marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz Jest też taka możliwość ale patrząc na przeszłość chłopaka (napady z bronią, zastraszenie oraz porwanie) to szczerze wątpie
0
"Ruben Semedo aresztowany! Piłkarz Olympiakosu został oskarżony o gwałt na 17-letniej dziewczynie. Portugalczyk jutro ma zostać przesłuchany przez policję."
Kurła, co się dzieje z tymi piłkarzami.
4
@Encore Marcinek człowiek zagadka xDD
0
@marcin000019 Dokładnie, tvp to jedyna słuszna stacja. Powinna być jedyną możliwością do obejrzenia dla rodaków, zeby inni im mózgów nie prali.
3
@clyde Nam to już nic na dobre nie wychodzi ;p
2
https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/tvp-info-bedzie-mialo-nowa-siedzibe/dr5h6sp
No, to się rozumie. Nasze pieniądze nie idą na marne..
41
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/241024107_4059925260784882_6243459998514060619_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=YH5kq6PQtx4AX8EXexq&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=af775fb8f1eb9869a3057ca48a2b7792&oe=61515373
No ładne transfery w tym okienku XD
3
@7black4 Doświadczenie, samymi młodzikami ligi mistrzów się nie zwojuje a tutaj widać, że PSG stawia wszystko na najbliższy sezon/sezony. Dla nich odmłodzenie kadry później to wyciągniecie zaskórniaków z skarpetki szejka, więc żaden problem. :v
0
@kiper09 wejdziesz jako super plan Pereza żeby spuscic nas do 2 ligii
0
@POLAK12345 No tak, gol przykrywa kilka lat słabej lub przeciętnej gry. XD
1
@GeFcIo Jaka ameba trzeba być żeby zabrać możliwość zrobienia zakupów w niedziele :p
I dodatkowo zabrać uczniom jedna z możliwości dorobienia sobie
0
@zadafcb Tymczasem ja jak jest około 30 stopni:
https://static.wikia.nocookie.net/starwars/images/f/f2/Let_The_Hate_Flow_AtG.png/revision/latest?cb=20191015013420
0
Ferrari jaki przepiękny taktyczny odwrót zrobił w 0:09 XDD
11
I cyk, rok na trybunach. Może nabierze trochę pokory i ogarnie, że w życiu nie warto być pazernym na pieniążki. :v
0
@lucca87 kadra juz nawet na papierze nie robi wrażenia, cou spalony psychicznie, dembele szklanka i boiskowe iq się nie zgadza, fati jedna wielka niewiadoma, griez lubi sobie zniknąć. Jedynie depay i de Jong na obecną chwilę sa pewni
4
@Ghotti a trzeba było brac na premierę xD
1
Obejrzałem sobie Zmorę Wilka na Netfilixie i nawet powiem, że było to ciekawe. Czuć mocno inspiracje Castlevania - szczególnie w walkach ale to bardzo dobrze, bo jak się inspirować to najlepszymi. Ogólnie to polecam fanom wieśka.
Mam nadzieje, ze Netflix trochę zainwestuje w to uniwersum, bo jest tam ogromny potencjał i możemy zobaczyć łysego Geralta. XD
0
@Qba2312 La Bamba straci swój urok, tutaj z definicji ma być po prostu wszystko
0
Fajnie patrzeć na takie akcje, młody ma pamiątkę na całe życie xD
0
Lewy jak wino, im starszy tym lepszy.
0
@Kielakowy W Francji już był przewrót - w Włoszech również to i na Niemcy w końcu przyjdzie pora
2
@msmsms Nie no, pod względem takich szczególików to Red Dead to top 1. Wieśmak nie miał tylu "pierdół" nawciskanych.
0
@AdiKingu96 a kiedyś to wszyscy Wenger out bo ciągle top 4 xdd
0
@Dynak pewnie, zróbmy z Barcy jeszcze większe pośmiewisko
0
@AmigoBlancos Naruszyłeś równowagę 400 wymiarów
1
@jeyx77x Podziwiam, że jeszcze w niego wierzysz. Mamy najlepszych kibiców na świecie, którzy po 3/4 latach po transferze jeszcze wierzą, że ktoś odpali. xD
0
@DonAndrzejos Albo niech koleżka poogląda kolegów z trybun przez cały rok. Może trochę spokornieje.
14
@Criss18Barca Mityczna presja XDD
Zupełnie inne okoliczności, nie ma nawet co porównywać.
5
Takie heheszki w sieci były, ze Ronaldo idzie do City, skończone zero dla kibiców UTD, a ten sobie wraca na Old Trafford. Idealny przykład żeby wypociny dziennikarzy traktować z przymrużeniem oka. xD
0
I Netflix oficjalnie "wchodzi w gry" - ciekawe co z tego będzie na dłuższą mete