0



I Netflix oficjalnie "wchodzi w gry" - ciekawe co z tego będzie na dłuższą mete

0

@LuisSalvano Eh, czyli trzeba się szykować na 8:2...

0



I Wiedźmin dostał porządną kreskówkę xDD

0

@DonMatteo901 Jak przekonać do siebie samców. Poradnik by

Justyna Klimasara

5

@hoeniker każdy taki hejt na Pereza pokazuje tylko jakie wielkie niektórzy mają problemy z czytaniem z zrozumieniem:p

0

@QUNJ No tylko Saints Row uderzyło trochę w inny target, teraz te gry łączy tylko otwarty swiat xd

0

@19Riki20 moriba niech sobie idzie gdzie chce, isco tak samo ale daleko od Barcelony

0



O Kartkim można wiele powiedzieć, ale imo to jeden z najpiękniejszych głosów na polskiej scenie.

4

@Firestone Piękny transfer, nie zapomnę go nigdy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@l0Messini Czas przytoczyć podstawowe prawo z fizyki.

Kiedy ciało a działa na ciało b to ciało c się nie wpieprza.

2

https://www.focus.pl/artykul/mlodzi-mezczyzni-coraz-rzadziej-uprawiaja-seks-wola-grac-w-gry

Pierwsze przemoc i strzelaniny, potem jakiś satanizm to zara zobaczymy nagłówek, ze gracze odpowiadają za niż demograficzny. xDD
Czas zawalczyć o nasze prawa, dosyć piętnowania graczy. :v

7

@Criss18Barca I dobrze, byłoby to zwykle odcinanie kuponów

9

0

@LuisSalvano Może dla odmiany napiszmy o... Neymarze?

0

@Deeespacito o cie uj, zapomnialem ze go u nas nie ma. xD

2

@gurales Wiadomo, że Seri. Jeszcze wtedy w Nicei grał, daj coś trudniejszego. :D

0

@danio1899 Wystawi się potężnego Firpo i schowa francuzika do kieszeni.

1

@FafitFCB No może niektórzy juz przygotowują :p

0

@CuleNaZawsze1899 Jeszcze chłopak obejrzy więcej niż 1 sezon i się rozczaruje. ^^

0

@CuleNaZawsze1899 Wiecie gdzie obejrzeć 2 odcinek 5 sezony domu z papieru???

6

@neymarjr_143 No serial jest na podstawie książek, wiec powinieneś ogarnąć co i jak

aczkolwiek zaczęcie od serialu to imo błąd, na Twoim miejscu pierwsze przeczytałbym książki.

5

@macio_944 Strach się bać, co Rockstar odwali przy następnej grze.

1

@RobiS Też tak myślałem, dopóki właśnie nie ograłem trylogii komandora, a teraz po kilku latach już ponad 300h z Shepem spędziłem. :p

Może Dragon Age ale polecam tylko pierwszą cześć, tylko jest to bardziej staroszkolny rpg. Kingdome Come również warty ogrania, ale bywa tam ciężko, szczególnie na początku. Za niedługo wychodzi Kings Bounty 2, tylko tam masz nutkę strategii turowej.

1

@RobiS Trylogia Mass Effect? NIe jest to taki typowy RPG (Ba, im dalej w las tym gorszy rozwój postaci) ale warto ograć. Jedne z najlepszych gier jakie powstały.

0

@clyde Trochę takie wycie. :p

i pamiętam jak typ praktycznie zepsuł podcast z Słoniem i Rawiczem, ciągle wtrącał swoje mhm jak rozmówca się wypowiadał albo po prostu przerywał dialog jakąś litanią o sobie, wtedy nawet Wojtka i Rawicza zdenerwował. Ogólnie wydawał się (lekko mówiąc) nieprzyjemny wtedy. Ciekawe czy teraz lekko ogarnął tyłek przy uczestniczeniu w podcastach.


0

https://biznes.wprost.pl/gospodarka/10482718/episkopat-krytykuje-polski-lad-chodzi-o-podwyzke-podatkow-dla-ksiezy.html
Pisiory zaczynają szukać pieniędzy u swego twardego elektoratu. Czyżby szykowało się wypięcie plecami kościoła na Pis? :p

1

@Rust_Cohle Forza Milan!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?