marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Kolega zaprosi Cię na ustawke do Warszawy. :v
3
@MarcelNJ11 Jak Messi nie gra to po co? xD
1
@Wojtah odpale jak Leo bedzie gral
3
@amanter Leo jaki uśmiechnięty, fajny widok. Widać, że brakowało mu kibiców.
0
@konrad1661 Luis to jednak mniejsza skala :p
1
@Mizander przyjdą 3 słabsze mecze kapitana i będziecie go wyrzucać z klubu :v
0
@daniel32778 skany twarzy będą jeszcze dodawać, to beta tylko
1
@AntekGriezmann Od kiedy autokorekta robi takie byki? :p
1
Pogba co za poezje gra, szkoda ze chlop jest tak nieregularny bo mógłby być topem topów
3
@tbas Wzorowe bo mógł, chcial i faktycznie komuś pomógł, niestety ponosząc przy tym straszliwa konsekwencje. Sam nie wiem jak bym się w takiej sytuacji zachował ale chlopak to wzor do nasladowania imo w tym świecie gdzie bezproblemowo znaleźliby się ludzie którzy by takie sytuacje zaczęli nagrywać
28
https://mobile.twitter.com/marcin_borys/status/1426231659133812747
14 lat i chlopak oddał swoje życie za życie innych, obcych ludzi. Sytuacja bardzo przykra, ale zachowanie wzorowe.
0
@Batys No w sumie ciężko to ocenić. Wiadomo, że z naszej perspektywy może się to wydawać śmieszną sprawa, bo 12% z grubych milionów to wciąż kupa pieniędzy ale jeżeli już wiązałoby się to z obniżeniem standardu życia (Nie ukrywajmy, nikt nie lubi tego robić.) to jestem w stanie zrozumieć cały problem. Kwestia perspektywy, ktoś kto ma do wydania 300 milionów nie zrozumie tego, kto ma do wydania 10 złotych.
I vice versa.
0
Wyciekły już filmiki z BF2042, prezentuje się ciekawie ale trochę codowo :c
Zobaczymy co im z tego wyjdzie.
6
@Xwowrak Umiejętności na dobra grę to on ma ale myśle, ze on już w naszym klubie jest spalony. Nie uciągnie tego psychicznie.
8
@sergio5 Po zaślepieniu w 2015 i oddaniu głosów na Bartomeu jedyny transparent jaki powinien wisieć to "socios dimissió"
1
https://www.facebook.com/183365982328591/videos/267480048522212
Leo Messi w Francji może już poznać piękną, afrykańską kulturę muzyczną xDD
1
@LambiPL Tylko trójkąt z Płotka i Zoltanem
0
@LuisSalvano Jedni żyją w spisku, drudzy w abstrakcyjnych teoriach spiskowych.
0
@kewin FPP poluzowane bo wleźli w dupę UEFA to można szaleć ile wlezie
0
@AllBundy lovesong byczku
0
Najlepszy lovesong w historii otrzymał klip ;v
1
Patrzcie panowie co wychodzi, imo jeden z ciekawszych RTSów ostatnich lat, pomijając szczegół, że wiele juz ich nie wychodzi.
2
@LuisSalvano Przecież Chelsea ma zacny skład a Inter się wyprzedaje obecnie, nie wiadomo kto jeszcze odejdzie.
4
@Keriox kurde, patrząc na te wszystkie filmiki to mam wrażenie, że Barca nawet na grafiku/montażyście czy tam pieron wie kim zaczęła oszczędzać XD
0
@marcin000019 Bób, homar i włoszczyzna!
7
Ból dupska o wywiad z Leo. XDDDD Weźcie sobie maść ogarnijcie bo wywiady z Leo będą się tutaj pojawiać. Tak samo jak z Rivaldo, Xavim, Iniesta czy kupa byłych piłkarzy, trenerów czy osób związanych z naszym klubem.
10
Przysiegam, ze nigdy was nie zdradzę. Przysięgam, że nikt nie jest w stanie mnie kupić
Warto przypomnieć te słowa:v
0
@Odcinkowy No u mnie deszczowo i burzowo ale gorące dni tez się zdarzały. Prsktycznie za każdym razem jak wyszło słońce to istny zar z nieba xd
13
48.8 stopni w Syrakuzach na Sycylii. Najwyższa zarejestrowana temperatura w historii europejskich pomiarów.
Cieplutko :v
0
@Jonyx Ale Pedri nie ma wakacji bo ich nie chce, a nie ze nie ma czasu xD