1

@Lovalo Chujowo

0

Szkoda. Wygrać ligę w takich okolicznościach będzie bardzo, bardzo ciężko

2

Akurat Dembele zaczął na skrzydle coś grać i schodzi. Typowe

1

Obecnie Messi maksymalnie 4/10. Całkowicie niż nie pokazał w ofensywie, a obie bramkowe akcje Realu poszły po jego stracie

1

@kuz tak. Ciężko z hordami jeśli nie masz sprzętu, ale ze sprzętem idzie na normalu to ogarnąć. Hordy zostaw na sam koniec gry

0

@AachenUzumaki Bo ma żółtko

0

Niech jeszcze raz zobaczę że Mingueza to bardzo szybki obrońca :D. Z piąty raz mu już odjeżdża.

21

Przecież Griezmann doskonale wiedział co robi. Widać było że po przepuszczeniu odrazu zetknął na plecy. Zablokował tym zagraniem możliwość przecięcia tego dośrodkowania przez Militao. Kiedyś Suarez miał to w zwyczaju i za plecami zamykał to Messi. Gdyby to był Luis byłyby zachwyty, ale ze Griezmann to beka

0

@Wilczeq Co można? Jedyna groźna sytuacja to jak Messi wkręcał z różnego w słupek. Z naszą obroną nie da się nic wygrać z mocniejszym rywalem

3

Niech on zmieni tego Pedriego i to już

3

Oho 4-3-3 i Mingueza vs Vinicius bez asekuracji. To się skończy wysoko

0

Ale ten Mingueza jest wolny, Araujo 5 metrów za nim i szybciej wrócił do obrony niż Oscar.

0

Nie takiego pierwszego spotkania po latach się Laporta spodziewał

2

Kolejny gol po stracie Messiego, dlaczego nikt tego nie widzi?

0

Strata Leo i fatalny w obronie Alba

1

Real równie dobrze może zaskoczyć i wyjść 3-5-2 gdzie Casemiro wyjdzie centralnie jako stoper, wcale się nie zdziwię

1

@MarioVeB! Zajefajna 9 na taki klub jak Valencia, Betis czy Sevilla. Wyżej nie udźwignie wymagań, ale wcale nie jest gorszy niż rewelacja tego sezonu En-Nesyri

1

To trochę przykre jeśli uświadomimy sobie, że łatwiej będzie uzyskać kwotę 8-cyfrową za Todibo niż Umtitiego. To kwintesencja tego, jak Bartek zarządzał

0

@blazeq nie no, hazard po kontuzji wkręca się na obroty kilka tygodni, Neymar z miejsca robi różnicę. A w Prime nie wiem czy kiedykolwiek mógł w statystykach zbliżyć się do Neymara. Do tego ubliżasz Suarezowi który w Prime był nawet ponad Neymarem i Lewandowskiemu który prowadzi zespół do masy tytułów w przeciwieństwie do leniwego Belga, dodałbym tu też Modricia i Kevina, bo to też zawodnicy których w swoim zespole jako trener wolałbym mieć niż Hazarda

2

@kuz zazdroszczę. Chętnie bym odpamiętał i drugi raz to przeszedł.

Moja rada to nie spiesz się, rób wszystko co jest na mapie misje poboczne bo to jest w tej grze kozacko dopracowane i fajnie się to robi.

0

@Rewolucja123 dla mnie to świetny transfer jeśli wejdzie 1:1 za Braithwaita. Taki gracz który odciąży czasem lewe skrzydło a czasem Haalanda. Nie widzę go jako zawodnika pierwszej 11

Edit: z tym Haalandem zafantazjowalem, chodziło mi oczywiście o 9, czy to będzie Haaland czy ktoś inny to inny temat :D

2

@blodziakk on nigdy nie był top5 na świecie, a co dopiero top3. Top10 za to tak, w swoim Prime

0

@poskus ponoć też Haalanda, Depaya, Wijnalduma i Neymara. Nie wiem jak ty, ja wierzę

1

Pisałem już kiedyś, pod artykułem o jednym z pierwszych podcastów że Julię się ciężko słucha, ze względu na słaby mikro, który psuje barwę głosu (lub po prostu ma tak słabą barwę głosu). Ale nie pomyślałem nigdy, że będzie się jej słuchać tak lekko, że aż niezauważalnie

0

@Wiktoria13 inna sprawa to skrócić Leo Messiego na Leo czy Marca Andre ter Stegena na MaTSa, a inna sprawa Araujo na Arau czy Pique na Piq. Dwóch liter nie możesz dopisać, żeby milej się to czytało?

0

@Wiktoria13 skrutow nie używam, ale skróty już owszem

2

@Wiktoria13 jakimś szyfrem piszesz?

To enigma?

0

@BarcaInfo 10, 13, 14 to arcydzieło

0

@Yosemite wszystkie trzy bramki piękne

0

@BarcaInfo Nacho i Vazquez o dziwo zawsze dobrze w klasykach wyglądali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?