1

@IronSanHybrid no lewy podczas jakies rozmowy spytal, czy mamy szanse na baraże

0

@mrboom piątek na 2 zmianach nie jest taki fajny:v

4

Budzi się czlowiek z świadomością że już sobota (nie wiem jak, coś mi się przestawiło) a tu dopiero czwartek.

Tak się rozczarowac z samego rana :(

0

@Tomason Battlefield od lat ma problemy na premierę, większe lub mniejsze. Nigdy nie zapomnę premiery legendarnej 4, która przez jakiś rok po premierze stała się dopiero grywalna. Piękne czasy. xDD

0

Ale inba w internecie z zwykłego przejęzyczenia Lewandowskiego. xD

2

3

@Tomason źródło wyschło, co? xD

2

@tomek8756 W sumie to brzmi jak kontra dla durnych propozycji niektórych, że niezaszczepieni płacą z własnej kieszeni na leczenie covida.

2

@ShinobiQWE Red Dead Redemption tylko na dłuższe posiedzenia, odpalenie tej gry na pół godzinki nie ma sensu, dlatego przechodziłem go jakiś rok. xDD

0

@POLAK12345 3 też ale 4 lepsza, bo ostatecznie wszystko co robił bf3, 4 zrobiła lepiej.

0

Oj, nowy Battlefield będzie miał ciężką premierę (aż się czasy legendarnej 4 przypominają ^^) netcode w trybach na 128 graczy leży i kwiczy, hitboxy skopane, specjaliści totalnie nie pasują do dużych trybów (imo powinny zostać tradycyjne klasy, a specjaliści tylko w hazard zone, gdzie to pasuje bo tryb opiera się ściśle na kooperacji. Powinni dodać tradycyjną tablicę wyników i wyszukiwarkę serwerów (żenada, że jej nie ma)

Za to portal to cud, miód i malinka, są pewne mankamenty typu że nie można dodać serwerów do ulubionych i często trzeba naszukać się fajnego serwera, ale na mniejszych serwerach nie ma problemu z netcodem.

0

@Danny Gaucho Łysa glaca tylko po to żeby ukryć zakola. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,27804800,wrclawskiego-muzyka-pobito-na-przystanku-mpk-od-agresora-uslyszal.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

Pamiętajcie, jedyna prawilna fryzura to łysa glaca, ewentualnie na 2 milimetry. Za dłuższe włosy można dostać klapsa w dziąsło.

1

@Emhyr Na La Bambie znajdziesz każdy sport. :D

2

@mati10333 Busi jest na tyle specyficznym zawodnikiem, że trzeba mieć minimalne pojęcie o piłce żeby docenić jego grę. Wiadomo, że gawiedź nie docenia takich grajków.

0

@tomek8756 Strach pomyśleć co te wielkie umysły znowu wymyślą

1

@Lionel_Messi10 yyy, co? Może i nie ma chlopa ale co to za argument w dyskusji? Ma się dziewczyna męczyć z pierwszym lepszym, żeby chlop tylko był?

1

@Lionel_Messi10 A to również, zimny browarek - giereczka i od razu człowiek się relaksuje

1

@Lionel_Messi10 Tomb Raider w sylwestra. :D Teraz grywam w nowego Battlefielda i Rome 2 total war. xD

0

@Lola120 tutaj tyle inteligentnych ludzi typu @Woland10 a Tobie jeszcze jakieś tindery w głowie. :v

1

@Lionel_Messi10 Będę grał w grę.

4

@Woland10 Przereklamowany bo przypomina żółwia ninja. XDDD

Nie no, to ci sie udalo

0

43

Cule z krwi i kości

1

@Goh Wszystkie eksy. Szczególnie God Of War, Days Gone, Horizon i The Last Of Us

1

@BorzyKrzys Serie A z ligi słynącej z piłkarskich szachów do ofensywnej miazgi.

1

Mam nadzieję, że Dice poświęci czas na rozwój Portala bo to jak przyjemną przygoda jest ten tryb to masakra. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?