messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Tak grający Thiago + De Jong.. to byłaby pomoc na miarę tego klubu. I przed nimi Messi/Griez/Cou - zależy jak to Kuman ułoży. Zbyt piękne
1
Ależ Rodrigo jest mierny. Szkoda że nie ma Inakiego. Dawać Fatiego na 9
1
@Ratamahatta mówi się o 15mln na Giniego. To świetna cena. A Thiago to jego rocznik więc w ogólnie nie rozumiem oburzenia z twojej strony
2
@Witam nie, bardziej box2box, ale u Koemana gra wyżej.
0
@PatrykBarca zawodnik jest wyceniany na podstawie swojego kontraktu (który co prawda jest krótki, ale bardzo wysoki), ale też innych wartości jak te marketingowe, które przynosi klubowi. Wcale bym się nie zdziwił gdyby wyszło ponad 200mln
8
Najbardziej zastanawiające jest to, że nikt nie broni Leo i w sumie każdy unika tego tematu. Pamiętam jak odchodził Neymar i każdy mówić coś w stylu "mam nadzieję, że zostanie", a teraz nic. Pique milczy, Busi milczy, milczy każdy prócz Suareza i Vidala, którzy w sumie odchodzą. Rakitić daje lekki pstryczek w nos mówiąc, że dla niego pierwszym wyborem zawsze byłaby Barca.
Albo Leo ich o to prosił aby zachować milczenie, albo po meczu z Bayernem w szatni był taki ogień, padło kilka niestosownych słów z kilku stron i każdy rozszedł się w swoją stronę na wakacje z dość mocnych fochem.
0
Jeśli Wijnaldum nie podpisze kontraktu na 5 lat i nie dostanie 10mln+ pensji to za rozsądną kwotę będzie dobrym transferem. Odejdzie Vidal i prawdopodobnie Monchu, zostaniemy więc beż box2boxa. Gini może nie jest rozgrywającym jakiego potrzebujemy (0 asyst w poprzednim sezonie), ale od tego będzie Pjanić.
0
@Wossi61FCB VdB ma kosztować 40mln funtów + 10mln zmiennych więc to w granicy ~55mln euro. Nie wydaje mi się to jakąś mega promocją. Z całą pewnością jednak Aouar jest lepszym piłkarzem, a już na pewno bardziej potrzebnym niż ten holenderski Paulinho z lepszą techniką
0
@Kusco15 nie oglądam głównie przez godziny rozgrywania meczów. Śledzę wyniki z czystej ciekawości. Ślędzę również wyniki siatkówki, tenisa, golfa, 5 lig piłkarskich, piłki ręcznej czy skoków narciarskich. Trudno żebym to wszystko oglądał :)
0
Gdybyście mieli ułożyć najlepszą (składającą się z najlepszych indywidualnie zawodników) piątkę w historii NBA to jak by wyglądała? Oczywiście uwzględniając pozycje (wiadomo, kogoś można przesunąć, ale żeby nie wrzucał niskiego skrzydłowego na centra).
Koszykówki nie oglądam, śledzę jedynie wyniki, ale po obejrzeniu Last Dance na Netflixie naszła mnie własnie taka rozkmina dotycząca tych najlepszych zawodników których mogę nie znać.
0
Czyli City chce na Janusza zgarnąć Leo za Fred albo w ogóle, także powodzenia
34
@MESSIah16 81 lat
0
@masq niekoniecznie. Ivan w Sevilli grał dużo wyżej, praktycznie na 10. Dopiero w Barcelonie zrobiono z niego bardziej defensywnego pomocnika. Tam z tyłu będzie grał Fernando więc myślę że Ivan wyjdzie na 8
6
Co by tu nie mówić o Ivanie, ale dla Sevilli to bardzo dobry transfer pod odejsciu Banegi - Ivan zastąpi go godnie, tak mi się wydaje
3
@Azi nie no może nie znać kwot za reklamy itp, ale kontrakt z klubem zapewne przeczytał, chyba że był po angielsku (hłue, żart)
0
@Hushovt no to jak oglądasz to coś cię jeszcze dziwi? Myślałem, że po pewnym czasie idzie się przyzwyczaić
2
@Encore no nie stawił się na testach czyli siłą rzeczy opóźnił swój powrót do treningów
0
@Hushovt to nie pech. To brak doświadczenia bo Kolejorz stawia na młokosów którzy są zbyt słabi by grać w europejskich pucharach, po czym ich sprzeda, by zastąpić znów młodymi za rok
5
Czyli jak Leo nie uważa się za zawodnika Barcelony i nie trenuje to klub nie musi mu płacić tygodniówki?
0
@cules100pro raz miałem zabójczynię na pułapki i po amazonce na oszczepy była jedną z przyjemniejszych postaci na PvM
0
@awoo no to się zgadzamy. Na PvM lepszego nie było, a PvP też sztos, szczególnie na PvP bez zasad gdzie ABSy, DR i Max Block robiły każdego (prócz ele druida - jak ten umiał grać)
2
Grał ktoś z was kiedyś w diablo 2? Może ktoś gra? Jaka była wasza ulubiona postać w moim zdaniem najlepszej grze online ever?
1
@Dosq jak dla mnie to oni bez Auby da drużyną na poziomie Evertonu. Znów powalczą o 6 miejsce w lidze
1
@kamilos1214 no faktycznie, mają genialną przyszłość :D pokazało to ich miejsce w poprzednim sezonie
1
@MesQueUnClub96 myślę że nie. Omonia to bardzo doświadczona druzyna. Każdy się z ich śmieje ale tam opierają drużynę na zawodnikach po 30 lat z dużym doświadczeniem w europejskich pucharach. Ich kapitanem jest zawodnik który kiedyś był i w Barcy B i w Espanyolu B
0
@MesQueUnClub96 co? Bo wygrali mecz który musieli wygrać? Przecież wygrali z drużyną z Łotwy. Z Ligi gdzie jest 10 drużyn, a oni są 3. Prawdziwa weryfikacja Lecha będzie w 4 rundzie. Oni nawet z Zagłębiem przegrali.
0
@Pilka_jest_okragla wolisz piłkarza dla którego nie ma miejsca na boisku od zawodnika który był pierwszym wyborem Koemana w każdym meczu tylko dlatego że jest młodszy?
Może kupmy w takim razie Karbownika na prawą obronę za Semedo i za Albe niech Miranda wskoczy do pierwszego składu.
Zresztą jeśli VdB miałby tu grać to na pozycji Puiga więc argument że jest młodszy wiele dla mnie nie znaczy.
0
@RaVvi taki w którym czujesz się mocno
2
@Ghotti oby nie tu
0
@Pilka_jest_okragla gdzie ten gracz miałby grać według Ciebie?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8918437#comment-8918437