messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie kumam dlaczego wciąż uporczywie stawia na tego niemieckiego patałacha jak na ławce siedzi piękny Olivier Giroud.
0
@tomek8756 tam masz chyba z 8 linii metra którymi dojedziesz dosłownie w każdy zakątek miasta, autobusami też miło sie funkcjonuje, nawet nie musisz ogarniać za wiele bo wszystko robi za ciebie nawigacja google jak ustawisz punkt docelowy i dojazd komunikacją.
7
@TheGoldenEleven 1. Pjanić
2. Umtiti
3. Coutinho
4. Firpo
5. Braithwait
6. Neto
in that order
3
@TheHeisenberg przecie to McGill
8
Dużo mówi się o pomocnikach którzy zaliczyli solidny zjazd na przestrzeni kilku lat jak Coutinho czy Isco, ale mało kto zauważył jaki zjazd zalicza Saul.
Gdzieś wyświetliła mi się dzisiaj piękna bramka z Bayernem sprzed 5 lat. Teraz to cień piłkarza o którego wtedy biło się pół Europy. To przykre, zapewne nawet na Euro nie pojedzie
0
@Pawelec7
Małysz
Kowalczyk
Lewy/Korzeniowski
1
@Ghotti przy obecnej formie Busquetsa i przy perspektywicznych FDJ, Moribie, Pedrim, Nico, Emersonie, Descie i Minguezie nie ma dla Roberto miejsca ani w obronie, ani w pomocy. Nie jest nam potrzebny nawet jako rezerwowy. Bardzo go lubię ale nawet nie zauważyłem jego braku
0
@itmustbejoke a nie jedną bramką? Mamy lepszy bilans więc jeśli w pierwszym meczu oni wygrali 1-0 a w drugim my wygramy 1-0 to liczy się bilans bramek?
0
@Cwaniak4 wygramy. Reszta to teoretycznie łatwiejsze mecze niż mają nasi rywale
0
O co wam chodzi z tym składem Bilbao? Przecież prócz braku Inakiego i Raula Garcii to ich podstawa biorąc pod uwagę że Muniain jest kontuzjowany. A Inaki i Raul grają tak, że wcale się nie dziwię że Marcelino szuka innego rozwiązania
0
@Barca25 przecież wystawili pierwszy skład prócz Inakiego który jest bez formy
0
@Junngeas piłem raz w Czechach. Jakoś ani smakowo mi nie podszedł pewnie że względu na moc, ani efekt upojenia nie był jakiś zadowalający. Zdecydowanie wolałbym zapalić sobie blanta lub porozmawiać z kimś przy dobrej whisky
0
Jaki trunek LR najbardziej lubi sobie popijać? No i jaki przedstawiciel danego trunku?
Ja osobiście najczęściej spożywam piwo, zazwyczaj jest to Komes w różnych wariantach lub jakieś piwo kraftowe
Ja drugim miejscu łycha gdzie króluje Talisker 10 - moim zdaniem absolutnie top1 w swojej cenie.
Podium zamyka wódeczka ale to okazjonalnie na imprezach okolicznościowych
6
Moriba to będzie przekot. Potencjał wcale nie mniejszy niż Pedri
0
Moriba ma kozackie wejście w pole karne. Strasznie Vidala w tym przypomina
0
@Leo jeszcze rok chyba został.
6
Niech już przychodzi ten Emerson
5
To Idealny mecz dla Puiga i Dembele. Jeden potrafi zagrać świetną piłkę nad obroną rywali, a drugi mógłby wykorzystać swoją szybkość. Oby dostali chociaż z 15-20min
0
Griezz pazerny na gole jak Suarez, oby tak dalej i niech leci po hattricka
0
Dwie piękne asysty stoperów i dwa piękne wykończenia napastników. Szkoda tylko że Alba musiał się wywalić
0
@4drian0 Szczególnie że może nie wyjść w ogóle na drugą połowę jak będą mieć 2 bramki przewagi
3
@BarcaInfo ja Cię dobrze wspominam stary. Dużo dawałeś informacji transferowych które tej martwy okres jakoś wynagradzały. No i piłkę od Ciebie wygrałem więc plus kolejny :D
0
@Mroziu ja w nim widzę takiego Nacho i chciałbym żeby w przyszłości odgrywał chociaż taką rolę. Bardzo solidny zmiennik na 2-3 pozycje który i tak rozegra w granicach 2000min w sezonie
0
@Coutinho007 dobrze że rok temu z Pedrim tak nie zrobili jak piszesz. Każdy młody piłkarz jest w tych trudnych czasach na wagę złota. To pozycja zbliżona do Pedriego a skoro Coutinho ma odejść i Puig nie ma uznania trenera to warto się zastanowić
2
Swoją drogą wczoraj Griezmann miał najwięcej udanych dryblingów w meczu. 2x więcej niż Leo, to chyba pierwszy taki mecz Francuza gdzie przypomniał sobie jak się drybluje
1
@Bogan Araujo to może być totalny szef, Mingueza w trójce obrońców też ma swoje miejsce, w czwórce raczej nie
1
@Xxxbarca4ever racja. Dest wygląda lepiej na wahadle nawet jak gra niedokładnie i na słabym procencie udanych dryblingów bo po prostu porusza się jak wahadłowy
1
@Coutinho007 ale już karnymi sobie bramek nie podbije. Obecnie ma 16 bramek w lidze z czego połowa z karnych
2
@Jakchcesz bo jesteście na podobnym poziomie piłkarskim i zarówno twoja mama jak i Koeman wreszcie się o tym przekonali
3
W internetach krąży zestawienie gdzie Barcelona ma 1.2 mld długu do 900 mln Realu, gdzie 600mln to długoterminowa pożyczka na przebudowę Bernabeu która się już zaczęła. Trochę to przybijające, że Real ma lepszą sytuację finansową podczas przebudowy stadionu na którą nas nie będzie stać zapewne przez kolejne 5 lat. A trzeba wziąć pod uwagę że nowe Bernabeu ma generować ok 200mln zysków więcej rocznie niż obecnie. Głównie poprzez chowaną murawę dzięki czemu praktycznie co tydzień będą się tak odbywać koncerty i inne wydarzenia z udziałem dużej publiki