marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Nie zasługiwałeś, żeby przez tyle lat oglądać Messiego w naszych barwach. Chłop spędził tutaj całe życie, a jakieś typki zza klawiatury będą twierdzić, że to najemnik mimo iż wiedza tylko tyle co se łykną jakąś plotke xD
1
@Uukasz_93 Przecież Leo chciał zostać, La Liga się nie chciała zgodzić na zarejestrowanie piłkarza. Poza tym pieron wie ile faktycznie kryje sie pod "bonusami"
1
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/235800942_633262387651467_9003477515881866843_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-4&_nc_sid=825194&_nc_ohc=n84DkIFyzDoAX-6nx9-&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=63762f484282f58289d734eddf1ae725&oe=6117CB9F
De Jonga również nie ma na plakacie, byndzie transfer xDD
0
@Kwiatek67 Proszę mi tutaj nie wpajać toksycznych stereotypów o tym, że chłopaki nie mogą płakać. Tutaj siedzą również dzieci. :v
3
@10LionelMessi10 Jak ktoś pieprzył o tym sprawdzeniu się w innej lidze to zaraz walnie argument, ze farmerskiej ligi nie można traktować poważnie. Poza tym Leo nic nikomu już nie musi udowadniać, chyba że samemu sobie. :v
0
@Volk 3 w nocy to nie zerwanie nocki ;x
0
Kurła, trochę fejków w nocy i teraz człowiek będzie chodził jak zombie cały dzień. :x
0
@LuisSalvano no skoro do nas dotarły to do niego również, plotki w dobie internetu szybciutko się rozsiewają
0
@LuisSalvano Myślę, że nikt już nie potrzebuje kofeiny. :D
0
@Encore no ja nie wiem, szejku został królem Boga. Odpali jakieś super wrotki i nawet się nie obejrzymy a Leo bedzie w paryżu
2
@Encore ja przetłumaczę
Tylko zostaliśmy królem Boga
O Boże, proszę Cię o to, co najlepsze w tym dniu
Jego zwycięstwo, jego zwycięstwo, jego światło, jego błogosławieństwo i jego prowadzenie…
I szukam schronienia w Tobie przed złem tego, co w nim jest i przed złem tego, co za nim następuje
prosze chlopaki, jak cos to walcie. jestem mistrzem w tlumaczeniu z dziwnych szlaczków
1
@macio_944 Kit tam z 3 wojna światową i z ego szejka, ja to spać miałem iść a teraz to chyba dupa xD
4
Kurde, jakby Leo jakimś cudem został to mam nadzieję, że jakiś paparazzi będzie się kręcił wokół szejka. Chciałbym zobaczyć jego gębę, kiedy zobaczy komunikat o pozostaniu Leo w Barcelonie. XD
0
@LuisSalvano może jednak nie będziesz musiał usuwać konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MatiSkrzacior no nie powiem, serducho delikatnie przyśpieszyło a potem cyk, rozczarowanko bo ludzie podjarali się iskierką nadziei xD No ale zobaczymy
1
Ojoj, człowiek wchodzi na La Ramble i w ciągu sekundy może zyskać pewność, że Leo zostaje. :D a wszystko dlatego bo pojawiła się ploteczka. xD
2
@arasz1819 No w końcu to za jego kadencji odszedł Leo. Proste? Proste. :D
5
@Criss18Barca Gdyby Bartomeu dbał o interesy klubu to dzisiaj Laporta by nie obrywał za to, że nie daje rady tego naprawić w 3 miesiace.
0
@Bykunn pamietam jak kiedys chcac poderwac kolezanke wrzuciłem jej czapke na lampę w szatni, to były czasy XD
0
Chernobylite, za jakiś czas Stalker 2. No, fani czarnobyla mogą być zadowoleni. :D
W ogóle grał ktoś w pierwszą gierkę? Jak wrażenia?
0
@pt9 No w sumie to nie, moze bylismy jacys skopani ;v Ale tak czy siak, buzujacych hormonów nie powinno się pokazywać w internecie
0
@MSN30 W sumie jest to przykre xD ale rozumiem, różne humorki ludzie maja
9
A tutaj macie przykład co może zrobić "nieszkodliwa" pornografia i seksualizacja wszystkiego co się rusza z dyńka szczeniaka. :v
0
@Darkfin a co mnie obchodzi komu na czym zalezy ;p
po prostu bawi mnie obwinianie tuska przez pisowcow i tvp za cale zlo w polsce
1
https://www.donald.pl/sortownia/PCCUcNHd/na-agh-w-krakowie-po-ulewach-zalalo-mikroskopy-elektronowe-warte-miliony
Geniusze XDD
4
Tusk chce doprowadzić do katastrofy demograficznej - wystarczy sam nagłówek w TVP i już się odechciewa oglądać telewizje XDD
3
@BombowiecKrawczyk No jak kogoś dziwi cena anglika przechodzącego do topowego klubu z Anglii to chyba przespał ostatnie 10 lat xD Tam zawsze anglicy to piłkarze luksusowi.
7
@Criss18Barca To tam piwo bylo zakazane? :o
Pewnie wódeczkę sobie pili, jak to ruscy
3
@MesQueUnClub96 o xboxie ukrytym bodajże wśród odkurzaczy zapomniałeś
0
@LuisSalvano w jaki sposób?