0

Ostatnio na Netflixie mignął mi serial, ale niestety zapomniałem tytułu i nie mogę znaleźć. Klimat jak w Peaky Blinders. Mroczny, ciemny klimat początku XX wieku. Ktoś coś?

4

@szymon6847 absolutne bzdury. De Ligt zarabia netto bardzo zbliżoną kwotę do De Jonga, inne podatki we Włoszech. Skąd wziąłeś te bzdury?

0

@MESSIah16 jedyny Niemiec jakiego szanuje.

0

@Dembouz1899 No to za Llorente De Jong, a za Traore ciężko coś lepszego bo lepszymi PS są dopiero Salah czy Lucas - nie wiem czy budżetu starczy. Ewentualnie możesz spróbować Mahrez + Cancelo na prawej stronie za Semedo i Traore.

Ja obecnie śmigam in game czymś takim:
Alisson
Walker - Gomez - Varane - Mendy
De Jong - IF Valverde
Salah - Neymar - Dembele
Mbappe

ale zaczynałem z czymś podobnym do tego co Ci przedstawiłem, ewentaulnie jak starczy budżetu to:
4-5-1 z dwoma ŚPO
Gulacsi
Cancelo - Klosterman Alaba - Davies
Mahrez - Goretzka - Sane
Dybala - Papu Gomez
jakiś argentyński ŚP/ŚPD z Serie A do zgrania (może być Dominguez)


w grze 4-2-3-1
obrona zostaje
Goretzka - ŚP z Argentyny Serie A
Papu - Mahrez - Sane
Dybala


2

@Dembouz1899 4-5-1 z dwoma ŚPO a w grze 4-2-3-1:
Neto
LO: Lodi - ŚO: Militao Diego Carlos - PO: Semedo
ŚP: Coutinho
LP: Dembele
PP: Adama
ŚPO: Marcos Llorente, Thomas Partey z Atletico
N: Inaki Williams

w grze na pivocie Marcos i Thomas, ŚPO Cou

La Liga jest spoko bo później za niewielke pieniadze można zrobić fajne upgrady:
Hazard za Cou, Griezmann, Alba, Ramos, De Jong i Valverde, Ter Stegen.

Jak będziesz miał więcej coinsów to buduj coś wokół Neymara i Mbappe + Premier League


3

@TheGoldenEleven Hamilton bez wątpliwości, zmiótł całe F1

19

Koeman ma wywalone bo wie że i tak obecnie nie ma nikogo kto może go zwolnić :D

1

@Coutinho007 miał 1 podanie

9

Pedri zapieprza jak Valverde a technicznie poziom Iniesty. Niesamowite

4

@Unique nie zesraj się, połowy nawet nikt nie napisał.

7

Potężny musi być ten Firpo skoro rudy woli Desta na LO

4

Nie da się cofnąć Dembele na boisko za Messiego?

1

@Dajnatace tak kilka. Fati, Griezmann i Busi powinni mieć po bramce. Messi też miał jedną niezłą

0

@Avatarr trzech. Pjanic to ten sam profil chociaż trochę inne atrybuty.

1

Nie no skuteczność sroga, Busquets, Griezmann i Fati powinni już mieć po bramce i o ile dwóch ostatnich można zrozumieć bo po prostu strzał nie wyszedł tak jak chcieli to co do cholery zrobił nasz sztangista?

0

@msmsms wystarczy wstawić Pjanicia za Busquetsa

1

@kris81 miał też mecze a nawet sezonu w których całkowicie znikał i to jeszcze w czasach gry w Chelsea. O Neymarze co by nie mówić to w każdym sezonie jest decydujący. Nawet po długiej kontuzji czaruje w pierwszym meczu. Porównywanie Neymara i Hazrada to obraza dla Brazylijczyka. Eden jest, a raczej był dobry, ale jednak półkę niżej. 8 goli w całej karierze w LM też w tym nie pomaga i nie brońcie go, że to nie jest typ goleadora, bo jednak od skrzydłowego wymaga się liczb.

0

@lukaszbarca15 ma 8 goli w lm

0

@elmayakos @DonAndrzejos Messi faktycznie zaliczył poważny zjazd, oby szybko się ogarnął, Griezmann początek bardzo słaby, ale tak grał już u Setiena. Mecz z Juve już niezły w jego wykonaniu, dalej bez bramki chociaż mógł mieć lekko dwie, ale wreszcie nie wyglądał jak ciało obce, wręcz przyjemnie się go oglądało. Oby był to dobry prognostyk

10

@DonAndrzejos odkąd do klubu przyszedł Koeman to praktycznie każdy zawodnik zaliczył mniejszy lub większy progres

1

Wiadomo coś na temat Araujo? Kiedy wróci? Szkoda by wypadł na dłużej, dobrze prezentował się do tej pory.

0

@Avatarr Sociedad, Betis, może Sevilla

3

@Rewolucja123 ogólnie się zgodzę, bardzo dużo wniósł w tym meczu i zasłużył na 7, jednak trzeba pamiętać że zepsuł dwie praktycznie stuprocentowe sytuację i za to moim zdaniem należy mu się -1 do oceny.

2

@VamosRakieta "jeszcze nie ta". Czyli myślisz że 30 letni bramkarz jeszcze to poprawi? :D

1

@Mihcim sezon jest długi, dostanie swoje minuty

0

@Barca1992 moim zdaniem zagrał dobrze. Powinien mieć dwie bramki, ale słupek i zmarnowana setka.. No brakowało centymetrów. Bardzo dobry w pressingu i grze zespołowej, trzeba mu przyznać, że to po jego pressingu Messi w pierwszej minucie miał dobrą sytuacje, później wywalczył piłkę gdy Messi wypuścił Dembele w dobrej sytuacji (tam też Antek mógł strzelić), powinien mieć asystę piętą gdy poklepał z Leo (strzał Messiego nieceny) i jeszcze jedno dobre podanie w pole karne do Pedriego przecięte przez Bonucciego - tak na szybko podsumowując jeden z lepszych meczy w Barcy - brakowało wykończenia u niego i u kolegów bo mógł skończyć ten mecz z 2-3 bramkami i 2 asystami

42

Wymiana na linii Arthur - Pjanić to majstersztyk Bartka. Mimo wieku Bośniak jest 2 klasy lepszym piłkarzem, nie wydaje mi się by Arthur mógł wejść na ten poziom

1

Dembele i Fati to powinny być pierwsze wybory na oba skrzydła. Na 9 Leo, na 10 Cou, a Griez, Trincao i Pedri do rotacji z całą czwórką. Jest komu grać w ataku, takiego potencjału dawno nie mieliśmy

0

Skład Marki - tylko Pjanić za Busiego i jazda

1

@Survier ja chciałbym zobaczyć
Griezmann
Ansu - Messi - Dembele
FDJ - Pjanic
Alba - Lenglet Araujo - Dest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?