marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ojoj, widzę że już nawet tutaj Laporcie zbiera się za nie podpisanie Leo. Było to do przewidzenia, że za podjęcie próby posprzątania burdelu po bartomeu zacznie mu się dostawać, jak coś pójdzie nie tak xD
Tak czy siak, wciąż Laporta. Jak Leo nie będzie grał w naszych barwach to idzie to w pełni na poprzedni zarząd, który narobił gnoju, który przez kilka jak nie kilkanaście lat będzie się za nami ciągnął, chyba ze wydarzy się cud.
3
@LuisSalvano Piłeś to nie pisz, bo znowu się skompromitujesz.
1
@Pawel13sz Akurat mój Geralt zawsze śmiga na białej mewie, to po prostu alkoholik.
7
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/232196482_1225415557897591_7364100192153120279_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=ypuzcr2vzMIAX9lnJzI&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=bca7ef6be2ac717f9cb46d8be21e43b6&oe=6130A81E
I tak to już jest jak się kibicuje tej naszej Barcelonie.
1
@Culer_1906 Oho, czyżby media niczym tajni agenci podłożyli podsłuchy u piłkarzy?
1
Mam nadzieje, ze obecny fatalny stan techniczny strony to nie jest zapowiedz fatalnej gry z strony Barcy. :p
1
@matelkoveb No ale może było i na ostatniej prostej coś się wysypało, pilka nożna na profesjonalnym poziomie to nie kopanina z chłopakami na orliku a potężny biznes, gdzie są setki milionów w grze.
Za mało danych, za dużo gdybania.
0
@Encore Guardiola po ogłoszeniu odejscia Leo:
Trzeba anulować bo przegramy xd
0
@dzefrej234 tylko do Realu musiałby przejść żebym przestał go szanować
0
Bartomeu, przestań mi klub prześladować śmieciu yebany
1
@Admin030 wystarczy juz, ze @LuisSalvano powiedział, że Leo zostaje xd
2
@Kiiciioro nie, jakiś pajac sobie żarty robi
1
@clyde jest to plan, trzeba napisać do Thiago :D
9
@LuisSalvano Luis, Ty lepiej nic nie mow w tej kwestii.
0
@Barca1992 pieniędzy na kontrakt pewnie też brak ;p
0
@Djzordon Dziwi mnie wasza pewność w tej kwestii. Sierpień juz leci, wciąż tylko plotki i ploteczki a nic oficjalnego jak sie nie pojawiło tak nie pojawia.
0
@Wiktoria13 stooop.
To dopiero po 2 kolejkach.
0
Marcin Bułka w Nicea, może wreszcie coś pogra.
2
@patry295 Dobrze, ze mamy tak dobrze myślących młodzieńców. :D
0
@Yosemite taka trochę piżama xd
4
@Dojaar No konfa to mem, nie można ich traktować poważnie xd
2
"Latem 2021 roku Donald Tusk przypomina człowieka, który dałby pielęgniarkom, lekarzom, hutnikom, górnikom, nauczycielom, kucharkom, spawaczom, kasjerkom, kelnerkom, rolnikom, a nawet drobnym przedsiębiorcom. Nie dałby tylko politykom, bo co go to w sumie obchodzi, ile zarabiają – on już swoje zarobił w Brukseli jako tak zwany król Europy."
Tak znana i lubiana przez nas reżimówka pisze o Tusku. 2 miliardy bardzo dobrze zainwestowane.
Zródełko: https://www.tvp.info/55184057/czy-donald-tusk-znow-zostanie-socjaldemokrata
1
@Kielakowy to komu możemy kibicować?
4
@tomek8756 @sebasek99 i się wydało
13
Araujo i Garcia powinni zostać podstawowymi stoperami. Lengleta i zapewne tez Pique nie będzie się dało oglądać. Jeszcze wykmimic kogoś za Albe ale z tym może być ciężko
1
Czas chyba jakąś karteczkę pokazać na ostudzenie. Depay już się łapał za kostkę.
1
Pewien francuz za taka sytuacje zostałby już zwyzywany ;p
0
Temu pirotechnika na stadionach powinna być ściśle kontrolowana albo zakazana. Żałosna widoczność.
0
@Ciule123 george floyd
2
@CrUyFF_Leo_10 nie kazdy bohater nosi peleryne