marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@eydeem Ależ tutaj hejterów anime. Mam wrażenie, że fani star warsów są jak sajko Gothica, oni w tym nowym rimejku też by chcieli tylko delikatne podbicie grafiki i zero zmian XDD
10
@Kgorecki2500 Tam gdzie wycisna najwiecej hajsu. :) Zawsze bawi mnie ta narracja USA, walczymy o demokrację, walczymy z terroryzmem. Zwykłe pitolenie.
5
@AntekGriezmann myślisz, że Barca u swego szczytu nie miala takich kibiców młodocianych? Sam w wieku 12 lat bylem Leooo Messi z ekipa, dopiero potem, wraz z wiekiem liznalem trochę historii, wiec nie wiem co w tym śmiesznego
0
@Ghotti i można głaskać Cerbera
3
@Kwiatek67 jednorazwo przesłucham se nowości ale nie wracam
6
@kamilos1214 ja to mam w ogóle dola jak musze iść do roboty
32
@Criss18Barca ktoś tu odkryl, ze w piłce nożnej sa sponsorzy
1
@macio_944 jak widać mamy potezna i prężnie rozwijajaca się armie
0
@LS nie można zapominać o bojówce Jezusa Chrystusa
3
@Kapitan hawk a cóż to za gacie xd
0
@Transu96 naprawili GPS, musi wystarczyć :p
0
https://www.cyberpunk.net/pl/news/39109/co-nowego-w-night-city-aktualizacja-1-3-oczami-tworcow
O cholera, jeszcze przy tym dłubią xd
7
@Criss18Barca a laporta niby w jaki sposób? Obejmując prezydenturę po Bartomeu?
8
@igor69 o kurła XDD
9
ano tak, wy oglądacie tylko lewego...
Boze, najbardziej irytujaca reklama w 2021
9
Ale to trzeba mieć nasrane w tych pustych łepetynach
0
@Ciule123 Michał go przywiezie na rowerze w pakiecie z Messim.
1
@Colin94 lewa noga szefa już się ugina pod potężna presja ;p
8
@LuisSalvano Pique ma monopol na całowanie herbu?
0
i koniec urlopu, jak to zleciało ;(
1
@norbi77 La Rambla nigdy sie nie nauczy, dostanie plotki, uwierzenie i rozczarowanie to błędne koło nie tylko naszej strony, ale całego internetu.
17
@Encore Ależ my z niego pociechę będziemy mieli. Zeby tylko rzeźnicy go zbytnio nie faulowali, bo chłopak jeszcze wyleci na x miesiecy
0
@QuiqueSetien1958 Cham i buc bo nie robi piłkarzowi durnych i zbytecznych nadziei? XD
0
@Abominacja Idealnie podsumował XDD
3
@Worny Chłop ma końskie zdrowie to i mecze szybko nabija. xD
31
Martin ponownie po wylaniu tony śmiechów i obelg na niego wchodzi na boisko i robi swoje. Coraz bardziej mnie chłopak przekonuje do siebie. Niska pensja, nie marudzi na minuty. Jak wejdzie to dołoży coś od siebie. Wartościowy zmiennik.
0
@AntekGriezmann od razu po tryplet lecimy
0
@Criss18Barca A Cou to poziom żeby nam mecze wygrywać? XD Chłop się połamie, albo spali się psychicznie.
0
@clyde dembus to odpali ale meczyk w fortnajta
0
@clyde króciutko.