- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1471 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
36 odpowiedzi
martusiaaaa
0
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
21 odpowiedzi
Bykunn
1
@joloskyy cud miód i malina. Dalej są to pieniądze dobrowolnie oddane pod kontrolę państwa... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1471 Culés
0
Zrobi ktoś mi dobry skład w FUT do 140k?
6
@Dembouz1899 panie, a czy nie fajniej samemu składać, testować, wymieniać itd?
0
@PatrychoO Oczywiście, ale bardziej chodzi mi o sam początek aby był grywalny, potem sobie coś będę testował i zmieniał
0
@Dembouz1899 platforma
2
@Dembouz1899 4-5-1 z dwoma ŚPO a w grze 4-2-3-1:
Neto
LO: Lodi - ŚO: Militao Diego Carlos - PO: Semedo
ŚP: Coutinho
LP: Dembele
PP: Adama
ŚPO: Marcos Llorente, Thomas Partey z Atletico
N: Inaki Williams
w grze na pivocie Marcos i Thomas, ŚPO Cou
La Liga jest spoko bo później za niewielke pieniadze można zrobić fajne upgrady:
Hazard za Cou, Griezmann, Alba, Ramos, De Jong i Valverde, Ter Stegen.
Jak będziesz miał więcej coinsów to buduj coś wokół Neymara i Mbappe + Premier League
0
@messi564 Mam Traore i Llorente już w klubie, także może coś lepszego?
0
@Dembouz1899 No to za Llorente De Jong, a za Traore ciężko coś lepszego bo lepszymi PS są dopiero Salah czy Lucas - nie wiem czy budżetu starczy. Ewentualnie możesz spróbować Mahrez + Cancelo na prawej stronie za Semedo i Traore.
Ja obecnie śmigam in game czymś takim:
Alisson
Walker - Gomez - Varane - Mendy
De Jong - IF Valverde
Salah - Neymar - Dembele
Mbappe
ale zaczynałem z czymś podobnym do tego co Ci przedstawiłem, ewentaulnie jak starczy budżetu to:
4-5-1 z dwoma ŚPO
Gulacsi
Cancelo - Klosterman Alaba - Davies
Mahrez - Goretzka - Sane
Dybala - Papu Gomez
jakiś argentyński ŚP/ŚPD z Serie A do zgrania (może być Dominguez)
w grze 4-2-3-1
obrona zostaje
Goretzka - ŚP z Argentyny Serie A
Papu - Mahrez - Sane
Dybala