusu dlaczego? Jest wiele rozwiązań. Leo na 10, Antek na 9. Skrzydła Cou i Dembele. Albo Fati Dembele, Fati Trincao. Praktycznie każdy zawodnik z tej 6 może grać na minimum 2 pozycjach w 4-2-3-1 z powodzeniem

6

Ansu po niemrawym kwadransie później bardzo fajnie. Chłopak jest niezły w powietrzu i mocno stoi na nogach, jak wygra walkę o pozycję to już trudno go przepchnąć. Chciałbym go zobaczyć kiedyś na 9. Gdyby udało się ściągnąć Thiago i Erica to można zamykać okienko jest chodzi o transfery do klubu i skupić się na sprzedaży, ewentualnie wymienić Firpo na innego LO. Jest Griezmann, Cou, Messi, Fati, Trincao, Dembele. 6 zawodników na 4 pozycje w 4-2-3-1 + Puig, Collado i reszta La Masii. Na dwóch cofniętych pomocników De Jong, Pjanic, Busi i oby (choć mało prawdopodobne) Thiago + Monchu i Ilaix. Wygląda to świetnie. Skoro Thiago i Erica można mieć za mniej niż 50mln.. Obawiam się jednak, że Alcantara skusi się na Liverpool.

Edit: zapomniałem też o Oriolu, Matheusie Fernandesie czy Alenii, też myślę że Koeman ich sprawdzi

1

@LightningStrike Dani moim zdaniem od transferu do Lipska nie gra nic wybitnego

0

@l0Messini nie grał na swojej pozycji. Mam nadzieję że to się zmieni. To defensywny pomocnik, a często grał na pozycji Iniesty co jest kpiną totalną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?