messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti nieźle. Słyszałem że stal poszła strasznie ogólnie. Trzeba przyspieszyć bo tendencji spadkowej raczej nie będzie :D
8
@BarcaInfo odważne? Czyżby chodziło o pięknego Francuza?
0
@Rewolucja123 nie chce mi się szukać wideo więc na szybko statystyki:
Puig 6/6 udanych dryblingów, 11/17 wygranych pojedynków, 8 strat przy np. 29 stratach Leo.
Partey 9/23 wygrane pojedynki
1
@NaFazieHitman na wiosnę był naszym najlepszym pomocnikiem. Biorąc pod uwagę tragiczną formę Busquetsa, Frenkiego czy przede wszystkim Rakiticia nie było to trudne, ale jako jedyny dawał promyk nadziei na coś kreatywnego i tak, był najlepszy z tej 4. Zapomniałem jeszcze o Vidalu, on nie grał tak tragicznie jak tamta trójka ale też za darmo z klubu nie wyleciał.
0
@Marjando kurde z nim jest ciężko, bo jednak za Setiena był naszym najlepszym pomocnikiem i miewał dobre mecze nawet ze świetnymi zespołami jak np. bardzo dobry mecz z Atletico gdzie woził Parteya jakby to Thomas był młodzieżowcem. Gattuso po meczu Milan - Barca w presezonie był nim zachwycony i skłonny wyłożyć ogromne pieniądze żeby tylko przeszedł do Milanu
No ale nie gra, moim zdaniem powinien iść na wypożyczenie, to go zweryfikuje. Bo potencjał wydaje się mieć duży, ale zobaczymy.
6
Ale dał zmianę Riki, 6 strat w 11 minut :D. Ale widać było że wszedł z wywalonymi jajami. Jakby za karę, można go rozumieć bo pomoc w tej młodzieżówce to dno i faktycznie może czuć się lepszy a nie gra. Mimo to słabe zachowanie, kadra to kadra i jak wchodzisz na ostatnie minuty to cały kraj oczekuje że będziesz gryzł trawę a nie biegał z fochem.
5
Ten Nuno Mendes nieźle lata na lewej obronie w Portugalii. Ponoć został okrzyknięty największym talentem na lewej obronie na świecie przez wielu ekspertów. Sporting wycenił go na 60mln, zainteresowani są już Liverpool, City, United i PSG.
1
@adiczak jest Realny ale bardzo, bardzo ciężki. Musiałby odejść Cou i kilku zawodników z wysokimi pensjami jak Pjanic + udziały w Barca Corporate zapewne musiałoby zostać sprzedane na dobrych warunkach
0
Niestety w FM 2021 wybory na moim save wygrał.. Tusquets :D. Jak to się miało u was? Miał ktoś sytuacje że wygrał inny kandydat?
1
Mam wrażenie że Laporta jest gościem który będzie chciał się trochę wkupić w serca kibiców i ściągnie tu napastnika. Widzi jakie kibice mają parcie na Haalanda i jeśli faktycznie będzie taka możliwość to powalczy o jego podpis. A jak nie to jestem więcej niż pewny że przyjdzie tu jakiś Lautaro.
0
@PershingFanatykLMFCB też mi się wydaje że zawita w Manchesterze
2
@Janiama też mam takie wrażenie, że w dzisiejszych czasach bardziej ceni się pomocników jak Wijnaldum czy Goretzka, a mali magicy są na dalszym planie
4
@FCBMati10 jego Prime był zdecydowanie w roku 2012 gdzie ładował ponad 90 bramek, a Icon Moments? Kurde ciężko, albo chyba któryś z finałów z United.
1
Też macie wrażenie, że ostatnio jakoś dziwnie mało bramek pada bezpośrednio z rzutu wolnego? Albo kiedyś trafiło się po prostu wielu specjalistów jak Juninho, Pirlo, R10 czy Beckham i tych bramek po prostu tyle padało, albo bramkarze w dzisiejszych czasach większy nacisk kładą na lepsze ustawienie muru + doskonalenie własnych umiejętności w obronie wolnych, bo nie chce mi się wierzyć że to kwestia np. piłek.
Prócz Leo (który też się zaciął ostatnio) nie przychodzi mi na myśl żaden piłkarz który miałby podjazd do takiego Beckhama, a co dopiero do Juninho.
8
@msmsms zamykam nitkę.
0
@Archie kto by nie chciał mieć fryzury jak Frenkie?!
0
@Jackazz tak. Dokończył normalnie tamten mecz i zszedł jakby nigdy nic do szatni
1
@marcin000019 Dembouz(komar)? :D to wygląda tak, jakby nikt nie wiedział że Dembouz to Dembele, ale każdy wiedział, że Komar to Dembele, więc dla pewności napisałaś w nawiasie :D. Nie czepiam się, tylko to wygląda tak śmiesznie, że aż parsknąłem na ten widok :D
4
@Dembouz1899 14 z tego co liczyłem. 12 w Barcy i 2 w kadrze, chyba że coś przeoczyłem
23
Pedri to jest gość. Mało pomocników w wieku 18 lat potrafi dźwigać wózek w tak wielkim klubie jak Barca. Skrzydłowym jest łatwiej, ale stoper czy środkowy pomocnik: od nich nie wymaga się błysku tylko regularności przez 90minut meczu. To rzadkość jeśli piłkarz w tym wieku potrafi poradzić sobie z presją, a przy tym dojeżdża do starszych kolegów technicznie, motorycznie, wydolnościowo i przede wszystkim psychicznie. Ilu pomocników w XXI wieku rozegrało ponad 3000min w tak wielkim klubie jak Barca mając 18 na karku? Mi przychodzi na myśl jedynie Fabregas i Wilshere. Obaj mieli przeogromne talenty, Jack przez kontuzje niestety strasznie osiadł.
Chłopak jest diamentem i trzeba się cieszyć że gra, nawet jeśli miewa "niemrawe" mecze, to osobiście nigdy nie pomyślałem (prócz meczu z Realem gdzie zagrał na prawym skrzydle), że zawiódł i nie dojechał na mecz. Zawsze jest dobry, a często jest świetny.
Pedri, Ansu, Araujo, Dest, Mingueza, FDJ, Dembele, Trincao, oby Eric Garcia bo jest nieprzyzwoicie dobry. Przyszłość tego klubu wydaje się być w dobrych rękach, potrzeba młodej i mocnej 9, więc Laporta #musisz
0
@wojopancer w szatni albo na ławce
6
Gdyby Sarri został i Juve podpisało Milika to Arek byłby większym wygrywem niż Braithwait
3
Pięknie ich gnieciemy. Sterling nie istnieje
1
@Ratamahatta pod tym względem przypomina Inieste. Andres też mistrzowsko potrafił wyłuskać piłkę
1
@Comentateiro jak tam uważasz. Mimo wszystko weryfikacja na poziomie dorosłej reprezentacji w dwóch meczach to coś czego np. Mingueza nie doświadczył i daleka droga przed nim.
1
@FCMichalo @Comentateiro oglądaliscie w ogóle ten mecz? Gruzini przeprowadzili kilka bardzo groźnych kontr które Eric kasował jak profesor, nie bez powodu w przerwie zszedł drugi stoper Llorente - nie dawał rady z tą "słabą Gruzją"
Z Grecja też bardzo dobre spotkanie, chociaż zupełnie inne bo Grecja podeszła bardzo fizycznie do tego meczu i stoperzy mieli dużo roboty w powietrzu. Gruzja natomiast nastawiona typowo na kontratak
19
@BarcaInfo dobrze że wstał jakby nigdy nic. Końskie zdrowie ma
5
Pedri dziś świetny szczególnie w drugiej połowie, bardzo dobry mecz Alby i Busquetsa. Eric Garcia zamyka usta tym, którzy krzyczą o rezerwowym City - świetny gracz, kolejny kapitalny występ w dorosłej reprezentacji.
A co do składu naszych Orłów to chyba wyrzucamy to co mamy najlepsze. Ciężko ułożyć na tą chwilę mocniejszą jedenastkę. Ten Piątkowski jedynie jest zagadką, pozostała 9 z pola to absolutnie najmocniejsze co mamy na każdej pozycji
7
Ten prawy obrońca Hiszpani odwalił taki kryminał przy bramce Gruzji że nie powinien w ogóle wychodzić na drugą połowę. Fabian Ruiz i Morata też pierwsi do zmiany, nie ten poziom. Pedri poprawnie, ale bez błysku, Garcia poza jednym złym kryciem przy różnym też niezły mecz, pewniejszy niż partner na środku
7
@FC1899Barca co tam kurka krzyczysz?