16

Zawsze mnie bawi jak leca jakies poważne punche, że sędzia ustawiony pod Real, Barcelonę czy jakiś inny klub. Każdy kto ogląda trochę LL powinien pogodzić się z faktem, że tam nie sędziują pod dany klub, oni po prostu są przeciętni w swoim zawodzie. xD

1

@semafor Oj, to się złapałem. Mea culpa. xD

0

@semafor o, kolega widze siedzi w glowie Depaya

4

@Woland10 A Xavi nagle ma ten materiał i sklad pozbawiony kontuzji? xDD

24

@Woland10 Jedyny błąd to, że Koeman nie wyleciał wcześniej. Xavi miałby więcej czasu na pracę.

5

@Songo91 Tak ja tutaj niektórzy ryczą jak sedzia walnie blad na korzyść Realu, zaraz 2022 a niektórzy wciąż nie zaakceptowali faktu, że sędziowie nie są stronniczy a po prostu ujowi

0

@Rivaldo55 Duet francuzów też, Pique też - jedynie Araujo pewniak więc z dwojga złego, wole żeby grała ta tykajaca bomba co ma jeszcze szanse na progres.

0

@kkbarca Dyskrecja na takim poziomie, że już wszyscy o tym wiedza. xD

4

@Bocheno1 martwym linkiem to ty gorących nie podbijesz

4

A więc po 30h w nowym BFie śmiało mogę wyciągnąć wniosek, ze nowa część Battlefielda jest zwyczajnie dziwna. Pomijajac kwestie stylistyki czy też optymalizacji totalnie nie rozumiem zastąpienia zwykłych klas specjalistami, na dużych trybach w ogóle to nie pasuje, imo specjaliści powinni zostać tylko w hazard zone gdzie jest mniej graczy na mapie i faktycznie trzeba wybrać specjaliste pod drużynę.
Na plus na pewno tryb "portal" gdzie gracze sami mogą ustalić sobie zasady, serwery i właściwie wszystko.

Szkoda, chyba czas się pogodzić ze Dice juz nawet nie dorówna legendarnej 4.

0

@4drian0 Tam może banować, tutaj mógł wyjść tylko jako sfrustrowany człowiek. Dobrze, że na TT ogólnie się przerzucił.

0

@bafi Zróbcie sobie dzieciaka, połączy to was na nowo. :v albo możecie zacząć od ślubu, tak się naprawia związki. 5 złotych za rade się należy

1

@Sau_Ron Polska. Piękni kraj, tylko rządzący to wiadomo co. ;)

0

@amanter szok i niedowierzenie

11

@Messibestplayerintheworld całej prawdy to my - szaraczki nigdy nie poznamy

2

@Sapos93 najlepiej żeby w ogóle ich nie wypuszczal z ośrodka treningowego

12

@jq91 Potężnym CR7.

15



Na miejscu tej Pani zdzieliłbym tego pajaca wiaderkiem.

3

@Comentateiro W Juventusie na maly kryzys zapowiadało się od dawna, nie maja juz topowych piłkarzy, poskąpili na nowych i poziom ligi wzrósł. United tez jest cieniem samego siebie, sporadycznie trafi im się lepszy sezon, teraz może będzie inaczej bo na papierze skład top, a Portugalia to imo typowy przykład wypalonego trenera.

4

@Przemek2323 A za co ma przepraszać?

3

@Danny Gaucho I takie podejście to się szanuje

0

@bartekvisca przecież powiedzieli, że w tym roku juz nic nie będzie.

0

https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-jest-lepiej-oceniany-na-steam-to-zasluga-nowych-gr/z020db8

Cyberek lekko naprawiony, gracze przyszli z normalnymi oczekiwaniami i cyk, fajne oceny lecą.
Ciekawe kiedy Redzi dadzą te fabularne dodatki, bo chętnie wróciłbym do night city

5

@AmigoBlancos Imo nagonka na niego zaczęła się kiedy zaczął kręcić bekę z Barcelony xD

1

@baartekk97 Nie rozumiem, jak dorośli czy też młodzi ludzie - którzy prawdopodobnie mieli w szkole podstawy historii (chociaż patrząc na poziom pewnie wagarowali) mogą "wyznawać" jakąkolwiek skrajną ideologię i mieć za bohatera zwykłą szuje. Przerażające co niektórym zastępuje mózg w tych durnych łbach.

0

Wypatrzyliście już coś ciekawego na sztimowej wyprzedaży? ^^

1

W sumie lekko przerażające, że ludzie dalej nakręcają się na ZP, przecież głosowanie już dawno zakończone, obecne mecze nie mają żadnego znaczenia więc po kiego wuja? xD

0

@masq Nie, mam wyebane co kto robi i z kim, ale o ile przypieprzanie się do ORIENTACJI SEKSUALNEJ mnie dziwi tak mógłbym zrozumieć gdyby ktoś nie chciał oglądać bdsm w reklamach, tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?