marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Zawsze mnie bawi jak leca jakies poważne punche, że sędzia ustawiony pod Real, Barcelonę czy jakiś inny klub. Każdy kto ogląda trochę LL powinien pogodzić się z faktem, że tam nie sędziują pod dany klub, oni po prostu są przeciętni w swoim zawodzie. xD
1
@semafor Oj, to się złapałem. Mea culpa. xD
0
@semafor o, kolega widze siedzi w glowie Depaya
4
@Woland10 A Xavi nagle ma ten materiał i sklad pozbawiony kontuzji? xDD
24
@Woland10 Jedyny błąd to, że Koeman nie wyleciał wcześniej. Xavi miałby więcej czasu na pracę.
5
@Songo91 Tak ja tutaj niektórzy ryczą jak sedzia walnie blad na korzyść Realu, zaraz 2022 a niektórzy wciąż nie zaakceptowali faktu, że sędziowie nie są stronniczy a po prostu ujowi
0
@Rivaldo55 Duet francuzów też, Pique też - jedynie Araujo pewniak więc z dwojga złego, wole żeby grała ta tykajaca bomba co ma jeszcze szanse na progres.
0
@kkbarca Dyskrecja na takim poziomie, że już wszyscy o tym wiedza. xD
4
@Bocheno1 martwym linkiem to ty gorących nie podbijesz
4
A więc po 30h w nowym BFie śmiało mogę wyciągnąć wniosek, ze nowa część Battlefielda jest zwyczajnie dziwna. Pomijajac kwestie stylistyki czy też optymalizacji totalnie nie rozumiem zastąpienia zwykłych klas specjalistami, na dużych trybach w ogóle to nie pasuje, imo specjaliści powinni zostać tylko w hazard zone gdzie jest mniej graczy na mapie i faktycznie trzeba wybrać specjaliste pod drużynę.
Na plus na pewno tryb "portal" gdzie gracze sami mogą ustalić sobie zasady, serwery i właściwie wszystko.
Szkoda, chyba czas się pogodzić ze Dice juz nawet nie dorówna legendarnej 4.
0
@4drian0 Tam może banować, tutaj mógł wyjść tylko jako sfrustrowany człowiek. Dobrze, że na TT ogólnie się przerzucił.
0
@bafi Zróbcie sobie dzieciaka, połączy to was na nowo. :v albo możecie zacząć od ślubu, tak się naprawia związki. 5 złotych za rade się należy
2
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s640x640/260789831_4518520314904726_454815517809342120_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=IJ4tqdEcsp0AX9oq678&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=9d09cc8411f2ddf0475c251f7d10008d&oe=61A69194
Geralt teraz będzie śmigał z mieczem świetlnym.
1
@Sau_Ron Polska. Piękni kraj, tylko rządzący to wiadomo co. ;)
0
@amanter szok i niedowierzenie
11
@Messibestplayerintheworld całej prawdy to my - szaraczki nigdy nie poznamy
2
@Sapos93 najlepiej żeby w ogóle ich nie wypuszczal z ośrodka treningowego
12
@jq91 Potężnym CR7.
15
Na miejscu tej Pani zdzieliłbym tego pajaca wiaderkiem.
3
@Comentateiro W Juventusie na maly kryzys zapowiadało się od dawna, nie maja juz topowych piłkarzy, poskąpili na nowych i poziom ligi wzrósł. United tez jest cieniem samego siebie, sporadycznie trafi im się lepszy sezon, teraz może będzie inaczej bo na papierze skład top, a Portugalia to imo typowy przykład wypalonego trenera.
3
https://www.wieliczkacity.pl/dzialy/aktualnosci/potracil-pieszego-na-przejsciu-gdy-sie-zatrzymal-i-wysiadl-aby-mu-pomoc-sam-zostal-potracony-przez-inny-samochod/
To sie nazywa dopiero perpetuum mobile xD
4
@Przemek2323 A za co ma przepraszać?
3
@Danny Gaucho I takie podejście to się szanuje
0
@bartekvisca przecież powiedzieli, że w tym roku juz nic nie będzie.
0
https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-jest-lepiej-oceniany-na-steam-to-zasluga-nowych-gr/z020db8
Cyberek lekko naprawiony, gracze przyszli z normalnymi oczekiwaniami i cyk, fajne oceny lecą.
Ciekawe kiedy Redzi dadzą te fabularne dodatki, bo chętnie wróciłbym do night city
5
@AmigoBlancos Imo nagonka na niego zaczęła się kiedy zaczął kręcić bekę z Barcelony xD
1
@baartekk97 Nie rozumiem, jak dorośli czy też młodzi ludzie - którzy prawdopodobnie mieli w szkole podstawy historii (chociaż patrząc na poziom pewnie wagarowali) mogą "wyznawać" jakąkolwiek skrajną ideologię i mieć za bohatera zwykłą szuje. Przerażające co niektórym zastępuje mózg w tych durnych łbach.
0
Wypatrzyliście już coś ciekawego na sztimowej wyprzedaży? ^^
1
W sumie lekko przerażające, że ludzie dalej nakręcają się na ZP, przecież głosowanie już dawno zakończone, obecne mecze nie mają żadnego znaczenia więc po kiego wuja? xD
0
@masq Nie, mam wyebane co kto robi i z kim, ale o ile przypieprzanie się do ORIENTACJI SEKSUALNEJ mnie dziwi tak mógłbym zrozumieć gdyby ktoś nie chciał oglądać bdsm w reklamach, tyle