marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer nie musi tam byc milosci, zeby zalozyl ich koszulke
0
@michal26 szejk na twitterze, czyli za jakis czas bedzie
1
Dzień dobry, smacznej herbatki, walić podatki
1
Szejku odpalony na TT czyli transfer do PSG pewny
1
@Encore Paryz zapłonie tak jak powinna płonąc Barcelona przy odejściu Leo.
9
@barpol11 psg ma chyba trochę lepsze warunki do kontraktowania piłkarzy niż my
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Alistar74 Kilkuletni burdel ogarnąć w 4 miesiące? Nikt z nas nie wie jak to tam wygląda naprawdę, a sam Laporta stwierdził że sytuacja jest gorsza niż się spodziewał
1
Pedro również pożegnał Leo w poście na FB.
0
@cules100pro wystarczysz mi ty :^
0
@Uukasz_93 city również się bawi
9
@cules100pro XDDD ciekawe ile jeszcze takich debilizmow tutaj przeczytam
29
Ta porażka idzie w 100% na konto bartomeu.
3
@LuisSalvano Dobra typie, masz piłkarzy na gigantycznych kontraktach którym ani się sni opuszczać klub, jakbyś to rozwiązał?
2
@Sulimo nie opuści xd
3
@Hansiasty freedy. W pierwszych częściach mistrz czarnego humoru xd
4
@Commando Chomik napędzający serwery to na pewno jest wdzięczny, zwierzak juz ledwo dycha :c
1
@rafik300010 jeszcze gacie wrzuc do prania
1
@norbi77 mlody i dynamiczny zespol
No i oczywiście owocowe czwartki
0
@masq do tego limitu to nam daleko, bardzo daleko xd
8
@neeed straszne rzeczy, chlopak sobie zdjęcie zrobił xDD
Dobrze, ze z Pique wszystko okej jak wstawia któreś z kolei takie samo selfie
0
@PatrychoO A co może zrobić prezydent w sprzedaży piłkarzy jeżeli Ci nie chcą odejść, nie ma chętnych? Rozwiązać kontrakty, co wiąże się z dodatkowymi kosztami?
7
Dobra, tylko na La bambie mogą się domagać dymisji prezydenta bo w 3 miesiące nie ogarnął burdelu tworzonego przez kilka lat XD
2
@SkilledHydra16 wolałbym jednak żeby Leo zostal, hejterow to walić na dziurę, nie potrzebuje satysfakcji z tego ze nie maja racji
2
Jak sobie człowiek pomyśli, że jeszcze kilka lat temu byliśmy jakoś gotowi na odejście Leo, czy to sportowo czy finansowo to mu się płakać chce. Przecież teraz tam nie ma ani jakości w drużynie, ani zaplecza finansowego żeby to ogarnąć. Trener potrzebuje cudu.
3
@donleo12 czytamy to już od kilku lat. ;x
3
@ansukapi No barto krociutko kredyt na 50 lat i kopia sobie chłopaczki piłeczkę, dla niektórych idealny prezydent to wciąż Bartomeu patrząc jakie dziecimnady wypisuja
6
@ShawnC problem w tym, że chyba nawet za darmo nie może xd
4
To teraz La Liga będzie się reklamowała zdobywcą złotej piłki Asensio i zdobywcami złotego wózka inwalidzkiego - Dembele i Hazardem. Brawo La Liga, upadliście mocno, PL obecnie nie do dogonienia.
0
Yhm, Laporta was okłamał. Ciekawe kiedy kidosy za tej strony nauczą się, że piłka nożna to nie kiwka fifka i orliczki a ogromny biznes. Godzina i wszystko może się obrócić od góry nogami.