messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Everton ma bardzo ciekawą politykę transferową ostatnio. Wyłapują zawodników za około 30mln z największych europejskich klubów. Mina, Digne, Gomes, James, Allan. Wcześniej Walcott, Delph, Schneiderlin..
Pomoc Allan, James, Gomes nie wygląda źle, a ma dojść jeszcze Doucure
2
Dlaczego Shaqiri u Kloppa rozegrał tylko 250minut? Wydawał mi się niezłym zmiennikiem na oba skrzydła za stosunkowo małe pieniądze. Dużo kontuzji czy grał tragicznie?
1
@LucaBrasi 7 łyknie Antek zapewne. Miralema widzę z 6, Gini/Thiago z 8 i Depay z 9. Szkoda tylko, że się 5 nie zwolniła dla Monchu
edit: Coutinho przecież ma numer 7
2
@jeykey1543 co Cie dziwi? Myślisz, że ktoś kupi Umtitiego za 30mln? Umititego z jego stanem zdrowia, gdzie nawet jak był zdolny do gry to poruszał się jak wóz z węglem. Dodatkowo ma jak na stopera ogromną pensje.
0
@escarabajo byłem już na własną rękę dwa lata temu, chciałem jednak zobaczyć jak to wygląda w zorganizowanej grupie :)
0
Fan Club Barca Polska organizuje jeszcze jakieś wyjazdy na mecze w ogóle? Był ktoś?
0
@Witam Najpierw 3 lata w Penyi - 70zł rocznie składek członkowskich, organizowane zloty itd dla chętnych. Potem możesz poprzez Penyie aplikować do zostania Socio - 180 euro składki członkowskiej rocznie
0
@Qago tak, ale Koeman chc Wijnalduma a to zawodnik o podobnej charakterystyce (Monchu gra trochę glębiej, Gini wyżej w kadrze, ale Holender w Live ma podobne zadania i pozycje co Monchu w Barcy B)
1
Kogo tam prócz Pjanica, Dzeko, Visci i Kolasinacia jeszcze brakuje z pierwszego garnituru?
1
@robsesh potrzebny jest też piłkarz który odegra marginalną rolę skoro Monchu, Collado i Oriol odejdą na wypożyczenie. Ten 5-6 pomocnik w kolejce do gry też jest potrzebny
1
@pinasmeister ostatnia 4 do odstrzału - zdecydowanie nie tenpoziom. Monchu, Collado, Oriol i Akieme jakiś potencjał mają więc liczę, że Koeman się im bliżej przyjrzy a jeśli nie chce z nich korzystać to wypożyczyć. Oriol, Collado i Monchu z powodzeniem znajdą miejsce w każdej drużynie z dolnej połowy tabeli la liga. Akieme może mieć trochę ciężej ale w beniaminku powinien grać
0
@Ghotti Tak, jak dobrze pójdzie to za kilka dni notariusz :)
0
@Ghotti Ja dopiero dopinam kupno działki. Do końca września chcemy podjąć ostateczną decyzje co do poprawek w projekcie odnośnie okien itp.
Ktoś Ci odradził silke ze względu na grunt czy twoje własne przemyślenia?
0
@betonito Aleni, Busquetsa, Suareza i Roberto juz tu nie powinno byc
0
@Bagsik88 wcześniej czyli 5 lat temu? Sporo czasu.
Z tego co podają media to chcą 20, a Barcelona chce go wyrwać za 10. City nie ma wyjścia, musi go sprzedać na naszych warunkach.
0
@Bagsik88 uważasz, że 240minut Araujo to taka sama szansa jak prawie 1500 Erica? Romagnoli? On ma 25 lat - Skriniar tak samo. Na dobrą sprawę ostatnio prawdziwą szansę dostał Upamecano, De Ligt i właśnie Eric. Ile trzeba zapłacić za Upamecano i De Ligta a ile za Erica? Tylko głupi by nie skorzystał. Szczególnie, że sam robi wszysto by wrócić
0
@Bagsik88 argument z Fernandinho jest po prostu śmieszny. To logiczne że jak kupili Rodriego to Hiszpan będzie grał, a Fernandinho to za dobry zawodnik na ławkę więc go cofnął tak jak kiedyś zrobił z Mascherano. Ilu masz 19-20 letnich stoperów tworzy dostali przynajmniej taką szansę jak Garcia w Europejskich topowych klubach? De Ligt i? Bo skrzydłowych jak Fati czy Foden kilku- kilkunastu mogę wymienić. Dużo łatwiej wprowadzić zawodnika ofensywnego
0
@Bagsik88 tu faktycznie źle spojrzałem. Co nie zmienia faktu, że młody wyszedł w pierwszym składzie w kilku naprawdę trudnych meczach
0
@Bagsik88 z Arsenalem w FA Cup, z Lyonem w LM, z Arsenalem i Liverpoolem w Lidze,z Leicester w EFL
0
@Bagsik88 Wijnaldum z Schone ma tyle wspólnego co ja z baletem
0
@Bagsik88 Garcia grał z Lyonem, dwa razy z Arsenalem, Liverpoolem, United więc wychodzi na to że jedynie Fati nie grał w najważniejszych meczach
0
@Bagsik88 przecież to ci napisałeś idealnie pasuje też do Fatiego. Taki z niego talent a najważniejsze mecze Setien i Valverde wolał grać Griezmannem na skrzydle albo 4-4-2 z Vidalem i Roberto. To chyba logiczne że tak młodych zawodników wprowadza się powoli. Każdy klub tak robi.
0
@klopx no więc chyba lepiej żeby te 3000min zagrał Pjanić a nie Rakitić. Druga sprawa to kontuzje Thiago które są częste. Dla mnie taka 3 to optymalnie, Pjanić nie wydaje się piłkarzem który będzie płakał jak z Realem zagra 20min a nie 90
0
@Ghotti słaby jest, rozegrał jeden dobry mecz z Interem. Ale nikt za niego nie zapłaci jakiś wielkich pieniędzy, ale warto go wypożyczyć bo jak rozegra solidny sezon to może kupiec się znajdzie. Real tak zrobił z RdT i Marcosem Llorente, teraz z tym Oscarem co grał w Leganes - jak widać opłaciło się, łącznie poszli za ok 70-80mln
0
@masq no faktycznie pirat drogowy. Na jednym poziomie z Hajto.
0
@Ghotti Premier League 788, EFL 540, LM 180, FA 180, EFL Trophy 78. W Anglii mają "2 puchary" więc i minut więcej. Mimo wszystko ŚO to bardzo odpowiedzialna pozycja i trzeba mieć większe jaja do wystawienia tam młodego zawodnika niż na skrzydle.
E: EFL Trophy się nie liczy więc należy ująć 80min :D
0
@Ghotti dokładnie 1760. Fati zagrał 1370 i robi się z niego drugiego Neymara a wiadomo jak u nas skrzydłowi i ich kontuzje ;) więc Garcia to taki Fati środka obrony :D Co nie zmienia faktu, że za tak niską kwotę po prostu trzeba go pozyskać
32
@sergio5 jeden z nielicznych niemieckich grajków, których nie da się nie lubić
0
@Ghotti dokładnie to 24 mecze i to całkiem niezłe, ale fakt to melodia przyszłości a nie zawodnik który z miejsca zrobi różnice
1
@klopx raz Pjanić, raz Thiago, raz De Jong. Nie da się grać 50-60 spotkań tą samą dwójką. Owszem Rakitić zagrał taki sezon za Valverde gdzie miał ponad 50 spotkań, ale to był jego ostatni dobry sezon. Moim zdaniem miało to ogromny wpływ na jego dalszą formę, szczególnie, że potem były MŚ gdzie doszedł do finału grając dogrywki: został po prostu zajechany.
Na najważniejsze mecze widzę parę De Jong - Thiago, ale Pjanić pewnie też uzbierałby ok 3000minut w sezonie.