0

@Jacu327 daleko mu do Anelki

1

Wiadomo było że tak trzeba, ale kurka szkoda że chłop odchodzi. Gdyby miał takie podejście jak Lewy czy CR7 do zawodu to może by tu jeszcze z 2 lata pograł... Jednak szybkość, mobilność i ostatnio fatalna technika użytkowa np. przy przyjęciu piłki.. nawet te świetne liczby nie są tego warte.
Powodzenia Luis, obyś dużo bramek wrzucił Realowi, no i żeby Cholo Ci Cavaniego dał za partnera

2

Chłopcy lubią jak na LR wrzuca się piękne rajdy Leo, rogale Coutinho czy zmarnowane karne Ronaldo. Prawdziwi mężczyźni szanują La Ramble za takie akcje ;)

0

@clyde Artur Boruc za charyzmę i swój niepowtarzalny bezczelny styl, ale bardzo lubiłem też Kubę Błaszczykowskiego - dla mnie fenomen i jako piłkarz i jako człowiek. Z wcześniejszych piłkarzy raczej do żadnego nie miałem specjalnego sentymentu chociaż pamiętam zawodników jakoś od 2002-2003 roku

1

@Coutinho007 jest Cou, Pedri, Messi i Griezmann a Ty jeszcze Mounta chcesz? :D

2

@kaamil1910 Griezmann
Cou Messi Dembele.

1

Nie chce mi się wierzyć że sprzedali Semedo nie mając dogadanego PO, wie zapewne albo Dest albo Aarons dołączy do nas. Dawać już tego PO, Erica i Depaya i można do końca okienka skupić się na samych sprzedażach i wypożyczeniach

0

@lucca87 Johan. Na drugim miejscu Stoiczkow

3

@mcsarna wymiana za afrykańskiego szamana. Nie, nie jest. Myślę, że ciężko będzie pozbyć się go za darmo ze względu na ogromną pensje na którą nikogo obecnie nie stać, a już na pewno nie jest wart tej pensji zawodnik z jedną sprawną nogą

0

@Ghotti łańcucha nie było, jedynie dwa lwy :P

0

@BarcaInfo jeszcze Neto mogą wziąć.

0

@AduŚ07 spokojnie, za rok tego najlepszego zawodnika świata zapewne już tu nie będzie

0

@masq tak to Davies

0

@Ghotti to też moje wrażenia :D zresztą 90% zostało do 4-5 nad ranem więc chyba tak źle nie było :D

0

@Ghotti nie zdążyłem :D ale wszytko udało się tak jak chcieliśmy. Każdy mówi że najlepsze wesele na jakim był, duża ilość znajomych zrobiła swoje :)

3

Jeśli uda się ściągnąć jakimś cudem całą trójkę Dest, Garcia, Depay to naprawdę dobrze będzie wyglądać ta kadra biorąc pod uwagę jedynie zawodników poniżej 30 roku życia. Mats, Pena, Dest, Emerson*, Eric, Araujo, Lenglet, Umtiti**, Firpo, FDJ, Roberto, Puig, Monchu*, Pedri, Coutinho, Fati, Dembele, Trincao, Griezmnn, Depay
Na papierze wygląda to bardzo dobrze.
*- zawodnicy wypożyczeni z dużą szansą na kontynuowanie tu kariery
**- tego pana być tu nie powinno
Nie liczę Todibo, Oriola czy Rafy - wydaje mi się, że prędzej czy później sprzedamy ich definitywnie.

Na dobrą sprawę słabo wygląda jedynie LO - ale nie skreślam Firpo bo w Betisie dawał radę - może odblokuje się u Koemana. Wydaje mi się, że ten sezon może być ostatnim na Camp Nou dla Leo, Pique i Busquetsa - ewentualnie ta ostatnia dwójka będzie miała marginalną rolę odpowiednio 4 stopera i pomocnika na końcówki spotkań.

2

@tbas Kimmich ma być na stałe przesunięty do pomocy po odejściu Thiago - sam mówi, że woli tam grać. Pavard jest po prostu czerstwy, obecnie to najslabsze ogniwo w układance Flicka i Dest raczej większego problemu z wywalczeniem sobie miejsca by tam nie miał.

7

Fabregas w najlepszej formie czy Thiago w najlepszej formie, kto jest według was bardziej kompletnym i lepszym pomocnikiem?
Ja wybieram Cesca, dla mnie to zawodnik który najmocniej zawiódł moje oczekiwania, a mimo to zrobił genialną karierę. Gdy miał te 20-21 lat wydawało się, że po prostu będzie tym pomocnikiem, do którego będziemy porównywali najlepszych w kolejnych latach. Miał wszystko: siłę i warunki fizyczne, bardzo dobra motoryka, genialne otwierające podanie, świetne wejście z drugiej linii, potrafił dyrygować drugą linią, świetna koordynacja przy niezłych warunkach, bardzo dobre stałe fragmenty. Miał po trochu tego wszystkiego co miał Busi, Iniesta i Xavi - a mimo to zabrakło chyba glowy, a przede wszystkim formy w drugiej - decydującej fazie sezonu.

1

@blazeq nie wiem czy taki jest plan Koemana, ale oby tak. Chociaż nie widzę większego sensu posiadania dwóch PO w ich wieku + Emerson za rok. Jeden z nich a do rotacji Roberto. Wtedy mógłby zostać Puig/Aleña jako 4-5 pomocnik (Sergi jako pomocnik, ale w razie potrzeby jako PO). Reszta wygląda bardzo fajnie, chociaż moim zdaniem Messi będzie grał na 10, a Cou częściej na skrzydle, ale to już wyjdzie w praniu

90

Stało się, przyszła pora i na mnie. Za 4 godziny biorę ślub, niech całą LR trzyma kciuki żebym na pierwszym tańcu się nie wywalił :D. Stres jest straszny, do wczoraj jeszcze było wszystko na luzie. Teraz kłębek nerwów

0

@kiper09 dlatego w fifie ma aż 82 tempa

2

@NGTRX rzeźnicy i producenci wyrobów mięsnych też powinni badać opinie publiczną?

3

@Ghotti rok po odejściu Thiago odszedł Cesc, dwa lata po odejściu Thiago nie było już Xaviego. Zabrakło młodemu cierpliwości... I Guardioli na ławce

18

Szkoda że Thiago nie spędził tych 7 lat tu, a nie w Bayernie, pasował do nas idealnie.. no cóż, tak bywa.
Teraz jest Pedri i Puig - pomocnicy jakich nie widziałem tu od czasów właśnie Thiago, świetni motorycznie, technicznie zawodnicy z dużą kreatywnością. Liczę że skończymy z betonem w pomocy w postaci zawodników o profilu Rakiticia (z całym szacunkiem, bo dużo dobrego dał) i wrócimy do pomocników którzy chcą mieć piłkę jak najczęściej. Niech młodzi dostaną szansę, bo od 10 lat La Masia nie wypuściła produktu z którego jest najbardziej znana: oby Riki był ważną postacią u Koemana, a Pedri i Moriba dostali swoje minuty

0

@Witam Karabach i Kopenhaga ciężkie mecze, Lech za to fajnie trafił, chociaż Charleoi ostatnio w niezlej formie

3

@lucca87 Iniesta. Chociaż minimalnie. Zidane był typowym ofensywnym pomocnikiem z genialną techniką, Andres przez swoje świetne ustawianie potrafił też wyłuskać piłkę i pognać do przodu.
Ogólnie Andres, chociaż w top5 pomocników pewnie bym umieścił ich obu

0

@olikwierk10 nie gadaj, drybling Dembouz ma, odejście tez - ostatnio to pokazał. Jego dużą wadą jest to, że po minięciu 3 graczy nie potrafi nawet trafić w światło bramki (ostatnio w meczu idealny przykład). To moim zdaniem duży brak ogrania w ostatnich sezonach. W BvB tak nie było. Ja wciąż w niego wierzę, jeśli się nie połamie (oby) to odpali, jestem tego pewien

2

Ależ bym sobie obejrzał takiego Dembele i Coutinho szalejącego na skrzydłach a za nich w 60min Fati i Trincao. I Leo na 10. Walić wyniki, walić styl, my chcemy skrzydeł :D

0

@AlwaysBlaugrana edytowałem bo strzeliłem literówkę, zawsze czytam post po publikacji i wyłapuje missclicki.
Myślałem, że taki błąd użytkownicy tej strony wyłapią i zrozumieją co autor miał na myśli. Jednak nie, jak z dziećmi poniżej 10 roku życia. Coś jest białe albo czarne, zero myślenia tylko głupie odczytywanie i emotka z podstawówki. :)

0

@AlwaysBlaugrana gdzie widzisz bramkarza w napadzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?