marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaInfo "Znajdzie drugi kraj, w którym jeśli dany piłkarz czegoś nie wygrał to robią dla niego repliki Złotej Piłki"
XDDD Beczkowa akcja Quebo a Ty to bierzesz na poważnie xDD Zostań byczku lepiej przy kserokopiarce, plis
0
@Chada i 180 GB to na grę bardzo dużo, twórcy zlewają kompresje danych odnicnek 2137
2
@ciema imo to mental ludzi, pilka nożna akurat nie ma z tym nic wspólnego
1
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-12-01-stalker-2-na-xbox-series-s-zajmie-polowe-dysku-konsoli
O kurla za chwile rzeczywistośc jednej gry na dysku stanie się rzeczywistością xd
0
@MrShakira nie zle, ale hajsu za mało i to imo nie zmienia faktu, że może sobie smieszkowac z kolegami
0
@MrShakira w sumie to co w tym dziwnego? xD
0
@SelloutCrowd W sumie jak teraz patrze jest to mozliwe
2
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,27865260,ronaldo-dolal-oliwy-do-ognia-skomentowal-krytyke-zlotej-pilki.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Ten już zaczyna XDD
17
Chore stereotypy odnośnie mężczyzn ciągle żywe.
Z tym mieszkaniem to w ogóle śmieszne w obecnych czasach. xD
3
@AnsuFati_10 I od strzelania jest inna nagroda. Zloty but - gole to tylko jeden z czynników uwzględniany przy zp
1
@Objectivo Slaba psycha
58
Przepiękny artykuł. Glos rozsądku w tonie ostatnich dyskusji, gdzie często wybijalo szambo
2
@Encore teraz jest upamiętnienie najlepszego piłkarza na świecie, Gerwancy wleci jak zapowiedzą 4 część. xD
6
i wczytał się piękny awatar. :D
Ale tylko w wersji mobilnej, chomik od przeglądarki na pc śpi po wczorajszej rzeźni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
https://x.com/fremdenlegion2/status/1465423735402467328
Ależ się chłopak zdenerwował. xD Jeszcze z 3 emotki i chlop by zlazl na zawal ;v
2
https://www.gry-online.pl/newsroom/wiedzmin-i-cyberpunk-2077-stopniowo-beda-otrzymywaly-funkcje-mult/zc20e14
Reeedzi, przestańcie mi gry prześladować. :(
0
@jeyx77x Oj tam, słuchanie trzasku pękających tyłków po przegranej jednej z stron to super sprawa. :D
2
Opa, wyniki złotej piłki już są to jeszcze jakieś pół roku będziemy oglądać ból dupy masq w gorących dyskusjach, przepięknie :D
0
@TheNekro94 Okej, okej. Nie doczytałem.
0
@Cochise a było w ogóle wtedy głosowanie?
0
@Huck Włoch wybronił swojej reprezentacji Euro więc nic dziwnego
0
@Janas11224 ewidentnie jestesmy prześladowani, wpierw roksa teraz organizacje. Czas chyba wyjsc na ulice
3
@GeneralXavi A jak pojawiło się info, że Lexy też będzie miała kolaboracje z maczkiem to staśko siedzi cicho. xD Widocznie można sponsorować te mordercze korporacje ale tylko i wylacznie jezeli jestes przedstawicielem płci pięknej.
1
Tez macie wrażenie, że rywalizacja Leo z CR7 trochę wypaczyla 2 miejsce w złotej piłce? Przeciez to powinno być ogromne wyróżnienie a według dużej ilości typa to nie ma żadnego znaczenia
0
@BarcaInfo Za "podobno" nie karaja
0
@amanter No to jeszcze nagroda dla najlepszego pomocnika z podziałem na defensywnego i ofensywnego, obrońcy i bramkarza :v
0
@amanter bezsensu xd
16
@BarcaInfo gdyby poszli po rozum do głowy i przyznali zp za 2020 to jedyny kandydat to Lewy, zjadł i wydalił konkurencję
2
@DonMatteo901 Strimerzy robia hajs na ludziach, Tip and Donation robi hajs na strimerach. Krag zycia :D