0

@lucca87 Nie zasługiwałeś, żeby przez tyle lat oglądać Messiego w naszych barwach. Chłop spędził tutaj całe życie, a jakieś typki zza klawiatury będą twierdzić, że to najemnik mimo iż wiedza tylko tyle co se łykną jakąś plotke xD

1

@Uukasz_93 Przecież Leo chciał zostać, La Liga się nie chciała zgodzić na zarejestrowanie piłkarza. Poza tym pieron wie ile faktycznie kryje sie pod "bonusami"

0

@Kwiatek67 Proszę mi tutaj nie wpajać toksycznych stereotypów o tym, że chłopaki nie mogą płakać. Tutaj siedzą również dzieci. :v

3

@10LionelMessi10 Jak ktoś pieprzył o tym sprawdzeniu się w innej lidze to zaraz walnie argument, ze farmerskiej ligi nie można traktować poważnie. Poza tym Leo nic nikomu już nie musi udowadniać, chyba że samemu sobie. :v

0

@Volk 3 w nocy to nie zerwanie nocki ;x

0

Kurła, trochę fejków w nocy i teraz człowiek będzie chodził jak zombie cały dzień. :x

0

@LuisSalvano no skoro do nas dotarły to do niego również, plotki w dobie internetu szybciutko się rozsiewają

0

@LuisSalvano Myślę, że nikt już nie potrzebuje kofeiny. :D

0

@Encore no ja nie wiem, szejku został królem Boga. Odpali jakieś super wrotki i nawet się nie obejrzymy a Leo bedzie w paryżu

2

@Encore ja przetłumaczę

Tylko zostaliśmy królem Boga


O Boże, proszę Cię o to, co najlepsze w tym dniu

Jego zwycięstwo, jego zwycięstwo, jego światło, jego błogosławieństwo i jego prowadzenie…

I szukam schronienia w Tobie przed złem tego, co w nim jest i przed złem tego, co za nim następuje

prosze chlopaki, jak cos to walcie. jestem mistrzem w tlumaczeniu z dziwnych szlaczków

1

@macio_944 Kit tam z 3 wojna światową i z ego szejka, ja to spać miałem iść a teraz to chyba dupa xD

4

Kurde, jakby Leo jakimś cudem został to mam nadzieję, że jakiś paparazzi będzie się kręcił wokół szejka. Chciałbym zobaczyć jego gębę, kiedy zobaczy komunikat o pozostaniu Leo w Barcelonie. XD

0

@LuisSalvano może jednak nie będziesz musiał usuwać konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MatiSkrzacior no nie powiem, serducho delikatnie przyśpieszyło a potem cyk, rozczarowanko bo ludzie podjarali się iskierką nadziei xD No ale zobaczymy

1

Ojoj, człowiek wchodzi na La Ramble i w ciągu sekundy może zyskać pewność, że Leo zostaje. :D a wszystko dlatego bo pojawiła się ploteczka. xD

2

@arasz1819 No w końcu to za jego kadencji odszedł Leo. Proste? Proste. :D

5

@Criss18Barca Gdyby Bartomeu dbał o interesy klubu to dzisiaj Laporta by nie obrywał za to, że nie daje rady tego naprawić w 3 miesiace.

0

@Bykunn pamietam jak kiedys chcac poderwac kolezanke wrzuciłem jej czapke na lampę w szatni, to były czasy XD

0

Chernobylite, za jakiś czas Stalker 2. No, fani czarnobyla mogą być zadowoleni. :D

W ogóle grał ktoś w pierwszą gierkę? Jak wrażenia?

0

@pt9 No w sumie to nie, moze bylismy jacys skopani ;v Ale tak czy siak, buzujacych hormonów nie powinno się pokazywać w internecie

0

@MSN30 W sumie jest to przykre xD ale rozumiem, różne humorki ludzie maja

9

/photo/1

A tutaj macie przykład co może zrobić "nieszkodliwa" pornografia i seksualizacja wszystkiego co się rusza z dyńka szczeniaka. :v

0

@Darkfin a co mnie obchodzi komu na czym zalezy ;p

po prostu bawi mnie obwinianie tuska przez pisowcow i tvp za cale zlo w polsce

4

Tusk chce doprowadzić do katastrofy demograficznej - wystarczy sam nagłówek w TVP i już się odechciewa oglądać telewizje XDD

3

@BombowiecKrawczyk No jak kogoś dziwi cena anglika przechodzącego do topowego klubu z Anglii to chyba przespał ostatnie 10 lat xD Tam zawsze anglicy to piłkarze luksusowi.

7

@Criss18Barca To tam piwo bylo zakazane? :o

Pewnie wódeczkę sobie pili, jak to ruscy

3

@MesQueUnClub96 o xboxie ukrytym bodajże wśród odkurzaczy zapomniałeś

0

@LuisSalvano w jaki sposób?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?