0

GWINT Wiedźmińska Gra Karciana

Grałem w tą gierkę od pierwszej bety przez długi okres, ale ostatnio jakieś 2-3 lata nie. Mam 19tyś skrawków, da się z tego złożyć kilka fajnych talii. Może ktoś polecić jakąś przyjemną do gry talię, która mieści się w obecnej mecie gry?

Screeny mile widziane ;)

2

@AmigoBlancos dla mnie spoko, niech dalej trzymają ten poziom byle wynik się nie zmienił

0

@BrzydkiAS mówię o Casemiro a nie o Realu Madryt

15

@gumaz nieźle bronią, real wciąż bez celnego strzału ale pewnie pójdzie jedna zabójcza wrzutka

1

@Kettger akurat Ramosik mi przyniósł szczęście bo raz po jego przepaleniu wjechał baby Pele, a drugi raz baby Best :D

0

@Keson no nie wiem. Oni mają na prawym napastniku Viniciusa Żuniora a my tylko Messiego.

0

@Kettger ja bym go przepalił w złotej wymianie byle klubu nie zaśmiecał.

Ramosa niewymiennego już dwa razy przepaliłem

4

Jest tu ktoś kto lubi Casemiro?

Chciałbym zapytać za co?

32

@itmustbejoke zadatki na to ma Fati, ale potrzebuje przed sobą potężnego Erlinga który zrobi mu miejsce a nie Griezmanna który będzie ubezpieczał stoperów

2

@masq idealnie byłoby
1. City
2. United
3. Lisy
4. Everton

1

Z jednej strony fajnie jakby Chelsea wypadła z top4, z drugiej strony niedobrze jeśli Liverpool zbliżyłby się do Chelsea która jest 4. Eh tak to jest z tą ligą angielską, że człowiek jest rozdarty za każdym razem

0

@Criss18Barca dałbym Prime Vieire za Ronaldinho bo nie lubię grać na jednego SPD

0

@Quavosk Ajax, Sociedad, Betis, może Milan i Napoli chociaż tam Genaro zakochany w Zielińskim, może Leverkusen

1

@xBoMBoWiECx wkurzył mnie jak ugryzł Suareza

6

Przepisy PZPN to największy absurd w historii piłki nożnej.

Mamy zawodnika z rocznika 2005 którego nie możemy zarejestrować w roczniku 2002 (bo w kategoriach młodzieżowych mogą grać jedynie 2 lata młodsi), ale ten sam zawodnik może być zarejestrowany w drużynie seniorów ponieważ ukończył 16 lat.

Fuck logic

0

@Kengo zgadzam się
transfer definitywny Griezmanna jedynie jeśli przyjdzie Haaland.
Moim zdabiem do odejścia:
Neto - nie potrzeba bramkarza z taką pensją skoro w rezerwach jest dwóch kozaków
Mingueza/Lenglet - po przyjściu Garcii nie będzie miejsca dla nich dwóch więc jeden będzie musiał odejść. Nie potrzebujemy 5 stoperów. Oscar oczywiście jedynie na wypożyczenie
Umtiti - byle odszedł. Nawet za darmo.
Firpo - osobiście spróbowałbym go na stoperze w formacji z 3 obrońców i zweryfikował Balde w pierwszej drużynie. Jest Balde, Miranda i Firpo na jedno miejsce. Dwóch z nich powinno odejść się ogrywać lub definitywnie.
Pjanić i Coutinho - tak jak mówisz. Jest wielu fajnych pomocników w drugiej drużynie: Moriba, Orellana to powinna być pierwsza drużyna od przyszłego sezonu. A Roberto powinien być przesunięty do środka
Puig, Aleña - wysłałbym ich na wypożyczenie do klubu w którym będą się ogrywać
Braithwait - nie te progi
Matheus Fernandes - nie trzeba wyjaśniać

Do pierwszej drużyny:
Depay, Haaland, Garcia, Emerson, Collado, Moriba, Orellana, Miranda/Balde jeśli odejdzie Firpo

21

Depay
3 średnia ocena w lidze 7.5 (sofa)
2 najlepszy strzelec w lidze - 14
najlepszy asystent 8 (trzech graczy na pierwszym miejscu)
7/7 strzelonych karnych
Drugi zawodnik jeśli chodzi o ilości strzałów 2.5/mecz
Najwięcej stworzonych okazji (razem z Di Maria) - 15
Najwięcej kluczowych podań na mecz (razem z Di Maria) - 2.6
Bramki + asysty - drugi w lidze, 22 punkty

W każdej statystyce ofensywnej prócz udanych dryblingów na mecz (1.8) jest w top3

Jeśli ktoś uważa że nie warto go brać za darmo to ja nie mam więcej pytań.

7

@Janiama trzymaj się chłopie

0

@koszol ja też zwracam. Moim zdaniem Alba w tym sezonie to Jordi z najlepszych lat. Tak samo Busquets w ostatnich 3-4 meczach

1

@kolomen2 nikogo, tylko ballack trochę grywalny ale nie wart ceny

0

@lukaszmatusiewicz nie no #zostaje. Mało który trener wprowadziłby aż tylu młodych zawodników.
Pedri w Once De Gala, Araujo też jak jest zdrowy
Prawdziwą szansę otrzymał Mingueza, Dest, Trincao, nawet Moriba gra coraz więcej.
Odbudowany De Jong i coraz lepszy Dembele, Fati na początku grał aż miło. Nawet Busquets wygląda jak za Pepa.

Tak naprawdę wielu zawodników zaliczyło wielki, duży lub średni postęp, jedynie Lenglet się uwstecznił.

0

@batoosz z Umtitim to ja bym wygrał rywalizację. Z prostego powodu: ktokolwiek kto ma dwa sprawne kolana wygra z nim rywalizację.

Araujo ma potencjał na topowego gracza, a i tak nie ma pewności że nim będzie. Skoro Mingueza jest półkę niżej, osobiście uważam że ma potencjał na większe granie w średniaki pokroju Betisu, lub 4 stoper w Barcelonie

0

@batoosz dlaczego? Wymień mecz który dokończył i zagrał jak szef na środku obrony bo ja szczerze nie potrafię. To że ma 20 dobrych minut w meczu na czynić z niego materiał na topowego stopera?

Jeden wybitny mecz w jego wykonaniu, bo Araujo mogę ci lekką ręką wymienić 6-7 świetnych i z 5 dobrych, a chłop kontuzjowany od początku roku

0

@batoosz największą zaletą tego gościa jest szczęście, pamiętam jak walił babole grając na środku w pierwszej części sezonu. W formacji 3 obrońców już lepiej bo gra bliżej prawej strony i zawsze ma asekuracje, ale gdyby wyleciał wczoraj, a powinien i gdyby Ocampos wykorzystał ten rzut karny to narracja tutaj byłaby zupełnie inna.
Niestety samą grą na wyprzedzenie i agresywnym odbiorem świata nie zwojuje, jest sztywny jak Pinokio gdy gra przeciwko ogarniętemu skrzydłowemu i elektryczny jak Lenglet, tylko że Lenglet rozgrywa swój najgorszy sezon w tym klubie, w poprzednich był szefem w porównaniu do elektrycznego Minguezy

0

@batoosz do momentu zmiany to już go powinno nie być na boisku, bo w 30min biegał "pomarańczowy". Koeman wiedział że jak go zostawi to nie dokończy spotkania w 11. Gdyby to był Lenglet to już byłby zjedzony i wysrany na tym forum, ale Minguezie wszystko się wybacza, nieważne czy to karny w półfinale czy zmiana w 35minucie bo gra nieodpowiedzialnie jak Ramos swego czasu.

0

@mrboom Serio. Oglądałeś chociaż jeden mecz Inakiego w Barcy B? To najlepszy młody bramkarz od czasów Valdesa w klubie, to głównie dzięki niemu i Tenasowi Barca B grała w barażach.
Neto wcale nie jest lepszy, a pensje ma 3x większą.

0

@batoosz nie kwestiach technicznych bo bardzo dobrze wyprowadza piłkę, ale jest elektryczny, może grać świetne 70min po czym robi karnego jak z Sevillą, to nie przypadek że zmieniono go jeszcze w pierwszej połowie z PSG. Miał bardzo dużo głupich zachowań które na całe szczęście nie zakończyły się bramką, ale nie jest to pewny stoper.
Druga sprawa to brak zwrotności, który jest u niego zbyt widoczny by odnieść jakiś większy sukces w tym klubie, szybkościowo co najwyżej poprawny.

Jeśli chcemy grać wysoko pressingiem to potrzeba nam pewnych i szybkich stoperów jak Araujo

1

@Firestone Pjanić, zaraz za nim Umtiti. Braithwait też wysoko w hierarchii tylko on nadrabia zaangażowaniem tak jak Mingueza.
Natomiast jeśli chodzi o zbędnych graczy to dołączyłbym Neto i Matheusa, o tym drugim nic nie wiemy bo i tak nie gra, a ten pierwszy tylko blokuje rozwój dwum arcyutalentowanym GK: Inakiemu Peñi i Arnau Tenasowi

5

@regatta52 Firpo i De Jong wczoraj to dwóch szefów obrony. Wiadomo że szkoda marnować tam De Jonga, ale Firpo na połlewym stoperze chętnie zobaczę zamiast Lengleta, z prawej Araujo, a w środku Pique/Garcia

2

@masq Mbappe go wyczuł, Oscar kryje bardzo agresywnie gdy przeciwko niemu jest szybki skrzydłowy. W pierwszych 20 min grał bardzo dobrze bo mógł agresywnie doskakiwać na granicy faulu i nie dawał się obrócić Kylianowi. Natomiast po kartce było widać, że nie może tak dalej grać, bo nie skończy tego meczu. Jest dużo mniej zwrotny niż Firpo, jest też od Juniora wolniejszy. Firpo moim zdaniem nakrył w tym meczu czapką Mingueze. Nie musiał grać na granicy faulu, bo był w stanie dogonić Francuza. Nie wiem czy w ogóle raz go sfaulował, a schował przy tym Kyliana do kieszeni. Jeśli mamy grać trójką, to chętnie zobaczę trio Araujo - Pique/Garcia - Firpo. To może być strzał w 10.

Mingueze bardzo lubię i to może być fajny grajek, ale raczej na średniaków w lidze którzy grają mocno cofnięci, a nie na skrzydłowych jak Mane czy Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?