2

@Nightingale Tym bardziej dziecinadę tam tutaj serwujesz

2

@barca87f Mylisz odwagę z odważnikiem

1

@Nightingale Będziesz miał jedyna słuszną wizje państwa to pewnie uśmieszek z buzi Ci spadnie. ;)

2

@Majkel34 Oni zrozumieją o co chodzi, kiedy ich coś bezpośrednio w łeb walnie. Tak to nie ma szansy.

4

I właśnie zaczął się początek końca demokracji w Polsce. Dramat, Stonoga miał rację. Banda karakanów głosujących na pis to ogromne nieporozumienie.

1

@damiano996 nie, nie. Porównanie nie oddaje skali. Bartomeu zniszczył "tylko" klub piłkarski. Pisiory niszcza 40 milionowy naród.

2

@Michvl No w końcu sprowadzają "węgiel" z Kolumbii

4

@marcin000019 Marcinek, skończ. XDDD

1

@AllBundy Oj tak, kupę dzieciństwa się tam spędziło - fajnie, że teraz można pykać w odświeżoną wersje.

1

@Jonyx uncharted, god of war, days gone

0

@Darkfin to sie mija z celem ra lamblii - to jest coś na wzór shoutboxa. Wszystko i nic, treść tworzą użytkownicy.

3

O, Age Of Empires 2 dostało dodatek z Polska i po kilku latach polska wersje językową, milusio. :D

6

@Darkfin Nigdy się nie nauczycie, że La Rambla żyje najgłośniejszymi wydarzeniami - czy to sportowymi, politycznymi i społecznymi. xDD

0

Ej, co to za nowe wydarzenie polityczne? Bo dopiero do domu wróciłem. XD

0

@derlysy1979 Co tym razem?

0

@AllBundy no nieprzyjemne może to jest, ale Leo nie mial na to żadnego wpływu. Ma wspaniala rodzinę, kupę siana i wciąż może się realizować zawodowo. Czego chcieć więcej:V

2

@AllBundy życie jest za krótkie żeby się smucić

7

@QuiqueSetien1958 4 dni w serwisie. Ty się jeszcze byku przekonasz jak ten chlop jest dziwny xd

1

@budel17 i wszystko zgodnie z ffp


A no tak, dostali ulgę od UEFA po ich walce w obronie romantycznego footballu

0

@Tomo_95 Akurat nie popieram decyzji pisu podczas pandemii, przynajmniej powinni wprowadzić stan wyjątkowy.

0

@RobiS No według Ciebie szkodza, ale to malo kogo obchodzi. W tym momencie planuje się komuś ograniczyć wolność do wyrażenia opinii.

0

@Persyfl Wolność u niektórych ma jedyna słuszną wizje, nie ma miejsca na odstępstwa.

1

@brzucho To beda sie odbywac nielegalnie

5

https://www.rp.pl/Bezpieczenstwo/308099964-Fundacja-Kai-Godek-zlozyla-w-Sejmie-projekt-Stop-LGBT.html

"Głównym punktem projektu jest zakaz organizowania tzw. parad równości. Ma on zostać wprowadzony poprzez zmianę Prawa o zgromadzeniach."

Te dzbany serio myślą, że zabiora ludziom parady równości? xDD

16



Boniek juz swoje kretynizmy plecie XDD

29

Ależ tutaj ból tyłka :D

0

@SonBarcaGoku Może teraz jakieś ogórki nie wezmą sobie ligi

0

@Felipe_PL no bo to najemnik, ale większość próbuje tu zakrzywiać rzeczywistość i go wybielać

to jest stwierdzenie, nie pytanie.

0

@lucca87 Nie zasługiwałeś, żeby przez tyle lat oglądać Messiego w naszych barwach. Chłop spędził tutaj całe życie, a jakieś typki zza klawiatury będą twierdzić, że to najemnik mimo iż wiedza tylko tyle co se łykną jakąś plotke xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?