1

@kuz Jest też taka możliwość ale patrząc na przeszłość chłopaka (napady z bronią, zastraszenie oraz porwanie) to szczerze wątpie

0

"Ruben Semedo aresztowany! Piłkarz Olympiakosu został oskarżony o gwałt na 17-letniej dziewczynie. Portugalczyk jutro ma zostać przesłuchany przez policję."

Kurła, co się dzieje z tymi piłkarzami.

4

@Encore Marcinek człowiek zagadka xDD

0

@marcin000019 Dokładnie, tvp to jedyna słuszna stacja. Powinna być jedyną możliwością do obejrzenia dla rodaków, zeby inni im mózgów nie prali.

3

@clyde Nam to już nic na dobre nie wychodzi ;p

2

3

@7black4 Doświadczenie, samymi młodzikami ligi mistrzów się nie zwojuje a tutaj widać, że PSG stawia wszystko na najbliższy sezon/sezony. Dla nich odmłodzenie kadry później to wyciągniecie zaskórniaków z skarpetki szejka, więc żaden problem. :v

0

@kiper09 wejdziesz jako super plan Pereza żeby spuscic nas do 2 ligii

0

@POLAK12345 No tak, gol przykrywa kilka lat słabej lub przeciętnej gry. XD

1

@GeFcIo Jaka ameba trzeba być żeby zabrać możliwość zrobienia zakupów w niedziele :p
I dodatkowo zabrać uczniom jedna z możliwości dorobienia sobie

0



Ferrari jaki przepiękny taktyczny odwrót zrobił w 0:09 XDD

11

I cyk, rok na trybunach. Może nabierze trochę pokory i ogarnie, że w życiu nie warto być pazernym na pieniążki. :v

0

@lucca87 kadra juz nawet na papierze nie robi wrażenia, cou spalony psychicznie, dembele szklanka i boiskowe iq się nie zgadza, fati jedna wielka niewiadoma, griez lubi sobie zniknąć. Jedynie depay i de Jong na obecną chwilę sa pewni

4

@Ghotti a trzeba było brac na premierę xD

1

Obejrzałem sobie Zmorę Wilka na Netfilixie i nawet powiem, że było to ciekawe. Czuć mocno inspiracje Castlevania - szczególnie w walkach ale to bardzo dobrze, bo jak się inspirować to najlepszymi. Ogólnie to polecam fanom wieśka.

Mam nadzieje, ze Netflix trochę zainwestuje w to uniwersum, bo jest tam ogromny potencjał i możemy zobaczyć łysego Geralta. XD

0

@Qba2312 La Bamba straci swój urok, tutaj z definicji ma być po prostu wszystko

0



Fajnie patrzeć na takie akcje, młody ma pamiątkę na całe życie xD


0

Lewy jak wino, im starszy tym lepszy.

0

@Kielakowy W Francji już był przewrót - w Włoszech również to i na Niemcy w końcu przyjdzie pora

2

@msmsms Nie no, pod względem takich szczególików to Red Dead to top 1. Wieśmak nie miał tylu "pierdół" nawciskanych.

0

@AdiKingu96 a kiedyś to wszyscy Wenger out bo ciągle top 4 xdd

0

@Dynak pewnie, zróbmy z Barcy jeszcze większe pośmiewisko

0

@AmigoBlancos Naruszyłeś równowagę 400 wymiarów

1

@jeyx77x Podziwiam, że jeszcze w niego wierzysz. Mamy najlepszych kibiców na świecie, którzy po 3/4 latach po transferze jeszcze wierzą, że ktoś odpali. xD

0

@DonAndrzejos Albo niech koleżka poogląda kolegów z trybun przez cały rok. Może trochę spokornieje.

14

@Criss18Barca Mityczna presja XDD
Zupełnie inne okoliczności, nie ma nawet co porównywać.

5

Takie heheszki w sieci były, ze Ronaldo idzie do City, skończone zero dla kibiców UTD, a ten sobie wraca na Old Trafford. Idealny przykład żeby wypociny dziennikarzy traktować z przymrużeniem oka. xD

0



I Netflix oficjalnie "wchodzi w gry" - ciekawe co z tego będzie na dłuższą mete

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?