- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 961 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 961 Culés
4
Kupiłem ps plusa specjalnie dla Days Gone. Zaczynam przygodę. :)
1
@kuz Fajna gierka. Jak ja gralem, miala parę problemów z wydajością, ale bawiłem się super. Nie jest to poziom God of War czy Horizon, ale ma potencjał. I wbiłem platynke. :D
1
@kuz Kozak gra :)) miłej gry życzę :)
2
@kuz zazdroszczę. Chętnie bym odpamiętał i drugi raz to przeszedł.
Moja rada to nie spiesz się, rób wszystko co jest na mapie misje poboczne bo to jest w tej grze kozacko dopracowane i fajnie się to robi.
0
@messi564 Powiedz mi jeszcze, czy poziom normalny będzie ok? Tak żeby cieszyć się fabułą i zeby było odrobine wyzwania, ale bez rzucania padami?
0
@kuz Też niedawno zacząłem. Polecam i tak jak koledzy mówią, nie spiesz się.
1
@kuz tak. Ciężko z hordami jeśli nie masz sprzętu, ale ze sprzętem idzie na normalu to ogarnąć. Hordy zostaw na sam koniec gry
0
@kuz @koksik2700 @Persyfl za 2 tyg. DG wychodzi na pc. I takie pytanie do Was, bo mysle, czy nie kupic gierki teraz, w przedsprzedazy: jak myslicie, czy sterowanie w tej grze mkze byc przyjemne na pc, na klawie konkretnie? Nienawidze grac padem, a niestety sa gry, ktore wychodzac na pc byly ciezkie do gry na klawiaturze, jak np. Dark Sector, DMC czy Mortal Kombat. :D
Stad najlepiej, jakby sterowanie na klawiaturce bylo skrojone idealnie pod ta gre, jak chociazby w GTA czy RDR. :)
1
@Ojciec5tkidzieci Myślę, że powinno być w porządku. To nie God of War. Niewygodne może być chyba tylko strzelanie podczas jazdy, ale to rzadka sytuacja. Reszta nie powinna robić różnicy.
1
@Ojciec5tkidzieci Moim zdaniem jak najbardziej. Days Gone wcale nie ma tak duzo opcji, więcej się ucieka i rzuca granatami w hordy, niz jakos specjalnie celuje. xD
1
@Ojciec5tkidzieci Bedzie Ci lepiej na klawiaturze. Mi na padzie było dość ciężko.