1

@eydeem Ależ tutaj hejterów anime. Mam wrażenie, że fani star warsów są jak sajko Gothica, oni w tym nowym rimejku też by chcieli tylko delikatne podbicie grafiki i zero zmian XDD

10

@Kgorecki2500 Tam gdzie wycisna najwiecej hajsu. :) Zawsze bawi mnie ta narracja USA, walczymy o demokrację, walczymy z terroryzmem. Zwykłe pitolenie.

5

@AntekGriezmann myślisz, że Barca u swego szczytu nie miala takich kibiców młodocianych? Sam w wieku 12 lat bylem Leooo Messi z ekipa, dopiero potem, wraz z wiekiem liznalem trochę historii, wiec nie wiem co w tym śmiesznego

0

@Ghotti i można głaskać Cerbera

3

@Kwiatek67 jednorazwo przesłucham se nowości ale nie wracam

6

@kamilos1214 ja to mam w ogóle dola jak musze iść do roboty

32

@Criss18Barca ktoś tu odkryl, ze w piłce nożnej sa sponsorzy

1

@macio_944 jak widać mamy potezna i prężnie rozwijajaca się armie

0

@LS nie można zapominać o bojówce Jezusa Chrystusa

3

@Kapitan hawk a cóż to za gacie xd

0

@Transu96 naprawili GPS, musi wystarczyć :p

0

7

@Criss18Barca a laporta niby w jaki sposób? Obejmując prezydenturę po Bartomeu?

8

@igor69 o kurła XDD

9

ano tak, wy oglądacie tylko lewego...

Boze, najbardziej irytujaca reklama w 2021

9



Ale to trzeba mieć nasrane w tych pustych łepetynach

0

@Ciule123 Michał go przywiezie na rowerze w pakiecie z Messim.

1

@Colin94 lewa noga szefa już się ugina pod potężna presja ;p

8

@LuisSalvano Pique ma monopol na całowanie herbu?

0

i koniec urlopu, jak to zleciało ;(

1

@norbi77 La Rambla nigdy sie nie nauczy, dostanie plotki, uwierzenie i rozczarowanie to błędne koło nie tylko naszej strony, ale całego internetu.

17

@Encore Ależ my z niego pociechę będziemy mieli. Zeby tylko rzeźnicy go zbytnio nie faulowali, bo chłopak jeszcze wyleci na x miesiecy

0

@QuiqueSetien1958 Cham i buc bo nie robi piłkarzowi durnych i zbytecznych nadziei? XD

0

@Abominacja Idealnie podsumował XDD

3

@Worny Chłop ma końskie zdrowie to i mecze szybko nabija. xD

31

Martin ponownie po wylaniu tony śmiechów i obelg na niego wchodzi na boisko i robi swoje. Coraz bardziej mnie chłopak przekonuje do siebie. Niska pensja, nie marudzi na minuty. Jak wejdzie to dołoży coś od siebie. Wartościowy zmiennik.

0

@AntekGriezmann od razu po tryplet lecimy

0

@Criss18Barca A Cou to poziom żeby nam mecze wygrywać? XD Chłop się połamie, albo spali się psychicznie.

0

@clyde dembus to odpali ale meczyk w fortnajta

0

@clyde króciutko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?