0

@LionelM95 Raczej nie pisał się na to, że organizatorzy nie mają ogarniętej karetki i na przyjazd służb czekał 30 minut. Ktoś za to beknie

2

@DonMatteo901 "Bayern nie zamierza przymuszać piłkarza do przyjęcia szczepionki. Hasan Salihamidzić mówi, że klub nie ma żadnej mocy, bo szczepienie to sprawa dobrowolna."

I tutaj ogromny props dla Bayernu, nie można zrobić DOBROWOLNYCH szczepionek dla wszystkich a potem faworyzować jedna z grup poprzez przywileje i zakazy.


0

@paweldunajecfcb to pytanie retoryczne

5

@AmigoBlancos Ten Hazard to komiczny widok xDD

0

@Nightingale To niezle zarty xD

0

@Vebrol jak pompowany xD Po prostu Fifa daje ciagle wysoko ocenione karty z czapy za nic, zobaczysz ile takich kart bedzie za kilka miesiecy

28

Patrząc na opinie które latają o remasterach starszych części GTA można wyciągnąć jeden wniosek. Ludzie dalej mylą remaster z remake.

0

@Ciule123 Przecież te postacie wyglądają jak z jakiegoś fortnajta :x


1

@Nightingale kolega widzę sztuwniutko, jeżeli cie nie interesuje jakiś content to po prostu omijaj a nie strugasz kozaczka

1



Wyciekły okrzyki motywacyjne piłkarzy Barcelony przed każdym meczem.


Tak, jutub znowu zarzucił jakimś starszym filmikiem w proponowanych. xDD

23

AS jak zwykle z rakiem. XDD

16

@barcowy1899 jak chlop zaraz na emeryture idzie

0

@maroon petycje podpisalo 98 osob, ale jak czytalem komentarze pod facebookiem naszej gminy to ludzie masakruja petycje. Nawet mowi sie, ze chlop ktory zbierał glosy pod petycja mowil ludziom, ze chodzilo tylko o przyciecie drzew w parku i posprzatanie, a tutaj taki myk ale to juz niepotwierdzone jest.

12

https://dziennikzachodni.pl/mieszkancy-chca-wyciac-wszystkie-drzewa-w-parku-w-wilkowicach-petycja-mieszkancow-wywolala-ostre-emocje/ar/c1-15862777

Młodzi depresji dostaja, bo liscie musza sprzatac. XDD To jest to samo jak ziomek z miasta wprowadza się na wioskę i wykłóca się z rolnikiem, że plony zbiera i hałasuje.

3

@MaTt_BarcaFan Nie, jak ktoś wyjdzie na głąba to nie tłumaczymy tego baitem. Ludzie tego nie łykają xD

5

@Jonyx jest jeszcze wyższy.

0

@Momals11 no przecież to praktycznie za poprzedni sezon, wiec to logiczne xd

0

@Rust_Cohle karny w 90 minucie na 2:1 dla Realu. Tak bedzie

0

@Sulimo No oczywiście, ze tak. Pytanie tylko czy tego czasu im wystarczy. Cyberka tez kilka razy przekładali, a premiera pokazała że jeszcze z rok powinni przy nim dłubać.

0

https://www.ppe.pl/news/162544/wiedzmin-3-i-cyberpunk-2077-na-ps5-i-xsxs-oficjalnie-w-2022-roku-cd-projekt-red-przeklada-premiery.html

Reeeedzi XDD

Imo to ich ostatnia szansa na ogarnięcie CP, ciekawe czy z niej skorzystają czy pracują tylko nad zwyczajnym podbiciem grafiki na next geny xD

0

0

@Coutinho007 Ty chyba zapomniałeś, ze Fati wraca po rocznej kontuzji. Najlepiej od razu wrzucić chłopaka na głeboką wodę i niech znowu się połamie ale Koeman akurat rozumie, że nie ma co chłopaka forsować

1

@Arkon Mi to tam rybka, Leo czy Lewy takczy siak będę zadowolony

2

Tak sobie oglądam zdjęcia które wyciekły z planow serialu tlou i matko boska, alez to przepotężne walnie klimatem po ryju.

Niech ktoś jeszcze, najlepiej również HBO ogarnie ekranizację metro i cud malina

2

@Matelel Nawet jeżeli nie odejdzie i będzie siedział do końca kontraktu to skrzydłowy to imo jeden z priorytetów.

Na Dembele nie można liczyć

1

@pride1899 kto sugeruje sie ocena na filmwebie? xD

3

17

@arasz1819 Nie no, watpie zeby profesjonalni trenerzy przejmowali sie wypocinami ludzi w internecie. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?