0

@Bovciek Kamiński ponoć ma zostać, za Modera mają dobre oferty i po eliminacjach będzie mógł odejść.
@Catalanian1991 no niestety tak jest, a szkoda bo z taką Akademią Lech mógłby bić się o mistrza rok w rok.

0

@Arkon prócz niego też Lipski czy Hyjek - ten drugi to wielka niewiadoma, a pierwszy miał papiery na dobre granie więc może się odbuduje po średnim pobycie w Lechii. Ja osobiście widzę w Piaście wicemistrza, oczywiście na papierze. Mam wrażenie że Lechowi zabraknie doświadczenia - tak jak w tym meczu, a przecież bez Jóźwiaka i Modera lepiej nie będzie

3

Szkoda że Lech z tak dobrą akademią zadowala się jedynie drugorzędną rolą w polskiej piłce. Rozumiem, że większy zysk daje szkolenie i sprzedaż młodych zawodników, ale gdyby Lech miał większe sportowe ambicje to byłby klubem który spokojnie mógłby walczyć co roku chociaż o LE, a tak? Ciągle wyprzedaże. Teraz zapewne odejdzie Moder i Jóźwiak, odszedł Gytkjaer. Bardzo ciężko będzie ich zastąpić, a to moim zdaniem bardzo dużą część siły ofensywnej Lecha z poprzedniego sezonu.

Przykre że każdy klub w Polsce szuka tylko zysku, robiąc no, mocno średnie wzmocnienia i licząc, że za rok wskoczy znów jakiś młody grajek. Niestety ale wygląda na to, że w tym okienku tylko Legia jest klubem który nie dość, że się nie osłabił to jeszcze wzmocnił. Sprzedali Majeckiego? Jest Boruc. Prócz niego ze znaczących zawodników odejdzie tylko Karbownik - jest Mladenovic który już wyglądał bardzo dobrze, a prócz nich Rafa Lopes, Juranovic czy Kapustka.

0

@D10SLEO powalczą widzę jak co roku

2

@PatrychoO a kto powiedział że Walczak ma być nabity mięśniami? Widziałeś co mały waleczny Puig zrobił z Parteyem z Atletico? Miazgę. Pomocnik nie musi być wielki i silny. Wystarczy dobra motoryka i agresją której nie brakuje ani Puigowi ani Monchu więc Vidal nie jest potrzebny. Szczególnie z pensją jaką pobiera i wywiadami gdzie płacze jak nie gra w pierwszym składzie

12

@jeyx77x przecież to przeciętniak. Jeden dobry mecz zagrał w LM

0

Coś dziś La Rambla stawiała u buka?

4

Mam nadzieję, że skoro na czarnej liście jest Alba, Suarez i Busi to brak na niej Rakiticia i Vidala jest spowodowany tylko tym, że obaj już są spakowani. Dorzucić też warto Firpo, Umtitiego, Neto i Braithwaita

Gaya/Grimaldo
Lautaro/Depay
Aouar/VdB
+ Garcia i jest całkiem dobrze

0

@Coutinho007 miał też Suareza chudszego kilka kilo który nie potykał się o własne nogi

0

@Mario96w Panie, nie śmiej się Pan z Sochaczewa, dobre?

0

@pawel0304 gość jako 18-latek strzelił 18 bramek notując przy tym 5 asyst w drugiej lidze hiszpańskiej w 33 meczach, to był świetny wynik. Skoro Pedriego określa się jako duży talent to według Ciebie Deulofeu kim był?

0

@Mario96w skąd jesteś?

42

Mam ogromną nadzieję, że Polak Rodak wreszcie wygra tą upragnioną LM bo z całą pewnością na to zasługuje, a my jako kibice długo na to czekamy.

Całym sercem za Marcinem Bułką! Vamos PSG!

0

Do końca okna transferowego lekko ponad miesiąc, a nawet nie ma przesłanek, że ktoś z klubu odejdzie. Osobiście nie wierzę w odejście Suareza, Busquetsa, Roberto, Umtitiego czy Pique. Jeśli ktoś odejdzie to może Rakitic i Vidal na zasadzie wolnego transferu.
Przykre, ciężko będzie miał Koeman dokonać tej rewolucji o której mówi, ale cała wina jest po stronie Bartka.
W Madrycie zawodnicy po 30 dostają krótkie dwuletnie kontrakty, u nas Busquets ma kontrakt do 2023(!), Pjanic z marszu dostał na 4 lata, a przy tym mają bardzo wysokie kontrakty. Dramatyczne zarządzanie kadrą

0

@Roobo co nie zmienia faktu, że w "tamtych" cenach był warty jakieś 60-70mln.

0

@FcBarcaCules przed pandemią mówiło się o 50 jako cena za Aouara bo Lyon ma już jego następcę: Cherki czeka w kolejce aż Lyon go sprzeda i zrobi miejsce. Patrząc, że zawodnik zrobił postęp, ale pandemia też ma wpływ na cenę to myślę, że wciąż za te 50mln jest do wyjęcia. Przypominam że Lyon sprzedał Fekira za 20mln rok temu.

16

Aouar to dużo, dużo lepszą opcja niż Van de Beek.

0

@YoNoEntiendoNada ale był za 20

3

Powinno być 3-0. Jest 0-1. Taki urok tego sportu

1

Depay, Fekir, Eriksen - Ci trzej piłkarze byli/są do wyjęcia za naprawdę niskie pieniądze w stosunku do jakości. Chciałbym żeby ta pierwsza dwójka zawitała na Camp Nou. Taki Depay wcale gorszy od Lautaro nie będzie, a tańszy pewnie 3 razy

1

@insp1re @TraperWWL Zidane w rezerwach Realu był tragiczny, ani nie wprowadził żadnego zawodnika, a wyniki miał jedne z najgorszych w ostatnich latach a mimo to wypalił w pierwszej drużynie. Xavi to jeszcze lepszy taktyk od Zizu, jak będzie potrafił przynajmniej tak dobrze zarządzać kadrą i motywować jak francuz to mamy trenera na lata. Czasem nie ma co patrzeć na poprzednie wyniki w niższych ligach jak katarska. Koeman z Evertonem zajmował miejce do spadku, a jednak w reprezentacji Holandii zrobił kawał dobrej roboty. Czasem ktoś ma pomysł na tą konkretną drużynę i tą konkretną filozofię grania - myślę że ma tak Xavi.

Przykład Pepa raz to trochę pokazuje, bo jego przygoda w europejskich pucharach od odejścia z Barcy wygląda bardzo słabo patrząc na to, że w City wydał prawie miliard euro, a Bayern nawet ze mną na ławce liczyłby się w walce i mistrzostwo Niemiec

1

Ciekawe o których piłkarzach mówił Bartek że czas ich godnie pożegnać?
Moim zdaniem zostać powinien Alba i Pique - pierwszy wciąż jest topowym obrońcą, jeśli nie przyjdzie nikt konkretny jak Grimaldo czy Gaya to nie ma sensu się go pozbywać za bezcen - chyba że wpadnie jakaś naprawdę dobra oferta. Drugi aż tak poziomem nie odstawał, wciąż może być 3 stoperem - gość co jak co, nie odstawia szopki jak Arthur i to Cule z krwi i kosci.
Busquets i Rakitic - dwa wozy z węglem którzy zaliczają ogromny zjazd, dla mnie pierwsi do odejścia
Vidal - gość z ławki jest świetny, ale niestety wydaje się, że nie zaakceptuje roli rezerwowego więc powinien odejść. Szczególnie że jest Monchu, a Vidal to bardzo ekskluzywny rezerwowy z dużą pensją.
Suarez - tak jak długo go broniłem, a w sumie to sam bronił się liczbami (ilość bramek i asyst w przeliczeniu na minuty absolutnie top na świecie) tak uważam, że trzeba tu powiewu świeżości - niestety stracił ten błysk, jest wolny, przewidywalny i tylko solidny. Druga sprawa mam dość jego podejścia, gruby Ronaldo był szybki, gruby Suarez może ściągać się z Busquetsem co najwyżej. Nie może być tak, że gość ogłasza walkę w najważniejszych meczach LM i zapewnia że wróci silniejszy, a wychodzi z kałdunem jeszcze większym niż ten po wakacjach. Toż to wstyd porównywać go w ogóle do Lewego. Jak CR7 i Rooney - talent podobny, ale jeden to leń, a drugi atleta.

Dorzucam do tego Neto, Braithwaita, Rafę, Firpo, Aleñe, Umtitiego i Roberto - 6 pierwszych nie powinno tu być, ostatni mógłby być solidnym rezerwowym, ale jak City go chcę to krzyż na drogę

0

Mecz do pierwszej bramki jeśli Legia ją wciśnie to będzie z górki. Zasieki straszne zastawili

2

@tobiasson92 niekoniecznie. Pożyjemy zobaczymy

0

@Coutinho007 i kolejny rok bez rozgrywającego? Donny to taki lepszy motorycznie Vidal, typowy box2box - lepszy technicznie Valverde z Realu

2

@tobiasson92 możesz, ale nie musisz

3

@tobiasson92 dlaczego? Jeśli drabinka się nie ułoży zbyt pechowo to Legia na papierze ma bardzo mocną kadrę obecnie i jak najbardziej są podstawy do awansu

0

@pt9 Lautaro lub Depay za Suareza i Grimaldo/Gaya na LO. Obecnie brak dobrych PO na rynku więc dałbym rok Semedo a od przyszłego sezonu postawić na Emersona jeśli Nelson w nowej taktyce zawiedzie

1

@damianex10 Legia dziś wysoko wygra i całej reszcie Polski pęknie tyłek

2

Co to za moda na Desta ostatnio? W ogóle widzieliście jego grę czy cała LR leci na hype? Bo jeśli ktoś ostatni raz Ajax oglądał w meczu ze Spurs a Desta na YT to faktycznie ma to sens, jeśli natomiast ktoś oglądał Desta kilka razy podczas meczu to wie że to nie jest zawodnik na Barcelone. Ma genialną technikę i zmysł do gry kombinacyjnej to fakt, ale ma też ogromne braki. Szczególnie szybkościowe i w grze obronnej, chłopak gubi krycie, a skrzydłowi z Eredivisie (którzy zazwyczaj są typowymi sprinterami) odjeżdżają niestety młodemu. Ponoć głównie przez te braki Bayern odrzucił ten transfer (linia obrony ustawiona bardzo wysoko wymusza posiadanie bardzo szybkich obrońców na co Bayern stawia). No ale fakt, ktoś tam kiedyś go pochwalił, ma mniej niż 20 lat więc brać :D a później płacz, bo gość jest wolniejszy od Roberto i gubi krycie gorzej niż Semedo, no ale w ofensywie macha nóżkami jak młody Alves.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?