13

Nasze kobietki w tańcu sie nie patyczkują

4

To niezłe zawsze otwarte drzwi :v

0

@lucas/catalan o, comimg out na La rambli, pamiętaj że zawsze bedziemy Cie wspierać!!

0

@Kacper1432 kolejny minus odejścia Messiego. Albo stanie się statysta :x

0

@Survier ewentualnie minecraft

3

@sopelinho teraz to w pakiecie z Messim xd

5

@FCMichalo Piotr Łuszcz, raper.

35

"Ostatni raz, kiedy Leo Messi nie reprezentował FC Barcelony, na świecie nikt jeszcze nie słyszał o Shreku, były dwie wieże w Nowym Jorku, Polonia Warszawa świętowała mistrzostwo kraju, kultowy serek z Piątnicy obchodził 8 urodziny, Andrzej Wajda odbierał Oscara, Magik nie był jeszcze bogiem, w Japonii pojawiło się PlayStation 2, Erling Håland dopiero znajdował się w łonie swojej matki, Jan Paweł II dopiero co ujawnił trzecią tajemnicę fatimską, majątek Billa Gatesa był prawie 3-krotnie mniejszy, kontynuowano produkcję Fiata 126p, nikt nie słyszał o państwie Czarnogóry, a Władimir Putin pełnił swoją pierwszą kadencję prezydencką."

Kawał historii Leo z nami przeżył. :v

1

@BrzydkiAS No i ma w sumie rację

9

Gdyby kilka lat temu ktoś mi powiedział, że Leo odejdzie w takich warunkach i okolicznościach to powiedziałbym mu, żeby walnął się w łeb. Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej nie zasługuje na takie traktowanie. Zabawiliśmy się w typowy Real.

0

to sie nie da na trzezwo, trzeba po flaszke isc

2

@Marlon85 Tutaj nawet nie ma pola do zwykłej dyskusji, a co dopiero gorącej xD Oczywiście, ze nie

3

Mourinho w najwyższej formie. Juz czerwona kartke zarobił :D

0

@LuisSalvano A dziekuje, mam bardzo dobry refleks jak widać. :V
Ludzie sobie po prostu żarty stroja, bo ile można być smutnym na internetowej stronie, przyjdzie konferencja Leo to znowu zobaczysz tutaj grobowe nastroje.

0

@Janas11224 programista i wszystko jasne xD chce u baby ewidentnie jakiś syndrom Sztokholmski pobudzić xd

3

@LuisSalvano Za to kilkadziesiąt komentarzy o transferze Neymara było bardzo zdrowe. Ty Luis co już się odezwiesz to się kompromitujesz

2

@amanter Pięknego Depaya?

0

@BOSSS85 dystans, dystans bo wszyscy zginiemy

1

@batoon za jakiś czas się okaże xd

0

@Mati90fcb wez ty się może zdedyduj xd

0

@marcin000019 takie wydarzenia powinny być puszczane na stacjach które mają szacunek do samej siebie

5

@FCBarca.com Gratuluje pięknego, sportowego hat-tricka w gorących dyskusjach :p

5

@Commando Może podpiszemy kontrakt?
Nie no, co ty Laporta
No podpisz.
No daj spokój.
No podpisz no.
Weź się, prezydencie.
Bo nie podpiszesz!
Taa nie podpisze.
No to podpisz. No, L
L
E
No wiem. Le..
Leo, No sam powiem!
Ale nie mówisz!
Bo ty...
Co ja, co ja???
mnie stresujesz.
Ja cię stresuje, uczysz się tego już rok, i wszystko to jak krew w piach.
Taa, krew od razu.



Tak będzie. :v

0

@tobiasson92 Mnie nie zdziwi jak jutro wyjdzie w podstawowej jedenastce xDD

2

@tobiasson92 Chłop z linijka w oczach xd

6

@LuisSalvano to juz hipokryzja

3

@Transu96 Zezłomowany xD

5

@Nano22 Chlopaka zadrecza, raz wciskaja ze musi zostac, raz ze musi odejsc
no wez tu badz madrym

45

@LuisSalvano Jesteś mistrzem w tworzeniu najbardziej idiotycznych i abstrakcyjnych teorii transferowych xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?