marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@TheNekro94 nie tym razem panie policjancie
3
@John_Doe ja tam wole zarobić na swoje herby, stop rozdawnictwu
6
@Litman gdyby Leo poszedl na emeryturę to zrobiłby ogromna krzywdę piłce nożnej, jeszcze nie czas na odpoczynek
0
A tu cyk, Messi ogłasza zenie da rady być potencjalnym rywalem Barcelony, odchodzi do jakiegoś kataru czy innego mls sobie pokopać w piłkę, żeby formy nie stracić, Barca stabilizuje swój budżet i Leo wraca do nas na białym koniu :D
23
@codemat Rok kontraktu jednak moze tutaj dzialac
7
@Worny Oj, Young Fati stał się po prostu Fatim :D
4
A co tu się wyrabia XDDDD
1
@endriuuu2 to zarcik w nawiązaniu do tutejszej opinii, ze Puig dziwnym trafem zawsze znajduje sie przy obiektywie. Luz xD
3
@barcelonaLM autentycznie, myślałem że zaraz zaczną z siebie robić drabinę jak w tym filmie, kiedy zombie atakowały miasto xDD
3
@Worny Zalosne parcie na kamery :/
1
@BarcaInfo Prosta sprawa, oni chca wysmiac jego starego to on wysmieje ich starego xD
24
Messi z Alvesem potrafili rozbujać prawą strone jak mało kto, tęskno za tym pozytywnym wariatem.
0
@daniel32778 no nie grał od dechy do dechy, był rotowany na przestrzeni sezonu
0
@Pilka_jest_okragla Przez pół wieku teraz nie mamy szansy na wygranie LM? Chłopak mógł od razu cały wiek walnąć, co się ograniczać. XDD
Piłka nożna jest na tyle piękna i nieprzewidywalna, że za rok/dwa możemy już być jednym z kandydatów do wygrania ligi mistrzów, bezsensu tak wróżyć z czapy
1
Chłopaki z kolonii XDDD
7
@Kettger
>Brakuje mi informacji
> jestem pewien, że można było zrobić znacznie więcej, aby Messi został
Ekspert rodem z La Bamby.
13
@Encore Ajaj to mityczne FPP u szejków xD
1
https://www.reddit.com/r/witcher/comments/ozrcok/olympics_belarus_rhythmic_gymnastics_performance/?utm_content=title&utm_medium=post_embed&utm_name=f837e01afda74af28e237920c5492c8c&utm_source=embedly&utm_term=ozrcok
Złoto dla tych pań, reszta sio do domu.
6
@CzarnyRycerz ale kto pompuje balonik? xDD
0
@kuz Może tak, może nie - sezon pokaże
0
@kubasa serwery juz sie nie zmienia na lepsze, czas sie z tym pogodzic
1
@MesQueUnClub96 w monopolowym
0
@Janas11224 ja to mogę zostać singlem roku
13
Nasze kobietki w tańcu sie nie patyczkują
4
To niezłe zawsze otwarte drzwi :v
0
@lucas/catalan o, comimg out na La rambli, pamiętaj że zawsze bedziemy Cie wspierać!!
0
@Kacper1432 kolejny minus odejścia Messiego. Albo stanie się statysta :x
0
@Survier ewentualnie minecraft
3
@sopelinho teraz to w pakiecie z Messim xd
5
@FCMichalo Piotr Łuszcz, raper.