2

Depay to fajny gracz, ale to bardziej kolejna 10/lewy skrzydłowy niż 9. On na 9 gra jedynie na papierze, jeśli miałby przyjść to tylko jeśli odejdzie Braithwait i Griezmann.

1

@PawkoFCB nikt nam nie dawał szans na żadne trofeum? Puchar, Superpuchar i Liga to rozgrywki o które powinniśmy walczyć mając na uwadze nasz skład. A patrząc na ilość potknięć Realu i ostatnio Atletico - obstawiam że wystarczyło wygrać po jednym meczu z tymi dwiema drużynami i liga byłaby nasza. No ale jak gra się tak w klasykach to cóż..

0

@kamilop na minus. Aguero to szklanka, ostatnią bramkę strzelił rok temu. Nie wiadomo w jakiej jest formie i czy nie podzieli losu Pjanicia czytaj piękne wakacje w Barcelonie z fajną tygodniówka. Depay to specyficzny gracz, nie jest wybitnym skrzydłowym bo dość mocno ogranicza go drybling i pozycja, nie jest to typ zawodnika który przyklejony do skrzydła zrobi robotę, on musi dostać wolną rękę. Nie jest też typową 9. Pod Depaya musiałaby być ustawiona gra w ataku żeby czuł się komfortowo. Wcale nie jest powiedziane że nie skończy jak Depay w United.

4

Jeśli Koeman faktycznie przegra wszystko to moim zdaniem poleci po sezonie. Teraz daje mu 50/50 czy zostanie. Sprawdził się i zrobił to czego się od niego oczekiwało tzn wprowadził bardzo dobrze dużą ilość młodych zawodników, no ale nikt się nie spodziewał że przegra każdy mecz/dwumecz z lepszą drużyną w tym sezonie prócz Sevilli. Przegranie ligi z tak słabym Realem i przygasającym Atleti to też duży minus.

Jeśli okaże się że plotki się sprawdzą i po słabej końcówce sezonu Ludwiczek poleci to kogo widzicie w jego miejsce? W mediach przewijał się Xavi, Nagelsmann i Arteta. Z pierwszej dwójki byłbym zadowolony, do Mikela nie mam przekonania. Oby tylko Ilaix umocnił swoją pozycję w pierwszej drużynie do końca sezonu, bo jeśli przyszedłby np. Xavi, to mógłby spaść w hierarchii za Puiga, co byłoby totalną głupotą.

Moim zdaniem Laporta i Koeman nie dogadują się do końca, Joan jest ostrożny w wypowiedziach o Koemanie, ale widać lekką irytację że jest to trener sprzed jego kadencji i chyba Laporta nie chce dać mu wolnej ręki tak jak np. Guardioli, bo wizja kolonii Holenderskiej w Barcelonie to nie jest to, pod czym mógłby się podpisać.

1

@Destroyer_of_Worlds przecież to byłby jeszcze słabszy Griezmann. Oglądałeś go ostatnio? On zaraz skończy 28 lat a gra gorzej niż jak miał 23.

1

@itmustbejoke porównanie z czasów gdy Barca była faworytem LM do czasów gdy Barca jest ogórkiem w LM. Z ciekawości sprawdź sobie ile Messi ma bramek w fazie pucharowej od odejścia Neymara. Zdziwisz się

0

@Kamiloza91 tak, mamy młody zespół, bardzo młody. Pod względem minut graczy u-21 jesteśmy 5 drużyną w europie z top5 lig (za BvB między innymi, reszta to średniaki)

0

@Jon_Snow jesteś typowym białym trollem i łykasz wszystko jak młody pelikan. Już nie pierwszy komentarz na który się łapiesz.

0

@RomanHoffer jego żołnierze Lucas i Nacho mu golą, kiedyś robił to Benzema ale odkąd zaczął strzelać to już nie musi

1

Niestety nie oglądam Valencii, bardzo lubiłem ten zespół ale po tym zamieszaniu z Marcelino stwierdziłem że nie odpalę ich meczu póki właściciele się nie zmienią.

Może ktoś streścić jak gra Gaya? To zawsze był klasowy gracz o profilu zbliżonym do Alby, ale jest w takiej formie w tym sezonie że byłby stanie wygryźć Jordiego?

15mln o których się mówi to nawet przy naszych finansach promocja, szczególnie że jest Miranda i Firpo których po ewentualnym transferze Gayi można sprzedać

0

@szymonbarca10 Nico z powodzeniem może grać i zresztą gra jako defensywny pomocnik. Nico i Orellana są od tego w Barcy B. Tylko jeśli dostępni są obaj to Nico gra wyżej. A ostatnio rezerwy grali też takim 4-3-3 z Collado w pomocy przechodzącym w 4-2-3-1

Potencjał mamy naprawdę niesamowity. Puig też jest niedoceniany bo gramy o życie i nie ma czasu na rotację, ale gdybyśmy grali normalny sezon gdzie Barca często miała przewagę nad resztą od pierwszych kolejek to z powodzeniem dostałby minuty na poziomie +- 1000 w samej lidze. Niestety tak się sezon ułożył że każdy gra o życie

2

@Jon_Snow co Ty ćpałeś. Moriba z każdym swoim wejściem pozostawia pozytywne odczucia. Wczoraj mało brakowało a dałby arcyważny punkt. Tak czy inaczej zachował się w tym meczu bardzo dobrze

4

@szymonbarca10 Pedri to szef, ale powiem szczerze Moriba robi na mnie jeszcze większe wrażenie

Drugi garnitur Nico - Puig - Gavi/Collado i na dobrą sprawę nie trzeba nikogo kupować. Uzupełnienie kadry jest w Barcy B

0

@tobiasson92 ja też. Lepiej byłoby po pogonić za 20mln do jakiegoś Tottenhamu. Piłkarz marny, miał fajny początek i zgasł co potwierdza ten sezon w Juve. Ale Pjanić to już w ogóle dramat

1

To śmieszne, że teoretycznie za Pjanicia i Coutinho daliśmy 170-200mln (tak wiem, wymiana za Arthura to czysta księgowość, ale mimo wszystko Arthur miał wartość w okolicach 30-40mln). A więcej wnosi do gry Pedri i Moriba łącznie za 30mln jeśli wierzyć w te wszystkie bonusy Pedriego.

3x tak dla tego młodego duetu w pomocy, nawet jeśli będziemy tracić punkty i następne 2 sezony grać przeciętnie z lepszymi zespołami to zawsze chętniej się ogląda takich graczy i mimo wielkiego zawodu wczorajszym wynikiem to postawa np. Ilaixa sprawia, że już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.

A w rezerwach (w sumie w Juvenilu) czeka jeszcze Gavi. Oglądałem go dwa razy, to też może być top.

0

@Quavosk ja mam jakiś Xiaomi 55 cali kupiony za 1800zl pół roku temu, ma nawet Android TV, pilot na bluetooth z mikrofonem żeby nie wpisywać dłuższych rzeczy możesz użyć mowy. Aplikacje prawie wszystkie te co na telefon, nawet w Mario pograsz :D. Obraz bardzo dobry. Polecam. W tej cenie jest rakieta

To chyba ten, tylko teraz ciut droższy
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-xiaomi-led-l55m5-5asp

0

Pogba byłby topowym pomocnikiem gdyby miał inną mentalność i chciałoby mu się w każdym meczu pracować na 100%. Niestety jest śmierdzącym leniem.

Co do Kane'a to ciekawe czy jeśli koguty będą poza LM to będzie naciskał na odejście

0

@busquets5 w tej chwili Umtiti i Pjanic i tak nie grają. Umtiti jest 5 stoperem a po przyjściu Erica będzie 6 (lub 7 jeśli liczymy De Jonga), a od Pjanicia w hierarchii wyżej jest Puig i Ilaix Moriba, więc jest tak potrzebny jak Matheus Fernandes

0

@Avatarr tak, zawsze to 9.
Bardziej potrzebny niż Griezmann a Umtiti i Pjanic i tak są niepotrzebnie a kasy za nich nie zgarniemy

0

To niesamowite. Pół roku temu Lech grał bardzo odważnie i ofensywnie. Legia grała na głowę Pekharta. Obecnie Lech nie potrafi wymienić dwóch podań przy pressingu Legii

0

@BloodCreekk uważasz że jeśli taki Griezmann zarabia 17mln, Dembele 12 to Haaland nie może oczekiwać 25? Przecież były plotki, że Laporta obiecał mu pensje zaraz po Messi więc musiało to być ponad 20mln
Swoją drogą ponoć Mbappe ma dostać propozycję kontraktu od PSG na ponad 2mln tygodniówki

0

@Barca1992 dlaczego? Jeśli to brutto, to wychodzi ok. 25mln netto, dla przypomnienia Griezmann ma 17, a Suarez ponad 20. Messi ma 2mln brutto

6

Fabiański jest niesamowitym szczęściarzem, w kadrze gra z najlepszym napastnikiem ja świecie, a w klubie z najlepszym pomocnikiem

12

@masq zdecydowanie, wrócił też po długiej kontuzji

0

@busquets5 wczoraj jeździł po nim jak chciał. Nie chce mi się teraz szukać Video ale same statystyki to pokazują, Oscar miał 3 wygrane pojedynki z 8. Vinicius 8 z 14.

0

@mientusek1407 Puyol to wyjątek. Gdy wszedł do pierwszego składu to z miejsca dał pewność w defensywie. Oscar tej pewności nie daje.

0

@busquets5 nie no wczoraj gdyby za Viniciusa był Mbappe to po jego błędach spokojnie by dublet ustrzelił. Oscar jest zbyt wolny i mało zwrotny żeby zrobić większą karierę, do tego podpala się i idzie na raz. Pamiętam dwie sytuacje. Pierwsza jak Vinicius po prostu puścił sobie piłkę, Mingueza zupełnie nie trafił wślizgiem i Brazylijczyk miał autostradę. Jaki poważny zawodnik w tej sytuacji idzie wślizgiem? To amatorski kryminał.
Druga sytuacja jak Vinicius go minął, Araujo był 5 metrów za Mingueza a i tak szybciej wrócił do obrony niż Oscar

2

Chyba nikt przed tym sezonem by nie powiedział że w rok z pomocy składającej się z Rakiticia czy Vidala da się to tak ułożyć, że to ta formacja będzie chyba najmniej krytykowana. Owszem, może jeszcze nie zawsze można powiedzieć, że wygrywamy środek pola, ale ostatnie mecze i ten wczorajszy gdzie CKM całkowicie nie miało kontroli daje nadzieje.

De Jong, Pedri i Moriba pokazują że mają papiery na wielkie granie, brakuje im doświadczenia co widać w cięższych meczach ale to może być topowa pomoc. Busquets moim zdaniem od przyszłego sezonu powinien odgrywać mniejszą rolę, to wciąż ważny zawodnik ale wolałbym żeby w teoretycznie łatwiejszych meczach zaczynał na ławce. Jest jeszcze Puig, możliwe że dojdzie Collado i Nico/Orellana.
Busquets, De Jong, Pedri, Ilaix, Puig, Collado, Nico - to pomoc może nie na wygranie LM w przyszłym sezonie, ale jeśli dalej będą tak progresować to w dalszej perspektywie dadzą dużo radości.

1

@sebo939 przeciętniak z wielką charyzmą. To nigdy nie będzie zawodnik na miarę gry w pierwszej 11, ale może być takim naszym Nacho

3

Moriba dał taką jakość wczoraj i swoimi świetnymi warunkami otworzył nowe możliwości w ofensywie że musi grać razem z Pedrim w pierwszej 11. Wtedy albo Busquets ławka i De Jong w pomocy, albo Frenkie na stoperze jak z Sociedad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?