0

Griezmann to patałach

La Rambla 2k20

9

To niesłychane ile chętnych mamusiek z mojej okolicy reklamuje się podczas transmisji na strimie, a niby mała mieścina

9

@itmustbejoke czyli atakujemy bez prawej strony

0

@AmigoBlancos Militao w Porto częściej grał na PO niż na SO

6

@Chakalaka chakalaka to najlepsze Crunchipsy. Zapraszam do dyskusji

1

@zadafcb Czesio to król, odwalił naprawdę kapitalną robotę.

0

Nie no na początku można było współczuć Dembele i Hazardowi, potem kibice zarówno jednego jak i drugiego śmieli się już z tych kolejnych kontuzji, ale przy tym co odjaniepawla się w całym Realu Madryt w tym sezonie to te kontuzje Dembusia to słaby bezbek.

Albo sztab od przygotowania fizycznego odwalił niezłą fuszerkę, albo sztab medyczny jest wzięty z łapanki. To co było największą bronią Realu w ostatnich latach czyli forma fizyczna na najważniejszą cześć sezonu jest ich największą bolączką.

Więcej kontuzji niż strzelonych goli, jak to w ogóle brzmi.

1

@Bobo25 Ronaldo i Kroos po 5, Leo i Iniesta chyba mają po 4

0

@Coutinho007 Dembele ma też 6 niewykorzystanych sytuacji, do Wernera mu daleko. Musiałby 3x wie ej wykręcić

0

@Dzemix111 nie no według sofascore De Jong ma 5 niewykorzystanych sytuacji w lidze. Werner 17. Wiem, że inna pozycja ale Werner ma tylko 3 bramki w lidze wiecej

0

@Witekk10 przecież Mbappe i tak tu nie przyjdzie

9

Z tego PSG najbardziej szkoda tego Bakkera. Widać że chłop gra tam tylko dlatego, że nie było pomysłu jak wzmocnić ta pozycję, a mają największe pretensje do niego mimo że nic nie zawalił.

Jak to mawiał Wawrzyniak w kadrze "to nie moja wina, że jestem zmiennikiem zawodnika którego w kadrze nie ma". Rzemieślnik jak Braithwait, takich najbardziej szkoda

0

Zdjął najlepszego z linii ataku, gdzie Mbappe nie gra nic i oddycha już rękawami :D

2

@Encore no może by strzelił druga bramkę przez ostatni rok

0

@dariooo to chyba tylko ostatnie 10min oglądasz

1

@Katalonbar alba by depresji dostał i zszedł z draską

5

Gorsza drużyna doprowadza do remisu. Szkoda bo mam wrażenie, że PSG to jedyna ekipa która może zatrzymać Real

3

Di Maria jaki dziś kozak. Pamiętacie jak były plotki o nim w Barcy i La Rambla płakała że kolejny szrot? :D

0

@PRINSU Depay to taka sama 9 jak Griezmann

0

@kamilop patrząc na obecny sezon Leo z tymi największymi to jeden świetny występ z PSG i jeden solidny z Juve. Bardzo słabe oba klasyki, słaby mecz z Atletico, słaby drugi mecz z Juve i pierwszy z PSG. Neymar ciągnie te PSG jak na razie w każdym istotnym meczu

0

Szczerze mówiąc jak widzę ten luz jaki Neymar prezentuje w ostatnich meczach LM, to z jaką łatwością kreuje sytuacje sobie i innym, jak pięknie zasuwa w obronie i często koryguje ustawienie kolegów w ataku, to mimo niewykorzystanych sytuacji szczególnie w meczu z Bayernem w tym sezonie Neymar > Leo. Obok Lewandowskiego najlepszy piłkarz na świecie w tym sezonie, jeśli spojrzymy na te najbardziej prestiżowe mecze

11

Timo Foden. Piękny piłkarz

0

@ObiektywnyKibic121 mógł 1/4 z tych 500mln które przeznaczył na obronę w City zainwestować w klasową 9 jak mu Jesus nie leży.

3

Ten Pep kolejny sezon w ważnych meczach męczy graniem KDB na fałszywej 9. Ciężko się to ogląda. Zatrzymał się chłop w czasach 2010 i zapomniał że nie ma Leo który miał wtedy taki gaz, że bez problemu mijał 3-4 obrońców bez różnicy z kim graliśmy. To dziwne bo w lidze często gra normalnie 4-3-3.

Szczerze nie chciałbym Guardioli kolejny raz w Barcelonie. Obstawiam że gralibyśmy jak w jego ostatnim sezonie

1

Wreszcie Nico Williams, brat Inakiego zadebiutował w Bilbao. Dobre wejście młodego, kilka razy szarpnął na skrzydle. Oby starszy brat wkręcił się na obroty jak za najlepszych okresów, a młodszy mu dorównał i będziemy mogli oglądać jeden z najbardziej charakterystycznych braterskich duetów w Europie. Mocno im kibicuje

0

@Urban08 @ zaraz zacznę googlowac z ciekawości ale wydaje mi się że masz rację i ta statystyka jest zakłamana

0

@Catalanian1991 no ale ta statystyka dotyczy Crisa za czasów gry w Realu Madryt. W United pewnie było tych zespołów więcej których nie pokonał

2

@norbo80 musiałbyś na forum zrzeszającym ponad 100tys ludzi zapytać, wtedy może ze dwie osoby by się zgłosiły, a tak ciężko bo ten tryb jest całkowicie niegrywalny. PES żyje tylko offline

0

@Ghotti finalny koszt już po zalaniu podliczony? Sporo Cię ta płyta wyszła, no ale powierzchnia spora no i to zawsze płyta. Tak czy inaczej bardzo ładnie to wygląda na drugim zdjęciu i zazdroszczę, że jesteś już na takim etapie. Powodzenia i czekam na więcej ;)

1

@Brashearr nie ma tu takich :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?