- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 666 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 666 Culés
1
Myślicie, że gdyby Monchu został w klubie to przy obecnym "deficycie" defensywnie usposobionych pomocników oraz nierównej formie Busquetsa mógłby dać tyle co np. Mingueza?
Oglądałem jego 10-15 spotkań w Barcy B i jestem pewny, że zarówno jako zmiennik Busquetsa czy De Jonga byłby dużo lepszy niż Pjanić.
2
@messi564 jeśli Jandro Orellana nawet nie treuje z pierwszym zespołem to Monchu tym bardziej nie miałby miejsca. Zwłaszcza, że on jest bardziej box-to-box jak Ilaix.
0
@messi564 Oczywiście że tak. Monchu wyróżniał się w rezerwach i był w swoim czasie najlepszym piłkarzem rezerw (a przynajmniej na pewno pomocnikiem) i nie wiem jak można było go wypuścić. Jego zaletą jest to że może zagrać zarówno jako defensywny jak i ofensywny pomocnik. Wcale poziomem nie odstaje od takiego Pjanicia (ba według mnie dałby więcej) a przecież ma dopiero 21 lat i może się jeszcze rozwinąć w przeciwieństwie do statycznego Bośniaka, który najlepsze lata ma już za sobą a w dodatku to wychowanek (im jest ich więcej w tym zespole tym lepiej). Według mnie to byłoby dobre uzupełnienie składu ale woleli go oddać za grosze.
0
@cat_r37 To jest głupota Koemana że Orellana nie trenuje z 1 zespołem bo prawda jest taka że Orellana na chwile obecną jest lepszym piłkarzem niż Moriba (co zresztą udowodnił więcej razy w rezerwach) a mimo to nie dostał wogóle szansy od holendra.
0
@MaŁolat w obecnej dyspozycji Pjanica zapewne mógłby do zespołu wnieść nawet więcej niż Bośniak. No ale cóż, Ilaix zapewne został oceniony jako ten z większym potencjałem - dlatego to on dostaje szanse od Koemana.