marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Nasze kobietki w tańcu sie nie patyczkują
4
To niezłe zawsze otwarte drzwi :v
0
@lucas/catalan o, comimg out na La rambli, pamiętaj że zawsze bedziemy Cie wspierać!!
0
@Kacper1432 kolejny minus odejścia Messiego. Albo stanie się statysta :x
0
@Survier ewentualnie minecraft
3
@sopelinho teraz to w pakiecie z Messim xd
5
@FCMichalo Piotr Łuszcz, raper.
35
"Ostatni raz, kiedy Leo Messi nie reprezentował FC Barcelony, na świecie nikt jeszcze nie słyszał o Shreku, były dwie wieże w Nowym Jorku, Polonia Warszawa świętowała mistrzostwo kraju, kultowy serek z Piątnicy obchodził 8 urodziny, Andrzej Wajda odbierał Oscara, Magik nie był jeszcze bogiem, w Japonii pojawiło się PlayStation 2, Erling Håland dopiero znajdował się w łonie swojej matki, Jan Paweł II dopiero co ujawnił trzecią tajemnicę fatimską, majątek Billa Gatesa był prawie 3-krotnie mniejszy, kontynuowano produkcję Fiata 126p, nikt nie słyszał o państwie Czarnogóry, a Władimir Putin pełnił swoją pierwszą kadencję prezydencką."
Kawał historii Leo z nami przeżył. :v
1
@BrzydkiAS No i ma w sumie rację
9
Gdyby kilka lat temu ktoś mi powiedział, że Leo odejdzie w takich warunkach i okolicznościach to powiedziałbym mu, żeby walnął się w łeb. Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej nie zasługuje na takie traktowanie. Zabawiliśmy się w typowy Real.
0
to sie nie da na trzezwo, trzeba po flaszke isc
2
@Marlon85 Tutaj nawet nie ma pola do zwykłej dyskusji, a co dopiero gorącej xD Oczywiście, ze nie
3
Mourinho w najwyższej formie. Juz czerwona kartke zarobił :D
0
@LuisSalvano A dziekuje, mam bardzo dobry refleks jak widać. :V
Ludzie sobie po prostu żarty stroja, bo ile można być smutnym na internetowej stronie, przyjdzie konferencja Leo to znowu zobaczysz tutaj grobowe nastroje.
0
@Janas11224 programista i wszystko jasne xD chce u baby ewidentnie jakiś syndrom Sztokholmski pobudzić xd
3
@LuisSalvano Za to kilkadziesiąt komentarzy o transferze Neymara było bardzo zdrowe. Ty Luis co już się odezwiesz to się kompromitujesz
2
@amanter Pięknego Depaya?
0
@BOSSS85 dystans, dystans bo wszyscy zginiemy
1
@batoon za jakiś czas się okaże xd
0
@Mati90fcb wez ty się może zdedyduj xd
0
@marcin000019 takie wydarzenia powinny być puszczane na stacjach które mają szacunek do samej siebie
5
@FCBarca.com Gratuluje pięknego, sportowego hat-tricka w gorących dyskusjach :p
5
@Commando Może podpiszemy kontrakt?
Nie no, co ty Laporta
No podpisz.
No daj spokój.
No podpisz no.
Weź się, prezydencie.
Bo nie podpiszesz!
Taa nie podpisze.
No to podpisz. No, L
L
E
No wiem. Le..
Leo, No sam powiem!
Ale nie mówisz!
Bo ty...
Co ja, co ja???
mnie stresujesz.
Ja cię stresuje, uczysz się tego już rok, i wszystko to jak krew w piach.
Taa, krew od razu.
Tak będzie. :v
0
@tobiasson92 Mnie nie zdziwi jak jutro wyjdzie w podstawowej jedenastce xDD
5
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/233098833_2020304311461056_4955632024726373824_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-4&_nc_sid=825194&_nc_ohc=wfmt-CeX4CEAX-nohxB&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=cabd20e05aefbc5e9e77b91b42371bab&oe=61327D0F
Nie uwierzycie kto w końcu zakończył sezon ^^
2
@tobiasson92 Chłop z linijka w oczach xd
6
@LuisSalvano to juz hipokryzja
3
@Transu96 Zezłomowany xD
5
@Nano22 Chlopaka zadrecza, raz wciskaja ze musi zostac, raz ze musi odejsc
no wez tu badz madrym
45
@LuisSalvano Jesteś mistrzem w tworzeniu najbardziej idiotycznych i abstrakcyjnych teorii transferowych xD