2

@BarcaInfo "Znajdzie drugi kraj, w którym jeśli dany piłkarz czegoś nie wygrał to robią dla niego repliki Złotej Piłki"

XDDD Beczkowa akcja Quebo a Ty to bierzesz na poważnie xDD Zostań byczku lepiej przy kserokopiarce, plis

0

@Chada i 180 GB to na grę bardzo dużo, twórcy zlewają kompresje danych odnicnek 2137

2

@ciema imo to mental ludzi, pilka nożna akurat nie ma z tym nic wspólnego

1

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-12-01-stalker-2-na-xbox-series-s-zajmie-polowe-dysku-konsoli
O kurla za chwile rzeczywistośc jednej gry na dysku stanie się rzeczywistością xd

0

@MrShakira nie zle, ale hajsu za mało i to imo nie zmienia faktu, że może sobie smieszkowac z kolegami

0

@MrShakira w sumie to co w tym dziwnego? xD

0

@SelloutCrowd W sumie jak teraz patrze jest to mozliwe

17



Chore stereotypy odnośnie mężczyzn ciągle żywe.

Z tym mieszkaniem to w ogóle śmieszne w obecnych czasach. xD

3

@AnsuFati_10 I od strzelania jest inna nagroda. Zloty but - gole to tylko jeden z czynników uwzględniany przy zp

1

@Objectivo Slaba psycha

58

Przepiękny artykuł. Glos rozsądku w tonie ostatnich dyskusji, gdzie często wybijalo szambo

2

@Encore teraz jest upamiętnienie najlepszego piłkarza na świecie, Gerwancy wleci jak zapowiedzą 4 część. xD

6

i wczytał się piękny awatar. :D

Ale tylko w wersji mobilnej, chomik od przeglądarki na pc śpi po wczorajszej rzeźni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

https://x.com/fremdenlegion2/status/1465423735402467328

Ależ się chłopak zdenerwował. xD Jeszcze z 3 emotki i chlop by zlazl na zawal ;v

2

0

@jeyx77x Oj tam, słuchanie trzasku pękających tyłków po przegranej jednej z stron to super sprawa. :D

2

Opa, wyniki złotej piłki już są to jeszcze jakieś pół roku będziemy oglądać ból dupy masq w gorących dyskusjach, przepięknie :D

0

@TheNekro94 Okej, okej. Nie doczytałem.

0

@Cochise a było w ogóle wtedy głosowanie?

0

@Huck Włoch wybronił swojej reprezentacji Euro więc nic dziwnego

0

@Janas11224 ewidentnie jestesmy prześladowani, wpierw roksa teraz organizacje. Czas chyba wyjsc na ulice

3

@GeneralXavi A jak pojawiło się info, że Lexy też będzie miała kolaboracje z maczkiem to staśko siedzi cicho. xD Widocznie można sponsorować te mordercze korporacje ale tylko i wylacznie jezeli jestes przedstawicielem płci pięknej.

1

Tez macie wrażenie, że rywalizacja Leo z CR7 trochę wypaczyla 2 miejsce w złotej piłce? Przeciez to powinno być ogromne wyróżnienie a według dużej ilości typa to nie ma żadnego znaczenia

0

@BarcaInfo Za "podobno" nie karaja

0

@amanter No to jeszcze nagroda dla najlepszego pomocnika z podziałem na defensywnego i ofensywnego, obrońcy i bramkarza :v

0

@amanter bezsensu xd

16

@BarcaInfo gdyby poszli po rozum do głowy i przyznali zp za 2020 to jedyny kandydat to Lewy, zjadł i wydalił konkurencję

2

@DonMatteo901 Strimerzy robia hajs na ludziach, Tip and Donation robi hajs na strimerach. Krag zycia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?