messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VanBest prawa do transmisji tego będą zapewne kilkukrotnie większe niż obecnie w Premier League. Plus sponsorzy
5
Dużo hejtu się wylewa na Superligę o której na dobrą sprawę nic nie wiemy. Ludzie czepiają się, że to nie fair wobec reszty mniejszych klubów, ale nie znamy całej organizacji na przestrzeni następnym lat/dekad
Wcale nie jest powiedziane że np. za rok nie zrobią niższej dywizji dla kolejnych 20 klubów jak Lyon czy Sevilla, za dwa lata trzeciej dywizji, gdzie byłyby eliminacje jak do LM itd. itd.
Logiczne jest to, że będzie się to rozrastać, szczególnie, że będzie im zależało na jak największej konkurencyjności i prestiżu tych rozgrywek. Kwestia czasu aż poznamy cały plan działania tego tworu i chociaż na chwilę obecną jestem przeciwny tak jak większość, to narracja może się zmienić jak poznamy cały ten projekt, a nie tylko główną część.
Patrząc na to kto się wziął za organizowanie tego jestem pewny że pracują nad tym latami i będzie to bardzo złożony projekt, dużo bardziej złożony niż LM i LE razem wzięte
1
@marcin000019 cały ten twór zwany telewizją powinni zaorać. Osobiście jedyne co oglądam w TV to TVN Turbo i kanały sportowe.
1
@Qlewer wcale mi ich nie szkoda. No, szkoda jedynie że to nie TVP
0
@Jinx @Qlewer widzę że ironia jest wam obca mimo emotek na końcu.
Przecież to byłoby nierealne żeby ten twór zarobił taką gotówkę by każdy dostał miliardy.
A tak całkowicie poważnie to ten zastrzyk ok 250mln i tak postawi każdy duży klub na nogi. Szczególnie że za rok znów wpłyną kolejne środki, czy to z praw za transmisję czy za osiągnięcia, czy członkowskie. Tak czy inaczej zwiększy to przychody klubów które w niej wystąpią
0
@Mroziu tak jak napisał @Janas11224 . Myślę że ten format co zaproponowali to na rok-dwa, potem superliga będzie się rozrastać na kolejne dywizje
2
3.5 miliarda wpłynie, Joan wyremontuje stadion, spłaci wszystkie długi po Bartomeu, a resztę środków przeznaczy na projekt sportowy na ostatnie lata Leo i tak się kręci w tej Barcelonie.
A wszystko dzięki superlidze Florentino Pereza ;) teraz jeszcze tylko Mateu Lahoz na przewodniczącego komisji sędziowskiej i można grać :D
0
@Kgorecki2500 Paryż też odmówił?
0
Swoją drogą BvB i Bayern same się wycofały z bycia założycielem ESL? No i dlaczego tam nie ma PSG?
2
Superliga wygeneruje ogromne pieniądze dla wszystkich klubów założycieli i pozostałych uczestników. To byłby świetny pomysł na dwa-trzy lata żeby te największe kluby które najwięcej straciły podczas pandemii mogły się odbić. Niestety w dłuższej perspektywie to mi się nie podoba. Całkowicie zabije to radość z oglądania Ligi Mistrzów, a sama Liga krajowa stanie się pucharem trzeciego poziomu. Nie wspominam już nawet o np. Copa del Rey, przecież Real czy Barca będą tam rezerwy wystawiać do ostatniego meczu.
2
Kubo w trzecim klubie z rzędu nie może sobie wywalczyć miejsca w składzie, wcale mi go nie szkoda. Po średniej przygodzie w Mallorce dalej już tylko zjazd. Mógł zostać w Barcy, możliwe że teraz grałby zamiast Trincao i mimo wszystko mógłby się tu lepiej rozwijać niż w klubach pokroju Getafe
5
@AmigoBlancos przecież tam był spalony
55
Co to ma do rzeczy? Pewnie chcą inwestować w nieruchomości. Trudno się spodziewać żeby sprawdzała ceny na rynku żeby sprzedać swój. Raczej by to zlecili komuś, kto mógłby wyciągnąć krocie za sam fakt, że to dom Leo
Raczej nie działa to na zasadzie: czekaj Leo, ja sprawdzę na OLXie ile można wyciągnąć za tą chałupę to doliczy się z 10% i za tyle wystawimy.
1
@DonMatteo901 gdyby jeszcze ten słupek wpadł :O
1
No trzeba przyznać, że taki De Jong może się podobać. Brawo drużyna, cieszy 0 z tyłu w ważnym meczu. Mimo, że przeciwnik nie postawił wysoko poprzeczki
1
Dlaczego on jeszcze nie zdjął Leo, Frenkiego i Pique. Przed nami same finały do końca ligi
0
Tu już 3-0 powinni być.
0
@wlodek54 no właśnie. Niezły mecz grają, aż jestem w szoku.
0
@DanielOOL moim zdaniem to piłkarz skrojony do gry na defensywnym pomocniku, on nigdy nie gwarantował i nie będzie gwarantował fajerwerków w rozegraniu pod bramką, ale piłkę wyprowadza najlepiej w tej drużynie
6
Dobry pomysł Marcelino żeby Williams biegał między elektrycznym Mingueza i Pique z jednym sprawnym kolanem, ewidentnie obsrał się potężnego Lengleta i nawet się nie zbliża. Całe szczęście cała trójka naszych stoperów gra świetną pierwszą połowę
5
@martin3131 przecież Pique najlepszy w pierwszej połowie
1
Jak za rok-dwa do pierwszej drużyny Bilbao wskoczy Nico, brat Inakiego Williamsa to będą mieć niezłe dwie bestie do gry z kontry.
Nico to kopia 1:1 Inakiego, z podobną motoryką, warunkami fizycznymi i skalą talentu
0
@itmustbejoke nigdy go nie miałem
3
Przydałby się Moriba z młotkiem w nodze
0
@analitykTaktyki Alba gra tak samo słabo, lub jeszcze gorzej. Bo Leo częściej łamie akcje podając na lewe skrzydło. Gdyby Alba był odcięty od podań Leo to byłby całkowicie bezproduktywny
0
Nawiązując do żeńskiej drużyny o której wspomniał Laskowski to nasze dziewczyny grają na Camp Nou czy Estadi Johan Cruyff? Chodzi mi o normalne czasy, przed pandemią
0
Wyprowadzenie piłki naszego nowego Puyola z numerem 28 to dramat, musi chłopak to mocno poprawić bo dzida na wysokość jajec do Messiego który ma przy sobie 2 obrońców to nie jest najlepszy pomysł na budowanie akcji
0
@MaŁolat odkąd Dembele dołączył do Barcy był połamany ponad 500dni, przez ten sam czas Coman ponad 400. Faktycznie okaz zdrowia. Rok temu powiedział że jeszcze jedna taka kontuzja i kończy karierę, mental jak Alba.
Trzeba wziąć pod uwagę że Coman gra w dużo lepszej drużynie
0
Lubię w Descie to, że jest konkretny pod bramką, nie zawsze mu wychodzi, ale zawsze stara się zrobić różnicę dryblingiem i dorzucić jakiś strzał. Alba musiałby to wycofać do Messiego
1
Genialny ten helikopter. Pięknie się w ten komentarz wkleja. Jeszcze wiertarki brakuje