4

@TheNekro94 nie tym razem panie policjancie

3

@John_Doe ja tam wole zarobić na swoje herby, stop rozdawnictwu

6

@Litman gdyby Leo poszedl na emeryturę to zrobiłby ogromna krzywdę piłce nożnej, jeszcze nie czas na odpoczynek

0

A tu cyk, Messi ogłasza zenie da rady być potencjalnym rywalem Barcelony, odchodzi do jakiegoś kataru czy innego mls sobie pokopać w piłkę, żeby formy nie stracić, Barca stabilizuje swój budżet i Leo wraca do nas na białym koniu :D

23

@codemat Rok kontraktu jednak moze tutaj dzialac

7

@Worny Oj, Young Fati stał się po prostu Fatim :D

4



A co tu się wyrabia XDDDD

1

@endriuuu2 to zarcik w nawiązaniu do tutejszej opinii, ze Puig dziwnym trafem zawsze znajduje sie przy obiektywie. Luz xD

3

@barcelonaLM autentycznie, myślałem że zaraz zaczną z siebie robić drabinę jak w tym filmie, kiedy zombie atakowały miasto xDD

3

@Worny Zalosne parcie na kamery :/

1

@BarcaInfo Prosta sprawa, oni chca wysmiac jego starego to on wysmieje ich starego xD

24

Messi z Alvesem potrafili rozbujać prawą strone jak mało kto, tęskno za tym pozytywnym wariatem.

0

@daniel32778 no nie grał od dechy do dechy, był rotowany na przestrzeni sezonu

0

@Pilka_jest_okragla Przez pół wieku teraz nie mamy szansy na wygranie LM? Chłopak mógł od razu cały wiek walnąć, co się ograniczać. XDD

Piłka nożna jest na tyle piękna i nieprzewidywalna, że za rok/dwa możemy już być jednym z kandydatów do wygrania ligi mistrzów, bezsensu tak wróżyć z czapy

1



Chłopaki z kolonii XDDD

7

@Kettger
>Brakuje mi informacji
> jestem pewien, że można było zrobić znacznie więcej, aby Messi został

Ekspert rodem z La Bamby.

13

@Encore Ajaj to mityczne FPP u szejków xD

6

@CzarnyRycerz ale kto pompuje balonik? xDD

0

@kuz Może tak, może nie - sezon pokaże

0

@kubasa serwery juz sie nie zmienia na lepsze, czas sie z tym pogodzic

1

@MesQueUnClub96 w monopolowym

0

@Janas11224 ja to mogę zostać singlem roku

13

Nasze kobietki w tańcu sie nie patyczkują

4

To niezłe zawsze otwarte drzwi :v

0

@lucas/catalan o, comimg out na La rambli, pamiętaj że zawsze bedziemy Cie wspierać!!

0

@Kacper1432 kolejny minus odejścia Messiego. Albo stanie się statysta :x

0

@Survier ewentualnie minecraft

3

@sopelinho teraz to w pakiecie z Messim xd

5

@FCMichalo Piotr Łuszcz, raper.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?