0

@Ghotti no u mnie raczej będą zwyczajne fundamenty bo teren prosty a wody gruntowe też nie będą w tym przeszkadzać. Z czystej ciekawości spytałem, bo myślałem, że ma to jakiś dodatkowy plus, a tak myślałem, że jest sporo droższe :)

0

@Ghotti ile szacunkowo wyjdzie cię całość za płytę ze zbrojeniem, betonem itd?
Zdecydowałeś się na płytę ze względu na wody gruntowe/trudny teren czy ma to związek z energooszczędnością?

0

@BarcaInfo to jeszcze tylko 2, 9 i 25?

Edit: i chyba 4

0

@mekston no zapewne każda defensywa czuje się komfortowo grając przeciwko Liverpoolowi czy reprezentacjj Holandii które grają bez typowej 9.

0

@lucca87 no właśnie od takich pieniądzy z wesela trzeba opłacić podatek od darowizny ;) wydaje mi się, że jeśli ja wpłacę część i żona to nie powinno być zbyt podejrzane, przecież mamy dość duże dochody i mogliśmy spokojnie takie sumy odłożyć.

0

@LoTo11 mam podobną sytuację. Niby wszędzie piszą, że banki zgłaszają jak ktoś wpłaci powyżej 15 tyś euro, chciałem się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce

1

Czy jeżeli jestem normalnie zatrudniony na pełen etat i chce wpłacić większą kwotę na konto (powiedzmy ok 20tys zł) to mogę mieć z tego tytułu jakieś problemy z Urzedem Skarbowym? Muszę to gdzieś zgłaszać?

2

@masq Messi na 9 to sabotaż.
- sam przyznał że jest bardziej pomocnikiem niż napastnikiem, jestem przekonany, że będzie go ciągnąć na 10 i tak jak sezon temu graliśmy bez skrzydłowego tak byśmy grali bez 9 a z dwoma 10
- dalej jest magiczny, ale nie ma takiego depniecia i powtarzalności w ilości dryblingów co w 2012
- marnujemy najbardziej kreatywnego zawodnika na świecie ustawiając go na najbardziej wysuniętej pozycji
- Griezmann grając tam może nie ma takich liczb ale tak jak Firmino w Liverpoolu bardzo dobrze porusza się po boisku szukając wolnych przestrzeni i robiąc miejsce innym
Podsumowując
Griezmann
Cou - Messi - Dembele


3

Brawo Diego Carlos.

0

@tomcias10 nie, chłop ciągnął ten mierny atak Sevilli cały sezon

34

Nawet Janiama by to skończył.

3

@MesQueUnClub96 a jak Lech nie będzie grał to też będzie beka czy już nie bo to nie Legia?

1

@Gaucho chłop ma przekichane, nawet nie może się na wycieczkę do Barcelony wybrać bez zgody klubu

0

@Kamilos84 no nie ma bo nie gra tam Stal Mielc ;)

3

Ależ świetny strzał Legii z wolnego, szkoda że poprzeczka.

0

@Michael24 ogólnie to zależy od motywu, nie ukrywam że te białe prześcieradła Realu ogólnie mi się podobają, ale to co Nike zrobiło z naszymi wyjazdowkami to też sztos totalny. Tottenham i Inter mają często bardzo ładne koszulki, nie wiem jak w tym roku

0

@BarcaInfo Juventus przestań mi tu Dembouza prześladować

2

@michaleu bo nawet dobrze nie wszedł w rytm treningowy

0

@MaTt_BarcaFan no nie wiem Zirkzee, Cuisance i Musiala to bardzo przyszłościowi zawodnicy, na poziomie naszego Pedriego czy Puiga. A do tego Davies, Javi Martinez, Tolisso czy Boateng. Trzeba pamiętać że brakuje jeszcze Comana, moim zdaniem nie wygląda to źle. Przypominam że u nas na ławce będzie siedział pewnie Aleña i Umtiti :D

1

@kamilop przecież Cou, Trincao i Dembele nawet meczu w karierze nie zagrali jako ŚN. O czym ty w ogóle piszesz? Ansu jeszcze zrozumiem, grał tam w młodzieżowych drużynach, ale nie uważam by dał tam tyle co na skrzydle. Depay jest do wyjęcia za czapkę gruszek, zapewne miałby pensje o połowę mniejsza od np Umtitiego. Lepszego zmiennika mieć nie możemy. Jak wypadnie Antek to nie widzę jak gramy decydującą fazę LM z zagubionym skrzydłowym na środku ataku albo 17-latkiem.

0

@kamilop nikt nie ma wątpliwości że Griezmann będzie grał za Luisa, tu bardziej chodzi o to kto ewentualnie będzie grał za Griezmanna bo gramy co 3 dni i nie sądzę by Koeman chciał żeby to był Braithwait

0

Jakieś poważniejsze źródła podawały coś na temat Desta, Erica i Depaya? Albo na temat tej kuriozalnej wymiany z Dembele? Czy to tylko tutto?

0

@Isso89 oficjalna strona Legii na FB podała takie 4-2-3-1 i wydaje się to wysoce prawdopodobne zważywszy że Slisz to defensywny pomocnik, Karbownik grał głównie jako boczny obrońca a Luquinhas albo grywał na 10 albo lewym skrzydle. Wszolek i Valencia to wiadomo - typowi skrzydłowi

0

@Isso89 4-2-3-1. Cofnięty Slisz i Karbownik, przed nimi Luquinhas, a skrzydła Wszolek i Valencia

3

@macio_944 Zgadzam się. Gabriel Jesus byłby idealnym kandydatem - w City był wtedy Aguero w szczytowej w formie, w Barcelonie Suarez - bliźniacza sytuacja. Wydaje mi się, że był realny do wyjęcia

8

@sendesara w Liverpoolu jest Firmino który jest kopią Griezmanna, ma nawet gorsze statystyki od francuza. Depay z kolei w kadrze gra jako środkowy napastnik. Kto powiedział, że środkowy napastnik musi świetnie grać tyłem do bramki i ładować 30 bramek w sezonie? Jeśli będzie robił miejsce innym i dawał inne korzyści drużynie, a do tego ustrzeli te 15-20 bramek to też będzie świetnie. Gdyby liczyły się bramki i gra jak typowa 9 to byśmy starali się pozyskać Immobile a nie Depaya, widocznie Koeman ma inny pomysł na grę w ataku

0

@catalunya77 plotka, inna sprawa, że Luis miał kontrakt na 17 mln netto (ponad 30 brutto), a Stuani na 4mln brutto

0

@david89 co? Przecież jeśli przyjdzie Depay to na 4 ofensywne pozycje w ataku jest Griezmann, Messi, Dembele, Coutinho, Fati, Trincao, Pedri, Depay. 8 zawodników na 4 pozycje, a Ty piszesz, że po kontuzji Dembele nie będzie komu grać?

A, no i jeszcze Braithwait

0

@Tomo1989 Puig zostanie. Alena pewnie też. A wypożyczenia Fernandesa i Mirandy to dużo prostszy temat niż odejscia w/w zawwodników

0

@Tomo1989 o Todibo ostatnio głośno z odejściem, ale martwi cisza związana z Martinem, Rafą i Umtitim. Ich trzeba się pozbyć w pierwszej kolejności. Neto niestety pewnie zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?