marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nightingale Tym bardziej dziecinadę tam tutaj serwujesz
2
@barca87f Mylisz odwagę z odważnikiem
1
@Nightingale Będziesz miał jedyna słuszną wizje państwa to pewnie uśmieszek z buzi Ci spadnie. ;)
2
@Majkel34 Oni zrozumieją o co chodzi, kiedy ich coś bezpośrednio w łeb walnie. Tak to nie ma szansy.
4
I właśnie zaczął się początek końca demokracji w Polsce. Dramat, Stonoga miał rację. Banda karakanów głosujących na pis to ogromne nieporozumienie.
1
@damiano996 nie, nie. Porównanie nie oddaje skali. Bartomeu zniszczył "tylko" klub piłkarski. Pisiory niszcza 40 milionowy naród.
2
@Michvl No w końcu sprowadzają "węgiel" z Kolumbii
4
@marcin000019 Marcinek, skończ. XDDD
0
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/237238552_883548699244085_4769442338385977162_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-4&_nc_sid=825194&_nc_ohc=GXcAMA8wFngAX-luIaH&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=ddb932c4f6ec1aca665fc1b6a6ec170f&oe=61190220
Prezesowi trzeba polecić jakiś szampon na łupież.
1
@AllBundy Oj tak, kupę dzieciństwa się tam spędziło - fajnie, że teraz można pykać w odświeżoną wersje.
1
@Jonyx uncharted, god of war, days gone
0
@Darkfin to sie mija z celem ra lamblii - to jest coś na wzór shoutboxa. Wszystko i nic, treść tworzą użytkownicy.
3
O, Age Of Empires 2 dostało dodatek z Polska i po kilku latach polska wersje językową, milusio. :D
6
@Darkfin Nigdy się nie nauczycie, że La Rambla żyje najgłośniejszymi wydarzeniami - czy to sportowymi, politycznymi i społecznymi. xDD
0
Ej, co to za nowe wydarzenie polityczne? Bo dopiero do domu wróciłem. XD
0
@derlysy1979 Co tym razem?
0
@AllBundy no nieprzyjemne może to jest, ale Leo nie mial na to żadnego wpływu. Ma wspaniala rodzinę, kupę siana i wciąż może się realizować zawodowo. Czego chcieć więcej:V
2
@AllBundy życie jest za krótkie żeby się smucić
7
@QuiqueSetien1958 4 dni w serwisie. Ty się jeszcze byku przekonasz jak ten chlop jest dziwny xd
1
@budel17 i wszystko zgodnie z ffp
A no tak, dostali ulgę od UEFA po ich walce w obronie romantycznego footballu
0
@Tomo_95 Akurat nie popieram decyzji pisu podczas pandemii, przynajmniej powinni wprowadzić stan wyjątkowy.
0
@RobiS No według Ciebie szkodza, ale to malo kogo obchodzi. W tym momencie planuje się komuś ograniczyć wolność do wyrażenia opinii.
0
@Persyfl Wolność u niektórych ma jedyna słuszną wizje, nie ma miejsca na odstępstwa.
1
@brzucho To beda sie odbywac nielegalnie
5
https://www.rp.pl/Bezpieczenstwo/308099964-Fundacja-Kai-Godek-zlozyla-w-Sejmie-projekt-Stop-LGBT.html
"Głównym punktem projektu jest zakaz organizowania tzw. parad równości. Ma on zostać wprowadzony poprzez zmianę Prawa o zgromadzeniach."
Te dzbany serio myślą, że zabiora ludziom parady równości? xDD
16
Boniek juz swoje kretynizmy plecie XDD
29
Ależ tutaj ból tyłka :D
0
@SonBarcaGoku Może teraz jakieś ogórki nie wezmą sobie ligi
0
@Felipe_PL no bo to najemnik, ale większość próbuje tu zakrzywiać rzeczywistość i go wybielać
to jest stwierdzenie, nie pytanie.
0
@lucca87 Nie zasługiwałeś, żeby przez tyle lat oglądać Messiego w naszych barwach. Chłop spędził tutaj całe życie, a jakieś typki zza klawiatury będą twierdzić, że to najemnik mimo iż wiedza tylko tyle co se łykną jakąś plotke xD