- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 744 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 744 Culés
0
Wolelibyście zarabiać 3 tysiące netto PLN miesięcznie, czy 36 tysięcy netto PLN rocznie?
18
@DaPidejpi sprawdzasz umiejętności matematyki czy pytasz o dostawanie całej kasy na raz 1 stycznia? :D
0
@DaPidejpi To jest to samo :)
1
@Bykunn czysto teoretyczne pytanie wiesz o co chodzi
@Pawel13sz udowodnij
31
@DaPidejpi wolałbym żebyś usunął konto ;x
0
@DaPidejpi Ja bym wolał zarabiać 100 mln euro brutto rocznie.
2
@DaPidejpi Wolę mieć kasę systematycznie co miesiąc ^^
0
@Transu96 jeszcze 14 dni musisz poczekać. Nie moja wina, ze tyle trzeba czekać
3
@DaPidejpi juz wolalbym co miesiac jesli mialaby to byc moja wyplata bo przewalilbym wszystko w chwile dostajac te 36k xD
0
@DaPidejpi 3 tys. × 12 miesięcy = 36 tys.
Udowodniłem?
1
@DaPidejpi Lepiej systematycznie co miesiac, bo znajac siebie to w lutym/marcu juz zostałbym bez pieniedzy. ;x
0
@DaPidejpi 3 tysiace... To wolałbym nie zyc w ogóle.
1
@Rust_Cohle miałbym tak samo xD
@Kgorecki2500 mylisz się. Jak coś to „tys.”, a nie „tyś.”
2
@Kgorecki2500
5
@RR ludzie za taką lub mniejszą kasę całe życie przeżywają ;) Tata ma teraz dylemat czy wynająć mieszkanie parze z dzieckiem z dochodem 1200 (licząc już 500+) bo szansa że nie będą płacić jest ogromna. Także ja wiem że każdy chce lepiej ale zawsze mnie śmieszą takie posty
0
@DaPidejpi 36k na raz bo zainwestowałbym w krypto :p
0
@DaPidejpi Lepiej co miesiąc dostać, bo jak dostajesz raz na rok to inflacja ci część kasy z początku roku pochłonie.
0
@Transu96 Już raz to zrobił... przez przypadek xDDDDDD
0
@BorzyKrzys pompa niezła co nie. Mam nadzieje, ze będziesz wnukom podczas wigilijnej kolacji opowiadał
1
@Bykunn Wiesz kolega jest milionerem, więc ciężko by mu było przestawić na takie zarobki :)
1
@Bykunn niech tata się nawet nie wygłupia
1
@Mr8lack wiesz to są mieszkania w kamienicach, żaden luksus, niskie czynsze. To nigdy nie będą idealni lokatorzy ale jednak lepiej kogoś pewniejszego
0
@BorzyKrzys może nam się poszczęści i znowu mu się ręka omsknie
0
@DaPidejpi Lekko wypuściłem powietrze nosem