9

@Chaoss Wez sie do roboty jak Ci kolega powiedzial

1

@clyde Geralt to słaba pogodynka. Zawsze kiedy wypowiadał te słowa burza już szalała w pobliżu. :D

1

@Rust_Cohle No chłopak ma 18 lat, kilka milionów więcej może zawrócić we łbie xD

0

Ja tez mogę sobie jakiegoś smiecia wystawić za gruby hajs, pytanie co za imbecyl to kupi XD

Analogiczna sytuacja co z lodami ekipy

2

@Rust_Cohle rano to się idzie spać bykuu

1

@Gomess socios tez tak średnio się znaja

0

@Transu96 no chyba, ze ktos pyka karierke sobie

0

@JimMorrisonFCB Nie no, szanujmy się. Martin niczym nie zawinił, nie porównujmy go do Luisa. :D

0

@ObiwanKenobi W sumie to nie są ciekawe, przecież nie musieli cisnąć prawie 5000km z buta, na pewno mieli gdzieś ogarnięty jakiś transport.

8

@LuisSalvano Luis, trochę dystansu bo na jedynego debila w tej dyskusji wychodzisz ty :p niby dorosly chlop, a jak ktoś zacznie się z niego śmiać to zaczyna cisnąć jak gimnazjalista. Przykre

2

"Ostatnio Anderson Paak podzielił się ze światem swoim nowym, dość oryginalnym tatuażem. Jest to swego rodzaju "prośba":

- Jeśli umrę, proszę nie wydawajcie pod moim nazwiskiem żadnego albumu albo piosenki. Były to tylko wersje demo, które nigdy nie miały być usłyszane przez większą publiczność."

Do czego to doszło, że chłop musi prosić o to, żeby nie wydawali jego pośmiertnego albumu XDD

11

@LuisSalvano kurde, zazwyczaj trzeba Cie złomować, a teraz prosze. Zrobiłeś to sam, tak trzymaj Luis!

2

@Kgorecki2500 bombowe lodziki

6

@tomek8756 na odwrót, walić upały

6

@LeoMessi1994 Już widzę jak ktoś jara kilogram zielonego dziennie XDDD

4

@Bykunn Strach wiedzieć. xD

7

/photo/1

Piękny sondaż, tylko na la bambie niewdzięcznicy siedzą.

4

@barcowy1899 zimne piwko

0

@VenoM "odpad" powie nie i Laporta ma związane ręce, więc co ma według Ciebie zrobić?

0

@Image Innych "DLC" nie oczekujcie, bo juz od dawna wiadomo ze to bedzie coś w stylu tych dlcków do wieśka. Trzeba czekać na fabularne rozszerzenia.

Poza tym za taką politykę ogromny props dla redów, ea czy inny ubisoft kazałby sobie płacić za takie dlc, a redzi rzucają za darmo. Po prostu chłopaki oddzielają dlc od dużych rozszerzeń, za które biorą pieniądze (Krew i Wino, Serca z kamienia)

1

@Chakalaka Ligę pewnie wygrają, praktycznie nie mają konkurencji.

0

@FCMichalo Co ty gadasz, wf to największa frajda w szkole, zacna odskocznia i jest to bardzo potrzebny przedmiot, patrząc na to ile dzisiejsza młodzież potrafi mieć aktywności fizycznej.

3



Tak powinien wyglądać wiedźminowski kanon xDD

0

@norbercikvisca2007 No ostatnio tej super szybkości, techniki i siły nie oglądamy za często na boisku. Obecnie Lewy jest lepszy

0

@draxidox Dzieci lubię, ale tak na chwilę - gdybym miał się przez jakieś 18-20 lat zajmować dzieciakiem, nastolatkiem to by mnie cholera strzeliła. XD Temu własnych dzieci nie chce mieć

0

@PawkoFCB Przy Wieśku 5 miesięcy po premierze mogliśmy się delektować "Sercami z Kamienia" - coś przy produkcji tej gry poszło i wciąż idzie mocno nie tak.

4

@Tarins Ale Szpakowski myli się bardzo często, Borek przy nim to małe piwo

0

Ależ masakra na Haiti, oprócz trzęsienia ziemi doszedł im cyklon tropikalny. Nie żyje co najmniej 1400 osób

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?