marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Od wylewu do wylewu przejść do wyciągania 90% setek z pola karnego to trzeba umieć. Brawo EA, ze skrajności w skrajność xd
3
Co Soulpete zrobił na nowym af2 to poezja. Piękna płytka. :D
4
@FC1899Barca ale ale takie mecze się zdarzają, słabsze kluby lubią zaskoczyć i nie świadczy to nagle o sile jakieś ligi xd
0
@Kwiatek67 miliardowa dyskusja na temat lewy vs messi ;p
2
@JimMorrisonFCB Czas sie chyba pogodzic z faktem, ze te smieszne wojenki beda trwac i trwac. Taka niestety juz mentalnosc
0
Laporta na co Ty czekasz? Kazdy dzień z Koemanem na ławce, to dzień stracony
1
@JimMorrisonFCB Tak jest
1
"Śmieję się, jak widzę te wszystkie GPS'y, które na nas zakładają. Patrzą potem w dane i mówią: na 100 podań 80 było dobrych. Serio? Skąd wiedzą, że były dobre? Dla nich podanie jest dobre, jeśli zawodnik opanuje piłkę, którą do niego zagrałem. Może i opanował, ale ma 4 rywali na plecach, więc to było złe podanie. Dobre podanie było gdzie indziej, do kogoś niekrytego, ale GPS tego nie sprawdza. Tak jakby wystarczało się tylko pozbyć piłki w dowolnym kierunku zrzucając ciężar na kogoś innego. Moim zadaniem jest nie tracić piłki, ale muszę też zadbać, by moi koledzy też jej nie stracili. Różnica między drużynami wielkimi, a przeciętnymi leży w jakości podań. Problemem jest to, że statystyki nigdy tego nie oddają".
Dzisiejsza piłka w coraz większym stopniu opiera się na dużej ilości danych i późniejszej ich analizie. Niestety statystyki nie oddają zystkiego i nie da się wszystkiego zmierzyć... przynajmniej jeszcze nie"
General jak zwykle z klasą.
0
@gumaz Nikt z nas nie wie, kiedy i czy w ogóle psycha siądzie.
2
https://www.donald.pl/artykuly/86T9GyDt/adwokat-o-smiertelnym-wypadku-ofiary-mialy-tani-stary-samochod-trzeba-brac-kredyt-i-kupowac-lepszy
Czyli jak debil wjedzie pieszego, który idzie chodnikiem to będzie szczekał, że to trumny na nogach? Odklejony i obrzydliwy typ.
9
Avi i Louis Villain z Platynową Płytą za album "Akademia Sztuk Pięknych".
I to jest w pełni zasłużona platyna, bo chłopaki odwalają kawał świetnej roboty.
0
@Rick No wyraza, a ja ja mogę wyśmiać
0
"Jestem prawdziwym Polakiem, przeszkadza mi chlopak z chłopakiem i ja tutaj nie chce tak"
No i klasa, od dzisiaj bycie Polakiem zobowiązuje do homofobii. XD
Ogólnie to trochę fikuśny ten cały Dedis, to już drugi jego utwor gdzie walczy z potezna ideologia LGBT xD
36
@Momals11 chlop to naczelny hejter Messiego, nie warto z nim wchodzić w dyskusje odnośnie Leo imo
0
@KrystianR mysle, ze maja w to wywalone. Pilarze nie maja mentalnosci kibica
0
@Wojcio Ja tam samej decyzji w tej sytuacji nie oceniam, tylko środki jakimi chcą przekonać obywateli do tego.
1
@IronSanHybrid Kto by sie tym przejmował, elektorat już ma zasiane ziarenko ze tam to jakies same dzikusy siedza i nie nalezy im pomagac, ani wpuszczać.
4
@VeB 1899 lepiej jak jest piknik na trybunach, co nie?
0
https://www.sport.pl/pilka/7,65041,27626500,leo-messi-dostal-nietypowe-zadanie-najdrozszy-krokodyl-swiata.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Sport co za wylew zaliczył. XD
2
https://open.spotify.com/album/2ie6CZMlYVZu0JghukyEoq
Quebonafide z okazji przekroczenia 2 milionów słuchaczy na Spotifaju zaprezentował nam taki oto numer z tej okazji. Śmiało można powiedzieć, że to najlepszy numer jaki ostatnio udostępnił Kuba. Flow, warstwa techniczna i tekstowa, punche - wszystko na najwyższym poziomie. Można poczuć się jak w 2013, kiedy Que wraz z Eripe robili płyte roku.
4
@Comentateiro a potem pojawia sie Sri Lanka i głosuje na Trenta i Aubameyanga xDD
3
@Przemek2323 a ryba to nie mieso xd
0
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,27624772,oko-press-o-konferencji-ministrow-krowa-kaminskiego-to-stare.html
XDDDD no ale ziarenko zasiane, wiec zadanie wypelnione
1
@Encore Dawać mnie go już.
0
Amazon fajny start z New World zaliczył, kolejki na serwery po 1000 ludzi XDDD. Maks jaki widziałem to koleś stał w kolejce liczącej 5000 osób. xD żart w sumie, że taka premiera i tak mało serwerów graczom dali xDD
3
https://www.gry-online.pl/hardware/chiny-zakazuja-transmisji-na-zywo-osobom-ponizej-16-roku-zycia/z020851
https://www.bbc.com/news/blogs-news-from-elsewhere-36226141
Chiny na wojennej ścieżce z 21 wiekiem. xDD
1
@don'T.R.I.P.e No w sumie racja, to jednak Netflix. :x
7
Falcao ma już 3 bramki na koncie w la lidze, rozegrał zaledwie 97 minut. Szkoda, ze się nim bardziej nie zainteresowaliśmy. Bardziej kusząca opcja imo niż De Jong
0
@krawczykPSG no polacy od lat kopiuja usa i nie ma w tym nic dziwnego, ze popularne trendy sie roznosza.
0
https://pl.ign.com/wiedzmin-netflix/43401/news/zapowiedz-animowanego-wiedzmina-dla-dzieci-wywolala-burze-showrunnerka-broni-tego-pomyslu?utm_source=GKZWP
Ile bym dał, żeby poruszyli w tym serialu problemy z byciem innym, do czego prowadzi nienawiść międzyrasowa i rasizm. Może wtedy niektóre starsze głąby skumałyby jakie przesłanie niesie ze sobą saga. xD