marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ten atak przejdzie do historii xDD
1
@Bykunn Otóż to, im szybciej KK straci poparcie w Polsce tym lepiej, bo to jest chore co tam się wyprawia
4
https://www.google.com/amp/s/krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,27562450,dyrektor-liceum-w-krakowie-wzywa-na-dywanik-rodzicow-uczniow.amp
Alez ten kk w Polsce robi się coraz bardziej przykry xd
0
Matko boska, coraz głupsze te filmiki. Nie tylko kamerzysta powinien siedzieć w pierdlu za poczynania w sieci. 29:25 i jutub to jeszcze trzyma, a weź pokaż trochę cyca to zaraz blokada. XD
3
@AmigoBlancos Nie mam takiego, moge sie nie interesowac jakims sportem, ale kumam ze innym ładnie siedzi.
6
https://wiadomosci.wp.pl/zakopane-brutalne-pobicie-25-latka-sprawe-bada-prokuratura-6682846111726080a
O cholera, chłopak dzisiaj zmarł - zostawił swoja zone, dziecko i drugie w drodze. Mam nadzieje, ze ta patologia dostanie taki wyrok, ze beda srac pod siebie do końca życia.
6
@Volk Watpie zeby jakis lepszy klub go wziął, chlop robi duzo wiatru i wlasciwie tylko tyle
5
@Woland10 "Zresztą o co ja się martwię, przecież ten Bayern nawet z Mynsienblabla stracił niedawno punkty..."
Potężny argument
6
Najwięcej wykreowanych szans w bieżącym sezonie Premier League:
20 - Trent Alexander-Arnold
19
18
17
16
15
14
13 - Jack Grealish, Mohamed Salah
Trent znowu robi gigantyczną robotę w ofensywie Live.
4
@AbelKabel tja, wybral. Raczej potrakowal ja jako deskę ratunku
1
@Encore w sumie to się nawet cofnął xd
1
@Kgorecki2500 No tvp ma problem z tymi, którzy nie zgadzają się z pisem, nieważne co pis zrobi, jak ktoś zaatakuje prawo i sprawiedliwość to tvp zaczyna masakrowanie(siebie)
1
@PatrychoO Jest już na netflixie z tego co widze
0
Kierunek: noc, oglądał ktoś? polecacie? :p
2
@FafitFCB I jeszcze Pogba lepszy od Ronaldinho xD
4
@kingJAMES czyli z dwójki Messi, Ronaldo lepszy jest Ronaldinho? To ma sens ;p
1
Ale TVGRY sentymentalnie wjechało :D Pamiętam jak śmieszkowałem, ze ludzie grać totalnie nie potrafią a tak naprawdę mieli lagi, nawet nie zdając sobie sprawy jeszcze co to do końca jest. :D
14
@masq Nikt nie neguje wybitności Ronaldo, ale argumentami o 5 wygranych LM czy euro można sobie tyłek podetrzeć jeżeli dyskutujemy o indywidualnym porównaniu piłkarzy.
0
@Kurkmen Również obstawiam, że jak zdrówko dopisze to sieknie z 20 brameczek
0
@Encore Wszystko wskazuje na to, ze Ronaldo i Mendes chcieli ale szejki z City się wykruszyli
19
A więc ambitny Ronaldo, poszedł do UTD żeby przywrócić ich na szczyt i postrzelać trochę bramczek w najsilniejszej lidze na świecie. Romantyczny powrót do domu, nie?
A skądże znowu, po prostu City poskąpiło pieniędzy na transfer i ostatecznie UTD stał się jedyną drogą ucieczki z Juve dla Ronaldo. Zero w tym romantyzmu.
I moje ulubione, ambitny transfer do PL, a Messi ogóreczek idzie do Paryża postrzelać ogórkom, a więc cofnijmy się w czasie do bodajże 2018 - kiedy Ronaldo odchodził do Juventusu, który wtedy wygrywał swoja seryjnie 7 czy tam 8 razy. Ambitny transfer, czy przejście do dominatora ligi, żeby mieć pewnego majstra i postrzelać słabszym od Juve?
Kolejny argument za Ronaldo? Wygranie Euro - ciężko to skomentować, bo Leo nie miał okazji pokazać się na europejskich salonach w reprezentacji. Nie potrafię w sumie tego obiektywnie ocenić. Tak samo, jak 5 krotne wygranie ligi mistrzów przez Ronaldo, jakby wygrał je solo.
Ronaldo to wielki piłkarz, bardzo się cieszę że mogłem całą karierę śledzić tego giganta ale indywidualnie w straciu z Leo blaknie. Nie zmieni tego żaden wymyślony romantyzm, sukcesy drużynowe czy inne czynniki.
No ale kij tam z tym, Ronaldo król - mógłby napisać chłopak książkę typu "od zera do bohatera na la bambie" xD
1
@MesQueUnClub96 bo kolega jest uczulony na lewego
0
@masq No z obiektywnością i merytoryka to niewiele mieliście wspólnego xd i chyba nikt nie poczul się wyjaśniony
2
@DaPidejpi wygrał euro, więcej bramek w lm (ale o mniejszej średniej to juz nikt nie wspomni) i wygrał 5 razy lm. Oczywiście solo, nikt mu nie pomógł
17
@Ratamahatta a czy Ronaldo nie poszedł do Juventusu żeby co roku zdobyć majstra i naklepać ogórków? Przecież to wtedy byl dominator w lidze, tylko coś się popsuło. xD
Odnośnie punktu 1 to tego nie wiemy, bo chlop grał cale życie w Barcelonie. Gdy mial ekipe to był kluczowym elementem układanki, dopiero potem kiedy jakość spadła to Leo ciągnął nas za uszy stad wrażenie, że wszystko jest pod niego (dziwne żeby nie było, skoro byl naszym najlepszym strzelcem i rozgrywającym)
A odnośnie repki to nie wiem, mocno bym się zdziwil gdyby Argentyna grała na euro
4
No i wszystko jasne, teraz Ronaldo goat a Messi pakuj mandżur z topki
4
@masq samograj xD legendarne mity o takich zespołach powtarzane od czasów Pepa w Barcelonie, ilez można
6
@Peszko07 Mam nadzieje, ze ludzie z telefonami na kartę masowa zaczną żądać zwrotów, żeby ta banda oszołomów dostala figę z makiem
1
@Rastafarnianin jak byłem mały to tak samo zayebałem glowa w szybe, bo dzbany w sklepie tak sobie postawili lustro, ze wygladalo to jak przejscie na dalsza czesc sklepu.
Na cale szczescie tylko odbilem sie jak pilka xD
2
@barcanawieki chlop co juz spoilery chce