marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/42414-chiny-mezczyzna-zostal-zatrzymany-na-9-dni-za-rozpowszechnienie-mema
Dobrze, ze jeszcze nie żyjemy w aż tak totalitarnym kraju bo większość ludzi zostałaby przestępcami. xD
0
@tristan87 Zawsze pod górkę. :v
0
Komentarz usunięty
1
@clyde za darmo to mozna zmienic barwy. Ja tez chce
0
@GeneralXavi pl >> jakies pucharki z Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
@MesQueUnClub96 Suarez prawie solo wygrał pl, tak tylko przypomnę
1
@koksik2700 Duma, ze Polak rodak tak sobie hasa w lidze mistrzów.
49
Kurde, widzę że noc minęła wam w cieniu złotej piłki. Podziwiam, że jeszcze wam się to nie znudziło, osobiście juz rzygam tym tematem. XD
0
@kuz fati ma tarcze ochronna jeszcze:p
76
Czyli Pisiory swoim pieprzeniem o aborcji zamordowało pierwszą (przynajmniej oficjalnie) kobietę. Niech ta partia w koncu upadnie na glupia morde, bo ile mozna z nimi sie meczyc.
3
@LucaMancini moj zegar biologiczny cierpi za kazdym razem kiedy czas sie zmienia. ;c
2
Owca jako jedyny robi dobry coaching motywacyjny. xDD
0
Mimo wszystko dobrze, ze to "tylko" 3 miesiące, bo wiadomo jak problemy z sercem są problemstyczne. Teraz to tylko zdrówko się liczy, nawet jakby miał zakończyć karierę piłkarską
2
@Fiseq Patrząc na ten komentarz zaciekawiło mnie ilu ludzi próbuje rzucić swoje uzależnienie od masturbacji poprzez ten challenge. ^^
4
@RikiPuig612 widzę że kolega dalej internet Explorer uzywa
1
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.radiozet.pl/amp/full/1200624/Polska/Wroclaw.-20-letni-mezczyzna-w-oknie-zycia.-Byl-pijany
Dobry dzik. xDD
2
@igor69 a ja jestem bi
oczywisice biedny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@gumaz wzór hajto? :p
23
Ogolnie trochę beka, ze Leo dostaje za ta sytuację gdzie przez kilkanaście sekund stal przed polem karnym (gdyby Neymarowi udało się odegrać do Leo to byłaby topowa sytuacja, bo chlopak w ogóle byl nie kryty xD) a w polu karnym identycznie stoi z 4-5 piłkarzy PSG. XD
Ale tego juz oczywiście niektórzy nie chcą widzieć
5
@Rust_Cohle No ale Piszcza juz nie ma i na PO piszczy bieda. Powody dla ktorych poszedl do naszej reprezentacji srednio mnie obchodza, najwazniejsze zeby obronil sie postawa na boisku.
2
Kiedyś praktycznie dzien w dzień polityka teraz tak samo z Messim. Jest progres:D
2
@Kapitan hawk prowokacja la bambowska xd
1
@Kapitan hawk No ten pan powinien akurat oglądać pożegnanie Leo zza krat. :v
2
Trochę dupa pęka, że Leo nie miał minimum takiego pożegnania.
1
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p180x540/249850042_4265599460217355_2044313781346930488_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=GZbq1T2Tp8YAX-bv2za&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=9a0649d02bc150d024df7810c7befb81&oe=61A3B9FC
Ciężki byłby żywot Gerwancego w współczesnych czasach xDD
0
@MarioVeB! imo to bedzie najbardziej wyrównana zp ostatnich lat, zapewne tylko kilka punktow zadecyduje na korzysc jednego lub drugiego wiec nie wiem skad ta pewnosc w tej kwestii. Szczegolnie, ze niektorzy potrafia zaglosowac sobie ot tak z czapy na kogos kogo znaja
0
@Joe_Pesci no ale to czy my mamy cos przeciwko nie ma zadnego znaczenia, kontrakt to kontrakt i tyle
0
@wawfilip16 PL i Serie A, imponujący progres tej ligi - z taktycznych szachów, do przyjemnej ofensywnej piłeczki
0
@xVENUMx budżetowy batman