7

@l0Messini Chyba juz spiacy jestem bo przeczytałem czy pobiliście kiedyś kobietę w ciąży xDD

1

@Xwowrak pewnie ma kryminalna przeszłość

2

@barcelonaLM W Barcelonie nawet zarabiając miliony ojro, motywacje do życia spadają i człowiek przestaje o siebie dbać. :V

0

@Mbdf27 nie łykam ludzi, kanibalu ty

0

@clyde Ja tam w ogóle nie popieram exów. Zyskują korpo, tracą gracze więc każde takie "przebicie" - nawet po kilku latach od premiery cieszy.

1

@jeyx77x gorzka herbata to złoto, ewentualnie z nutka cytryny

0



Chamy z sony, jeszcze mi proszę cała trylogię na PC wrzucić, kto to widział ogrywać od 4 części :D

13

@IronSanHybrid Chłop chyba myśli, że jest na egzaminie i musi limit wyrazów zaliczyć. :D

2

"..próbują zabić futbol.." O jak śmiechłem xD

0

@Mbdf27 tak 15 znaków

2

@Yosemite Werner w swoich nowych, lżejszych butach chowa placka do kieszeni

1

@daniel32778 Niektórzy ludzie tak chcą zaistnieć w sieci, tiktok, fb czy insta jeden pies

13

@Kgorecki2500 Okupant od którego wzięli miliardy. Pisiory powinny schować się w jaskini, najlepiej gdzieś na Syberii i stamtąd nie wychodzić do końca życia, bo to jak szargają nasz PR na arenie międzynarodowej to dramat.

6

I fajnie, wystarczy tego obijania się

1

@Woland10 o matko boska XD

1

@Sysia11 nie no spokojnie, kolega z tego co zauważyłem bardzo lubi sobie potrollować i rzucić jakas durna wypowiedź

1

@jacob345 Widze, ze Glik się tam z nimi nie pieścił xD

11

@Woland10 Wpierw Grealish niczym Iniesta, teraz placki z zaplecza PL lepsi od Maradony czy też Pele XD Widze, ze jeszcze jakaś niespodziewana fala upałów uderzyla, bo niektórym mocno słoneczko uderzyło.

7

Robert Lewandowski za kadencji Jerzego Brzęczka
18 spotkań
8 bramek
5 asyst

Robert Lewandowski za kadencji Paulo Sousy
8 spotkań
9 bramek
3 asysty

Trener co nam odzyskał najlepsza wersje Lewandowskiego.

1

@Kondziubarca Umniejszacie mu po prostu, zwykli ignoranci z was. :D

A potem cyk, przeciętny Lewus wchodzi do kolejnej dyskusji.

32

O cholera, Grealish nowy Iniesta :D człowiek półprzytomny po nockach, ale jak to przeczytał to salwa śmiechu aż go obudziła. xD

1

@daniel32778 Taki Lewandowski na 9 w Barcelonie to marzenie.

1

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" już w październiku na platformie Netflix."

W końcu znowu będziemy mogli docenić niezwykłą grę aktorską polskich aktorów. :v

6

@mm_ Klub na granicy bankructwa, a ten składa lego za jakieś 1500 złociszy, trzeba pomyśleć o jakieś obniżce bo Pedriemu zbytnio się powodzi. :v

0

https://www.facebook.com/ts.podbeskidzie/photos/a.168221573216937/4494784597227258/

Leo Messi strasznie jest niezdecydowany, ponoć atmosfera w PSG mu nie odpowiada i zdecydował się na transfer do Podbeskidzia. :v

0



Opa, gampley z nowego pesa. Ironicznie, przed filmikiem miałem reklame fify XDD

1

@Hasszz A ty mi nie zapomnij mi się spłakać w komentarzach, pozdrawiam cieplusio

1

@Hasszz Również możesz sobie napisać, to shoutbox byczku albo dalej możesz płakać, że ktoś coś napisał o jakieś grze. xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?