messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Sysia11 takim, że mają obecnie najlepszą pomoc i obronę na świecie i bardzo solidną 9. Brakuje im skrzydeł więc grają bardziej bezpośrednio na wrzutki. To jest po prostu skuteczne, dojdzie Mbappe, wróci Hazard to zjedzą ligę
2
@barcelonaLM bo Zidane zrobił z nimi bardzo dobrą pracę. To nie przypadek że u nas każdy stoper zaliczył po kilka wylewów w obronie w tym sezonie, a u nich 3 i 4 stoper w hierarchii gra lepiej niż nasi podstawowi obrońcy w meczu z nami i Liverpoolem
8
@Yosemite doświadczenie i trener z charyzmą, który w przeciwieństwie do Koemana potrafi rozgrywać ważne mecze bez względu na kadrę
0
@RonnieVEB no i co z tego że ma zawodnika tygodnia bo strzelił bramkę w meczu w którym był objeżdżany bardziej niż Busquets przez Mbappe w pierwszy meczu z PSG.
Ten gość to dramat i pozycja polprawego stopra trochę go broni, gdyż zawsze jest ktoś kto może go asekurować
Spójrz ile sytuacji miał dziś do wyjaśnienia Militao w swoim polu karnym, ba, w swoim polu bramkowym. Mingueza przez 30 meczy tyle nie zaliczył, a objechany był 3x częściej. Robi się tu bożka z przeciętniaka ostatnio. Skończy jak Roberto w najlepszym wypadku, chociaż bliżej mu do Bartry
9
Jeśli Zidane z tak słabym Realem drugi rok z rzędu łyknie ligę i jakimś cudem dorzuci tutaj LM to będzie to po Sir Alexie numer dwa wśród trenerów w historii. Pep od odejścia z Barcy może mu wosk na głowę nakładać w osiągnięciach.
7
Jak Koeman jeszcze raz wspomni Joanowi że chce tego kiepa Wijnalduma to bez skrupułów powinien go wywalić za drzwi ze zdjęciem Depaya w ramce na pocieszenie
2
@Kvothe07 był 3 miesiące z rzędu wybierany najlepszym obrońcą ligi, w Porto chyba 5 razy z rzędu najlepszy gracz
0
Militao i Nacho to byłby u nas pierwszy skład. Lenglet mógłby nosić im bidony a Mingueza ręczniki
0
@RonnieVEB otóż nie. Militao to dziś szef, Mingueza to elektryczna imitacja środkowego obrońcy. No, może z jakimś Eibarem zagrał porównywalnie dobrze, bo grał z ekipą która zrobiła 3 akcje na naszej połowie przez 90min.
3
@Tasde drużynę buduje się od obrony. Zidane to zrobił
0
@RonnieVEB niby z czym? Taka prawda. Chwalony tu nad niebiosa Mingueza nigdy nie rozegrał tak dobrego meczu w obronie jak dziś Militao
2
@El Plutoninho widocznie pokazał jak ich hipnotyzować, a Koeman pokazuje każdemu stoperowi po kolei jak dawać ciała. Niech może Ludwiczek weźmie lekcje szamanizmu
0
@ptrx gdyby zamiast Militao grał Mingueza to Live miałby ze dwa rzuty karne, połowa strzałów nie byłaby zablokowana, a sam Mingueza byłby z czerwoną kartką w szatni. Ale grałby bardzo agresywnie co się szanuje, a nie jak profesor Militao
2
Prawda jest taka, że łysy potrafi świetnie ustawić obronę. Niewazne czy gra tam Carvajal, Varane, Ramos, Mendy czy Vazquez, Militao, Nacho - to oni kurka potrafią bronić
0
Żeby to chociaż Makłowicz gotował, to bym im piątkę przybił, ale tak to nie ma zupełnie sensu
1
@MarioVeB! Liverpool ma ich najwięcej. Przynajmniej w polskich internetach
0
@JohnnyBarca ten sam poziom spier*****ia umysłowego. Czytaj: niskie IQ i wysoka samoocena
6
Thiago zmarnował ostatnie, możliwe że najlepsze lata swojej kariery tym transferem. Nie dość, że trafił do ekipy do której zupełnie nie pasuje, to trafił do ekipy ze stadem baranów na trybunach i w internecie.
Nie ma gorszego sortu niż kibic Liverpoolu, nawet gracze Tibii kilkanaście lat temu nie prezentowali tak niskiego poziomu
0
@elmayakos bardzo inteligentne zachowanie. W ogóle nie dało się tego spróbować wyblokować
0
@Ghotti no problem w tym, że nawet jeśli sprzedaż Dembele za 50mln co byłoby sukcesem patrząc na rok kontraktu to nie kupisz skrzydłowego lepszego niż on za tą kwotę. Nie ma po prostu takiego na rynku. Możesz zaryzykować np z Bryanem Gilem, tylko on na tą chwilę nie jest lepszy niż Trincao. A jedynym sensownym skrzydłowym na rynku jest Sancho za ponad 100mln.
Rynek skrzydłowych jest obecnie bardzo ubogi i ciężko wyciągnąć kogoś lepszego niż Dembele, który mimo wszystko ze strzelał mniej to strzelał bardzo ważne bramki w tym sezonie
0
@Ghotti no tak tylko jeśli mamy wrócić do 4-3-3 a w dłuższej perspektywie na pewno tak będzie to po sprzedaży Dembele i nawet transferze Depaya nie mamy w kadrze żadnego klasowego skrzydłowego, bo Depay, Griezmann i Leo to bardziej 10 niż skrzydłowi. Holendrowi najbliżej do skrzydła, ale on w Lyonie gra jako wolny elektron zajmując miejsce na całej szerokości przed polem karnym. Trincao to nie poziom Barcelony - przynajmniej na razie, a Fati może podzielić los Umtitiego czego mu oczywiście nie życzę
0
@barteq Xavi był tu przykładem. Najwięcej w kwestii trenera którego chce Laporta mówiło się o Nagelsmannie
0
@barteq no tak. Moim zdaniem Laporta chce go po prostu zwolnić i wprowadzić tak swojego człowieka. Ale ciężko będzie miał to zrobić bez rozgniewania opinii publicznej i socios jeśli Koeman wygra Ligę, jeśli jej nie wygra to Joan wyjdzie i powie:
"To Barcelona, tu nie ma miejsca na sezony przejściowe, potrzebujemy trenera który wprowadzi młodych, ale też zagwarantuje klubowi tytuły na które zasługuje, o to Xavi. Visca el Barca y Visca Catalunya"
2
@Ghotti dokładnie. Na dobrą sprawę to
Umtiti
Coutinho
Firpo
Pjanic
Neto
Braithwait
Nic nie wnoszą i ich nieobecności nawet nie odczujemy, a jeśli miałby przyjść jeszcze Eric i Depay to tym bardziej.
Co do Griezmanna i Dembele to ja ich wpływ na grę zespołu odbieram podobnie, ale jednak to Ousmane jest młodszy, ma dużo mniejszą pensję i może zagrać na obu skrzydłach, mimo swojego chaosu ma miejsce na boisku, podczas gdy Griezmann w sumie sam nie wie gdzie mógłby grać. Dlatego jeśli miałby odejść jeden z nich to lepiej gdyby to był starszy z nich, ale jeśli odejście ich obu pozwoli sprowadzić gwiazdę pokroju Haalanda czy Neymara to nawet bym się nie zastanawiał.
Niestety obawiam się, że obaj zostaną i przyjdzie tylko ktoś pokroju Depaya lub Aguero
0
@lucca87 najpierw i tak trzeba zejść z drabinki płacowej. Umtiti, Neto, Pjanic i Coutinho to moim zdaniem obowiązek. O ile Coutinho i Pjanicia ciężko będzie sprzedać z zyskiem księgowym więc pewnie pójdą na wypożyczenia albo zostaną włączeni w inne transfry poprzez wpisane odpowiednich kwot tak Umtiti i Neto to obowiązek sprzedaży nawet za kilka mln euro. Tak samo Firpo i Braithwait.
Niestety Griezmanna ciężko będzie z zyskiem księgowym pogonić bo potrzebny byłby transfer w okolicach 80mln, ale ma też drugą największą pensje. Więc teoretycznie idealne byłoby włączenie Griezmanna i Coutinho w transfer Neymara, ale to będzie bardzo ciężkie.
Wydaje mi się, że Cou byłby gotowy na takie posunięcie, zbliża się mundial i on musi grać, a zdaje sobie sprawę że tu już nie pogra. Natomiast Antek raczej będzie się trzymał stołka u nas
0
Co jak co, ale genialna okładka Marci
0
@Dertinho Lucas to kot jeśli jest zdrowy
0
@AV0CAD0 no ale gość miał 4 sytuacje które powinien zamienić na bramkę, ja tej poprzeczki nawet nie liczę
1
@MasnyTed piąta
2
@Gibbon_FCB sam Neymar powinien mieć 4 bramki. Powinien, a nie mógł