marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 juz jeden pies jaki gatunek xd
2
@Sau_Ron chociaż można się uśmiac jak 2 dziewczyny pieja na przystanku piosenki malika, jest pozytyw xd
79
Po osoby korzystające z głośniczka w miejscach publicznych powinna przyjeżdżać śmieciarka
Change my mind
1
@czesctuam Zadna legenda nie upadnie, niezależnie od wyników Xaviego.
5
@norbi77 Gir nie widać, to gacie niepotrzebne. Prawie jak w jednym z odcinków Miodowych lat. :D
0
@TheMugShot Jedyna słuszna granica to atmosfera.
41
W sumie takie fikuśne, że jak ktoś marnie wykonuje swoje obowiązki to zostaje przeniesiony na inne stanowisko. Widze, że mamy bardzo uniwersalnych ekspertów w klubie. xDD
2
Co tu się dzieje. XDDDD
4
@Ronmes Tutaj tylko eksperci w danych dziedzinach, szczególnie medycyna.
0
Prawie jak horda z Days Gone. :v
0
@Pawel13sz liga mistrzow zaniża statystyki ;p
0
@Criss18Barca prawdopodobnie dlatego, że są uzależnione
Ale co ja tam wiem
1
@IronSanHybrid O kurde, nie jestem jedyny w opozycji do większości fanów. xD Mi tez 2 najmniej siadla, najlepsza 3 z tym ciężkim klimatem i patosem.
0
@IronSanHybrid Niestety poza 2 nie ma mechaniki lojalności.
BTW, próbowałeś w ME2 miec cała ekipe bez lojalności? Ciekawe zakończenie jest wtedy. :v
0
@IronSanHybrid Statystyka lojalności dotyczy ME2 gdzie Wrex i Liara (poza dlc) nie są naszymi towarzyszami, wiec nie da się zdobyć ich lojalności
0
@Herato No Hazard może sobie z nim piateczke zbic
3
Szkoda, ze nawet za te 20 milionów nie pójdzie
1
@neeed @AlexDark00 @Mr8lack
Filmy panowie, bo na seriale to ja czasu nie mam. :(
0
Co na netflixie, byczki?
1
@ranger3120 Call of Cthulhu, jeżeli lubisz Lovecrafta powinieneś być zadowolony
1
@eydeem 9.3.1.
- używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obelżywe w sposób niestosowny lub w nadmiernych ilościach, a w szczególności w komentarzach niekonstruktywnych
regulaminu formalnie zapewne nie lamie ale w sumie masakra jakie tutaj jest pole do interpretacji, regulamin powinien byc jasny i klarowny.
3
Kurde, chciałem sobie zrobić luźna karierke PSG w fifie a tutaj cyk, zaden pilkarz z topu nie chce przyjść bo liga za slaba. xDD
3
Co jest do uja? Przecież te kontuzje w naszym klubie sa nienormalne.
6
@FC1899Barca 91 goli Messiego wciąż zatyka mi morde
27
@patrykzmc2000 Polazł sobie za pieniążkami to niech kisi się w PSG. Tak samo jak Moriba w Lipsku.
1
@Borneo pandemia imo wbrew pozorom bardzo nam pomogła, zapewne gdyby nie ona bartomeu znalazłby jakiś sposób na hajs i dalej rujnowałby nasz klub
3
@Woland10 XDDD przepiękny jestes
3
@Abominacja Ta, na pewno rozchodzi się o połączenie z "hazardem" w Fifie. xD pewnie ktoś chce więcej pieniędzy z tego wyciągnąć i tyle
0
Widzę chomik też ma już dosyć obecnej Barcelony i uciekł z kołowrotka.
1
@l0Messini my sie sami dymamy