marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid no lewy podczas jakies rozmowy spytal, czy mamy szanse na baraże
0
@mrboom piątek na 2 zmianach nie jest taki fajny:v
4
Budzi się czlowiek z świadomością że już sobota (nie wiem jak, coś mi się przestawiło) a tu dopiero czwartek.
Tak się rozczarowac z samego rana :(
0
@Tomason Battlefield od lat ma problemy na premierę, większe lub mniejsze. Nigdy nie zapomnę premiery legendarnej 4, która przez jakiś rok po premierze stała się dopiero grywalna. Piękne czasy. xDD
0
Ale inba w internecie z zwykłego przejęzyczenia Lewandowskiego. xD
2
https://nawiedzone.pl/armatka-wodna-kontra-imigrant-z-wyrwana-furtka/
No uzdolnieni fizycy to to nie są. xDDD
3
@Tomason źródło wyschło, co? xD
0
https://www.cgm.pl/news/wyglada-na-to-ze-wokalistka-brass-against-popelnila-przestepstwo-oddajac-mocz-na-fana-wiemy-jaka-kara-moze-ja-spotkac/
To teraz tylko czekać aż Sobel obsika fanów na koncercie. XD
2
https://www.ppe.pl/news/163315/netflix-krytykowany-za-plucie-na-mundur-zolnierza-polskiego-poslowie-atakuja-polski-horror.html
Problemy według rządzących. xDD
2
@tomek8756 W sumie to brzmi jak kontra dla durnych propozycji niektórych, że niezaszczepieni płacą z własnej kieszeni na leczenie covida.
2
@ShinobiQWE Red Dead Redemption tylko na dłuższe posiedzenia, odpalenie tej gry na pół godzinki nie ma sensu, dlatego przechodziłem go jakiś rok. xDD
0
@POLAK12345 3 też ale 4 lepsza, bo ostatecznie wszystko co robił bf3, 4 zrobiła lepiej.
0
Oj, nowy Battlefield będzie miał ciężką premierę (aż się czasy legendarnej 4 przypominają ^^) netcode w trybach na 128 graczy leży i kwiczy, hitboxy skopane, specjaliści totalnie nie pasują do dużych trybów (imo powinny zostać tradycyjne klasy, a specjaliści tylko w hazard zone, gdzie to pasuje bo tryb opiera się ściśle na kooperacji. Powinni dodać tradycyjną tablicę wyników i wyszukiwarkę serwerów (żenada, że jej nie ma)
Za to portal to cud, miód i malinka, są pewne mankamenty typu że nie można dodać serwerów do ulubionych i często trzeba naszukać się fajnego serwera, ale na mniejszych serwerach nie ma problemu z netcodem.
0
@Danny Gaucho Łysa glaca tylko po to żeby ukryć zakola. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,27804800,wrclawskiego-muzyka-pobito-na-przystanku-mpk-od-agresora-uslyszal.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza
Pamiętajcie, jedyna prawilna fryzura to łysa glaca, ewentualnie na 2 milimetry. Za dłuższe włosy można dostać klapsa w dziąsło.
1
@Emhyr Na La Bambie znajdziesz każdy sport. :D
2
@mati10333 Busi jest na tyle specyficznym zawodnikiem, że trzeba mieć minimalne pojęcie o piłce żeby docenić jego grę. Wiadomo, że gawiedź nie docenia takich grajków.
0
@tomek8756 Strach pomyśleć co te wielkie umysły znowu wymyślą
1
@Lionel_Messi10 yyy, co? Może i nie ma chlopa ale co to za argument w dyskusji? Ma się dziewczyna męczyć z pierwszym lepszym, żeby chlop tylko był?
1
@Lionel_Messi10 A to również, zimny browarek - giereczka i od razu człowiek się relaksuje
1
@Lionel_Messi10 Tomb Raider w sylwestra. :D Teraz grywam w nowego Battlefielda i Rome 2 total war. xD
0
@Lola120 tutaj tyle inteligentnych ludzi typu @Woland10 a Tobie jeszcze jakieś tindery w głowie. :v
1
@Lionel_Messi10 Będę grał w grę.
1
https://www.donald.pl/artykuly/AtEg2knS/miuosh-taki-raper-pochwalil-sie-nowym-bmw-po-czym-trzeba-bylo-usunac-wpis-bo-fajni-troszke-sie-wnerwili
za hajs podatników baluj. xD
4
@Woland10 Przereklamowany bo przypomina żółwia ninja. XDDD
Nie no, to ci sie udalo
0
@paweldunajecfcb Noope
43
Cule z krwi i kości
1
@Goh Wszystkie eksy. Szczególnie God Of War, Days Gone, Horizon i The Last Of Us
1
@BorzyKrzys Serie A z ligi słynącej z piłkarskich szachów do ofensywnej miazgi.
1
Mam nadzieję, że Dice poświęci czas na rozwój Portala bo to jak przyjemną przygoda jest ten tryb to masakra. :D