marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@urbipl Różnica jest taka, że 500+ dostajesz praktycznie za nic, pit to zabieranie z wypłaty czyli niekiedy ciężko zarobionych pieniędzy.
2
@koksik2700 Oj tak, szczególnie kiedy dorwało się noc kruka xD Poziom trudności zza pierwszym razem mnie zmasakrował
1
@Sau_Ron pewnie, ze tak. Pierwsza czesc to kupa dziecinstwa. Genialne polaczenie RPG z RTSem.
34
@DonAndresFCB przynajmniej nie ukrywa chlopak swojego brazylijskiego mentalu
1
@Jakchcesz O cholera, to juz wiem kto będzie mnie do roboty budził xDD
2
@stereo 1 dzien w serwisie i jaki obeznany, ciekawe jak nazywalo sie Twoje poprzednie konto ;p
22
@Marcin91fcb sugerujesz, ze uczeń na etapie gimnazjalnym jest w stanie zarobić około 300k w rok? Chyba przeceniasz naszych uczniów. :p
2
@Malpi_Musk zawsze kiedy pojawi się jakiś mniej popularny sport pojawiają się takie komentarze. xD
1
@Rust_Cohle klasyczek
1
@arasz1819 W Barcelonie nie ma okresu przejściowego, tutaj nawet z ogromnymi długami, gigantycznymi brakami w kadrze i beznadziejna forma piłkarzy gra się o tryplet!!!
3
Neymar dla DAZN:
- Przyszłoroczne Mistrzostwa Świata będą prawdopodobnie ostatnimi w mojej karierze. Nie wiem, czy mam jeszcze siłę woli, aby nadal grać w piłkę nożnej na najwyższym poziomie.
Pytanie czy na przyszłoroczne MS starczy tej woli.
0
@puyol_presidend5 jakiś ziomek bodajże na h, już za cholerę nie pamiętam jego nicku. Dawno temu konto usunął xD
1
@barca87f Gdzie te niezależne sądy? xD
0
@puyol_presidend5 I tak nikt nie pobije legendarnego usera z tej strony w ilosci komentarzy, chlop kiedys byl jak fabryka komentarzy
1
@DaPidejpi Lepiej systematycznie co miesiac, bo znajac siebie to w lutym/marcu juz zostałbym bez pieniedzy. ;x
0
@Munio panie kupisz kilka paczek za fifa pointsy i 10k szybko Ci się zwróci, to nie jest żaden majątek xd
2
@Munio coinsow legalnie nie kupisz, jedynie fifa pointsy które łatwo możesz przerobić w coinsy
1
@krawczykPSG Krawczyk, wyrastasz nam tutaj na naczelnego hejtera Lewego xd
0
@Woland10 Takie same głupoty piszesz jak Ronaldo wychodzi w podstawowej 11 rozstrzelać ogórków? :V
23
A mógł zostać i robić na czarno, nie postarał się Leo. :V
0
@horang Nawet jeżeli będzie to drugi Arsenal swego czasu i nastawia sie stricte na zyski to niewiele to zmienia, zalezy ile zechca zainwestować żeby potem liczyć zyski.
3
@krawczykPSG a wiec wyznacznikiem talentu jest efektowność.
Krawczyk, wez ty lepiej skup sie na prowadzeniu tramwaju
7
@kingJAMES "Z tamta Barcelona to ja bym wygral sekstet"
Uwaga, mamy tutaj niespełnionego trenera. XD
7
@kingJAMES kiedy pep próbował być na sile kontrowersyjny? Nie chodziło Ci przypadkiem o Mou?
1
@JackH Ciekawe jak sanepid określił się na wyborach, gdzie były wiece wyborcze na kilka tysięcy ludzi (głównie starszych) bez maseczek. ;p
2
@krawczykPSG a czy Gavi ma być brazilijskim joga bonito na skrzydle, czy pomocnikiem?
7
@Bykunn mam wrażenie, że większości ludziom nie chce się już jakkolwiek dyskutować na ten temat, bo ile można. xD Odszedł to odszedł, lecim dalej a tutaj w miare regularnie dyskusja odnośnie Leo Messiego i to w większości od jednego usera.
65
@masq Krucjata z Leo Messim odcinek 3179. La Bambowa moda na sukces, ziew.
0
@Cochise To niezły test. xDD
1
@MesQueUnClub96 Gdzie ta kłótnia? :V