messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnio na Netflixie mignął mi serial, ale niestety zapomniałem tytułu i nie mogę znaleźć. Klimat jak w Peaky Blinders. Mroczny, ciemny klimat początku XX wieku. Ktoś coś?
4
@szymon6847 absolutne bzdury. De Ligt zarabia netto bardzo zbliżoną kwotę do De Jonga, inne podatki we Włoszech. Skąd wziąłeś te bzdury?
0
@MESSIah16 jedyny Niemiec jakiego szanuje.
0
@Dembouz1899 No to za Llorente De Jong, a za Traore ciężko coś lepszego bo lepszymi PS są dopiero Salah czy Lucas - nie wiem czy budżetu starczy. Ewentualnie możesz spróbować Mahrez + Cancelo na prawej stronie za Semedo i Traore.
Ja obecnie śmigam in game czymś takim:
Alisson
Walker - Gomez - Varane - Mendy
De Jong - IF Valverde
Salah - Neymar - Dembele
Mbappe
ale zaczynałem z czymś podobnym do tego co Ci przedstawiłem, ewentaulnie jak starczy budżetu to:
4-5-1 z dwoma ŚPO
Gulacsi
Cancelo - Klosterman Alaba - Davies
Mahrez - Goretzka - Sane
Dybala - Papu Gomez
jakiś argentyński ŚP/ŚPD z Serie A do zgrania (może być Dominguez)
w grze 4-2-3-1
obrona zostaje
Goretzka - ŚP z Argentyny Serie A
Papu - Mahrez - Sane
Dybala
2
@Dembouz1899 4-5-1 z dwoma ŚPO a w grze 4-2-3-1:
Neto
LO: Lodi - ŚO: Militao Diego Carlos - PO: Semedo
ŚP: Coutinho
LP: Dembele
PP: Adama
ŚPO: Marcos Llorente, Thomas Partey z Atletico
N: Inaki Williams
w grze na pivocie Marcos i Thomas, ŚPO Cou
La Liga jest spoko bo później za niewielke pieniadze można zrobić fajne upgrady:
Hazard za Cou, Griezmann, Alba, Ramos, De Jong i Valverde, Ter Stegen.
Jak będziesz miał więcej coinsów to buduj coś wokół Neymara i Mbappe + Premier League
3
@TheGoldenEleven Hamilton bez wątpliwości, zmiótł całe F1
19
Koeman ma wywalone bo wie że i tak obecnie nie ma nikogo kto może go zwolnić :D
1
@Coutinho007 miał 1 podanie
9
Pedri zapieprza jak Valverde a technicznie poziom Iniesty. Niesamowite
4
@Unique nie zesraj się, połowy nawet nikt nie napisał.
7
Potężny musi być ten Firpo skoro rudy woli Desta na LO
4
Nie da się cofnąć Dembele na boisko za Messiego?
1
@Dajnatace tak kilka. Fati, Griezmann i Busi powinni mieć po bramce. Messi też miał jedną niezłą
0
@Avatarr trzech. Pjanic to ten sam profil chociaż trochę inne atrybuty.
1
Nie no skuteczność sroga, Busquets, Griezmann i Fati powinni już mieć po bramce i o ile dwóch ostatnich można zrozumieć bo po prostu strzał nie wyszedł tak jak chcieli to co do cholery zrobił nasz sztangista?
0
@msmsms wystarczy wstawić Pjanicia za Busquetsa
1
@kris81 miał też mecze a nawet sezonu w których całkowicie znikał i to jeszcze w czasach gry w Chelsea. O Neymarze co by nie mówić to w każdym sezonie jest decydujący. Nawet po długiej kontuzji czaruje w pierwszym meczu. Porównywanie Neymara i Hazrada to obraza dla Brazylijczyka. Eden jest, a raczej był dobry, ale jednak półkę niżej. 8 goli w całej karierze w LM też w tym nie pomaga i nie brońcie go, że to nie jest typ goleadora, bo jednak od skrzydłowego wymaga się liczb.
0
@lukaszbarca15 ma 8 goli w lm
0
@elmayakos @DonAndrzejos Messi faktycznie zaliczył poważny zjazd, oby szybko się ogarnął, Griezmann początek bardzo słaby, ale tak grał już u Setiena. Mecz z Juve już niezły w jego wykonaniu, dalej bez bramki chociaż mógł mieć lekko dwie, ale wreszcie nie wyglądał jak ciało obce, wręcz przyjemnie się go oglądało. Oby był to dobry prognostyk
10
@DonAndrzejos odkąd do klubu przyszedł Koeman to praktycznie każdy zawodnik zaliczył mniejszy lub większy progres
1
Wiadomo coś na temat Araujo? Kiedy wróci? Szkoda by wypadł na dłużej, dobrze prezentował się do tej pory.
0
@Avatarr Sociedad, Betis, może Sevilla
3
@Rewolucja123 ogólnie się zgodzę, bardzo dużo wniósł w tym meczu i zasłużył na 7, jednak trzeba pamiętać że zepsuł dwie praktycznie stuprocentowe sytuację i za to moim zdaniem należy mu się -1 do oceny.
2
@VamosRakieta "jeszcze nie ta". Czyli myślisz że 30 letni bramkarz jeszcze to poprawi? :D
1
@Mihcim sezon jest długi, dostanie swoje minuty
0
@Barca1992 moim zdaniem zagrał dobrze. Powinien mieć dwie bramki, ale słupek i zmarnowana setka.. No brakowało centymetrów. Bardzo dobry w pressingu i grze zespołowej, trzeba mu przyznać, że to po jego pressingu Messi w pierwszej minucie miał dobrą sytuacje, później wywalczył piłkę gdy Messi wypuścił Dembele w dobrej sytuacji (tam też Antek mógł strzelić), powinien mieć asystę piętą gdy poklepał z Leo (strzał Messiego nieceny) i jeszcze jedno dobre podanie w pole karne do Pedriego przecięte przez Bonucciego - tak na szybko podsumowując jeden z lepszych meczy w Barcy - brakowało wykończenia u niego i u kolegów bo mógł skończyć ten mecz z 2-3 bramkami i 2 asystami
42
Wymiana na linii Arthur - Pjanić to majstersztyk Bartka. Mimo wieku Bośniak jest 2 klasy lepszym piłkarzem, nie wydaje mi się by Arthur mógł wejść na ten poziom
1
Dembele i Fati to powinny być pierwsze wybory na oba skrzydła. Na 9 Leo, na 10 Cou, a Griez, Trincao i Pedri do rotacji z całą czwórką. Jest komu grać w ataku, takiego potencjału dawno nie mieliśmy
0
Skład Marki - tylko Pjanić za Busiego i jazda
1
@Survier ja chciałbym zobaczyć
Griezmann
Ansu - Messi - Dembele
FDJ - Pjanic
Alba - Lenglet Araujo - Dest