0

@goldensun "Równie dobrze żadna z tych bramek mogła nie paść, a Aspas mógł strzelić w 2 minucie."

Potężny bezsens.

0

@Stagiryta przyjdzie slabszy mecz to bedziesz twierdzic, ze znowu zapomnieli jak sie gra w pilke. ;v

0

@FCMichalo Nigdy, chyba że wśród głąbów. Kariere piłkarską i trenerską trzeba oddzielić gruba kreska

0

@Woland10 dej mnie trenera za darmo, mam chory klub

5

@Ls0811 Nie, nie. Wolność słowa nie polega na tym, że możesz kogoś bezkarnie obrazić. Wolność słowa opiera się na wolności przy wyrażaniu swoich poglądów, sprzedanie komuś puncha pod to się nie zalicza

1

@mpolska25 Tez tak uwazam, jak na pisiora to zachował klase.

1



Nie rozumiem hejtu jaki spłynął na terleckiego po tym wydarzeniu, przecież równie dobrze wicemarszałek mógł jej sprzedać klapsa na dziąsło za te słowa. Nie jest źle :x

12

Ciekawe kiedy zostanie 3 trenerem z którym Barca będzie kombinować, żeby nie wypłacać odszkodowania. :x

0



Ale gość nostalgię wyczarował. :(

1

https://x.com/fremdenlegion2/status/1456317608207192065

Patrząc na te posty mam nadzieje, że Polacy jak najczęściej będą klękać na polskiej ziemi. xDD

1

@LucaMancini Ale nikt nie wymaga żadnego trypletu, większość zadowoli się poprawa gry + liga mistrzow w przyszlym sezonie.

4

@bartas97 Ten film nigdy nie byl komedia.

1

@Cvbn Dobra, ale kto uważa francuska lige za najlepsza? xDD

7

@Mns21 Oczywiście, że za. Jeżeli miałbym wybrać między długim umieraniem w szpitalnym łóżku, zwyczajnie cierpiąc a szybką i bezbolesną śmiercią to bez zastanowienia wybrałbym to drugie.

0

https://www.ppe.pl/news/163050/cena-skyrim-anniversary-edition-ujawniona-przez-bethesde-gracze-moga-skorzystac-z-promocji.html

250 złotych za duza paczke modow zrobionych przez fanow, ciocia bethsesda umie w dymanko. xDD

2

@ZielonySzparag bo tu raz licza sie druzynowe trofea, drugi raz indywidualne statystyki pilkarzy i w sumie uj wie jakie sa kryteria xDD

2

@Woland10 a pieniądze na conte da wolandzik z kieszonkowego

0

@DaPidejpi tego z 2005 :p

0

@Rielan otoz to, kto chce niech kleka kto nie i tyle, nie kumam w czym niektórzy problem widza xd

2

@Rielan chore to jest, że jeszcze ktoś ma bol dupska odnośnie klekania

2

@barcelonaLM co to w ogóle za typ? xD

6

Ależ nowa Forza wygląda przepięknie! :o


Cholera, chyba się skuszę. To byłaby moja pierwsza ścigałka od bodajże most wanted. xDD

4

A GTA 5 w ostatnich 3 miesiącach trafiło do łapek 5 milionów graczy.
I po co Rockstar ma się śpieszyć z kolejna czescia, skoro trzepia wciaz potezna kase na 5? xD

1

@haryveb944 Panie, ale kto go kupi? xDD Juz chyba lepiej przeczekac z nim do konca kontraktu.

0

@MarioVeB! a to chlopaczyna marnie próbuje prowokować. xD

1

@leonek160 potęzne wnioski patrzac na to, ze Fati jest jakies 2 lata mlodszy i kiedy Vini spokojnie sobie lapal doswiadczenie to nasza gwiazda przez rok leczyla kontuzje.

3



I to jest prawdziwa liga mistrzów! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?