1

@MesQueUnClub96 Tak nasi piłkarze będą podróżować jeżeli postanowią jeszcze bardziej ograniczyć budzet na podróże. xD

23

https://x.com/exchsein/status/1471815974668099586


Mata imponuje nie tylko liczbami jakie wykręca, ale też zachowaniem. Propsy!

2

Dowództwo Operacyjne potwierdza dezercję żołnierza. Przedostał się na Białoruś, a następnie "zaczął szkalować polski mundur". W związku ze zdarzeniem, minister obrony podjął decyzję o odwołaniu przełożonych dezertera, dowódcę baterii, dowódcę plutonu oraz dowódcę 2. dywizjonu w Węgorzewie.

I juz oficjalnie. XDDDD

2

@Emhyr Gdybyśmy dalej żyli naszym DNA to wciąż bylibyśmy z ścisłego topu.

2

@MESSIah16 Ponoć kara śmierci ostatecznie wychodzi ostatecznie drożej niż utrzymywanie kogoś przez całe życie, ale na ile to prawdziwe to nie wiem.

Tak czy siak przestępcy, przynajmniej Ci najgorsi powinni zapieprzać na swoje utrzymanie.

11

@Pawel13sz Koeman za takie słowa zostałby zjedzony.

0

Ło matko, ale Eskel został skrzywdzony w netflixowym wiedźminie. Strasznie marna ta obsada. xD

5

@Chaoss Obejrzałem na razie pierwszy odcinek i co mogli to poprawili po prostu budżetem. Reszta dalej na przeciętnym poziomie i tutaj raczej nic się nie zmieni.

27

A sama prowizja w postaci legendarnego kaktusa.

9

"Na polsko-białoruskiej granicy zaginął żołnierz, co zostało już potwierdzone przez polskie wojsko. Białorusini twierdzą, że żołnierz przeszedł na stronę białoruską i poprosił o azyl, telewizja państwowa robi z nim wywiad.

Polskie władze potwierdzają zaginięcie i piszą o trwających czynnościach wyjaśniających. Wkrótce ma się ukazać komunikat MON. Według szefa MON - żołnierz, który zaginął miał problemy z prawem i złożył wypowiedzenie z wojska, tym samym nigdy nie powinien zostać skierowany do działań na granicę. Minister Błaszczak zażądał wyjaśnień, kto za to odpowiada." - Kikś

Wzorowa organizacja. xDD

2

@Medium Jak już tak wypominasz te statystyki to warto wspomnieć o gęstości zaludnienia ( 22,2 osób na km2 vs 123 osoby/km2) ale to już trochę nie trafia w Twoją narracje. :p

Oczywiście sam uważam, że duża część obostrzeń to bzdura.

10

@Songo91 a nasz budżet czerwone ;v

0

Nie wytrzymałem i odpaliłem sobie Kroniki Myrtany - juz po fabularnym intrze widać, że ten mod spokojnie mógłby być pełnoprawnym dlc od twórców

3

@Burgund Ich prezes śmiało może rywalizować z Bartomeu o tytuł "najmądrzejszego" prezesa w historii, a szkoda bo zawsze lubiłem Valencie.

1

@El dominatore Ja cały przyszły tydzień mam urlop więc akurat żeby ograć. Fani Goticzka nazywają Kroniki Gothicem 2.5, więc zapowiada się mega przygoda. :D

3

O cholera, Miłogost Reczek nie żyje..

1

@LS Weganie są najgorsi. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

0



Ubisoft wchodzi na naprawdę dziwne ścieżki z swoją gra xD

I maja dodać kolejne dlc do najnowszej części za jedynie 170 ziko :x

0

Tutaj może tylko Woland zwyciężyć

5

@Kgorecki2500 Zawsze według własnego sumienia.

3

2 miesiące z hakiem do Ligi mistrzów a tu już według bambowiczów niektórzy odpadają, jacyś faworyci. xD
No nieźle fruwacie.

0

@Cvzx No teraz tak ale co z tego jak lm dopiero za jakies 2 miesiace i wszystko może się zmienić?

0

@Piorun No pierwsze to ten Ramos musiałby wyjść na boisko, co jest bardzo wątpliwe. :D

9

@Cvzx a żebyś się nie zdziwił

0

@DarkShen No, zachowując proporcje to również w Barcelonie takie rzeczy. ;v

0

@DaPidejpi kolejne obietnice bez pokrycia. ;(

0

@AlexDark00 Problem w tym, że nie wznoszą żadnych pucharów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?