- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1884 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1884 Culés
6
Ansu po niemrawym kwadransie później bardzo fajnie. Chłopak jest niezły w powietrzu i mocno stoi na nogach, jak wygra walkę o pozycję to już trudno go przepchnąć. Chciałbym go zobaczyć kiedyś na 9. Gdyby udało się ściągnąć Thiago i Erica to można zamykać okienko jest chodzi o transfery do klubu i skupić się na sprzedaży, ewentualnie wymienić Firpo na innego LO. Jest Griezmann, Cou, Messi, Fati, Trincao, Dembele. 6 zawodników na 4 pozycje w 4-2-3-1 + Puig, Collado i reszta La Masii. Na dwóch cofniętych pomocników De Jong, Pjanic, Busi i oby (choć mało prawdopodobne) Thiago + Monchu i Ilaix. Wygląda to świetnie. Skoro Thiago i Erica można mieć za mniej niż 50mln.. Obawiam się jednak, że Alcantara skusi się na Liverpool.
Edit: zapomniałem też o Oriolu, Matheusie Fernandesie czy Alenii, też myślę że Koeman ich sprawdzi
1
@messi564 chlopak ma te mlodziencza lekkosc w podejmowaniu ciekawych decyzji na skrzydle, dlatego poki moze to chcialbym go tam ogladac. Niech kiwa, niech ucieka, niech lata z pilka spod lini jakkolwiek to sobie wymysli. ;)
0
@messi564 Jakiego Thiago. Ten piłkarz niestety nigdy tutaj nie trafi. Ja już się przyzwyczaiłem, że z tym zarządem nie będzie tak mądrych ruchów. Oni nie potrafią wyczuć momentu. Jasne, zdaje sobie sprawę, że Thiago może nie chcieć tu wrócić. Ale zarząd takiego klubu jak Barcelony powinien chociaż okazać zainteresowanie i próbować go przekonać. Jeśli się nie uda, spoko niech idą po kogoś innego. Ale jak można mając taką okazję na rynku, oglądać się za takim przeciętniakiem jak Wijnaldum?