marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Joe_Pesci jasne, ze tak. Wciaz mnie to dziwi, ze na sklepowych polkach mozna kupic wodeczke, a za zielone beda Cie prawnie pietnowac
2
@Joe_Pesci A to my ich oddaliśmy za darmo? xD
1
@clyde Cóż za polonistyczne złomowanko :v
0
@paweldunajecfcb Nawet przyjemny akcyjniak, ale nic ambitnego to nie jest. Przyjemnie sie ogląda
3
@Fenyx Skąd takie wnioski? :p
po prostu nie zabija sie kury która znosi złote jajka, a taka kura jest uniwersum wiedzmina, cyberek pewnie tez bedzie rozwijany ;p
0
@Gwyn Ojejku, straszne rzeczy ;p
1
@marcin000019 ty to szukaj gdzieś na reżimówce
1
@LeoMessiah wiecie gdzie obejrzeć 2 odcinek 5 sezonu domu z papieru????
0
@CuleNaZawsze1899 Zwierzątka lubię, bo są miłe puszyste i super
Inne z kolei to są przepyszne z ketchupem
0
@dembabejlen Gol to gol, skoro załadowanie na pustaka z 3 metrów jest takie proste to czemu nikt inny nie ma 70 goli w reprezentacji?
0
@l0Messini poczekaj aż przyjdzie mecz z bardziej wymagającym przeciwnikiem
1
@clyde Dla Temerii zrobię wszystko :p
6
https://zapodaj.net/images/5c84f6920f6d2.jpg
Nie no, w takiej butelce to nawet by harnas smakował xD
3
@amanter ojciec moriby ekscytowal się zerami na koncie, ojciec fatiego koszulka syna z 10. Jest różnica:v
0
@MaTt_BarcaFan No nic, chlopak dostanie szanse i zobaczymy co z niego będzie.
15
@MaTt_BarcaFan Dziwne, zeby 17 latek cos pokazywał w seniorskiej piłce. xD
1
@viscajasiek come to gdziekolwiek i przestań mi limit płac prześladować
3
https://swiatwyscigow.pl/f1/f1-wypowiedzi/18176-raeikkoenen-moje-cele-nie-zmienily-sie-poniewaz-ich-nie-mam
I tak trzeba żyć panowie :v
9
@Peszko07 O nie, należymy do wspólnoty i trzeba spełniać jakieś określone warunki, skandal. xDD Główne zarzuty z tego co wiem to sądownictwo i media i jeżeli mam być szczery to tylko pisiory doprowadziły do takiej sytuacji, nikt więcej
2
@FCMichalo odszedł i już strzela
0
@Bobo25 Benzemy tam nie widzę
Ale z drugiej strony jeszcze całkiem niedawno to samo bym powiedział o Messim czy Ramosie, wiec
16
"Mieszkam w Polsce częściowo, jeżdżę dużo po Europie, nie róbmy z tego problemu. Piłkarze w Ekstraklasie? Mogą się rozwinąć, ale na razie to nie poziom kadry"~ Paulo Sousa.
Szefuncio wyjaśnia naszych kopaczy
1
@Kgorecki2500 Jak to brzmi xDD
2
@Zoker Bystry czy nie, nadzieja na ucieczkę z kraju w którym miałby lekko mówiąc przewalone mogła sprawić, że stal się naiwny
5
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-09-01/afganistan-talibowie-zwabili-homoseksualiste-pozniej-pobili-go-i-zgwalcili/?ref=slider
Czyli teraz w ramach walki z LGBT zaczynają gwałcic homoseksualistów, wyższa jazda bez trzymanki
2
@Arczek2001 doszło
0
Na pocieszenie łapcie gampley z rimejku Dead Space, wygląda wybornie.
0
@Janas11224 jak to wyglada naprawdę zza kulis to się nigdy nie dowiemy
4
@Pawel13sz Przejmujemy taktykę 1000 wrzutek Realu i jazda po tryplet xDD
1
@Rust_Cohle Już raz tak zrobiliśmy, czyżby miało być deja vu? :v