2

@ranger3120 juz jeden pies jaki gatunek xd

2

@Sau_Ron chociaż można się uśmiac jak 2 dziewczyny pieja na przystanku piosenki malika, jest pozytyw xd

79

Po osoby korzystające z głośniczka w miejscach publicznych powinna przyjeżdżać śmieciarka

Change my mind

1

@czesctuam Zadna legenda nie upadnie, niezależnie od wyników Xaviego.

5

@norbi77 Gir nie widać, to gacie niepotrzebne. Prawie jak w jednym z odcinków Miodowych lat. :D

0

@TheMugShot Jedyna słuszna granica to atmosfera.

41

W sumie takie fikuśne, że jak ktoś marnie wykonuje swoje obowiązki to zostaje przeniesiony na inne stanowisko. Widze, że mamy bardzo uniwersalnych ekspertów w klubie. xDD

2





Co tu się dzieje. XDDDD

4

@Ronmes Tutaj tylko eksperci w danych dziedzinach, szczególnie medycyna.

0



Prawie jak horda z Days Gone. :v

0

@Pawel13sz liga mistrzow zaniża statystyki ;p

0

@Criss18Barca prawdopodobnie dlatego, że są uzależnione
Ale co ja tam wiem

1

@IronSanHybrid O kurde, nie jestem jedyny w opozycji do większości fanów. xD Mi tez 2 najmniej siadla, najlepsza 3 z tym ciężkim klimatem i patosem.

0

@IronSanHybrid Niestety poza 2 nie ma mechaniki lojalności.

BTW, próbowałeś w ME2 miec cała ekipe bez lojalności? Ciekawe zakończenie jest wtedy. :v

0

@IronSanHybrid Statystyka lojalności dotyczy ME2 gdzie Wrex i Liara (poza dlc) nie są naszymi towarzyszami, wiec nie da się zdobyć ich lojalności

0

@Herato No Hazard może sobie z nim piateczke zbic

3

Szkoda, ze nawet za te 20 milionów nie pójdzie

1

@neeed @AlexDark00 @Mr8lack

Filmy panowie, bo na seriale to ja czasu nie mam. :(

0

Co na netflixie, byczki?

1

@ranger3120 Call of Cthulhu, jeżeli lubisz Lovecrafta powinieneś być zadowolony

1

@eydeem 9.3.1.


- używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obelżywe w sposób niestosowny lub w nadmiernych ilościach, a w szczególności w komentarzach niekonstruktywnych


regulaminu formalnie zapewne nie lamie ale w sumie masakra jakie tutaj jest pole do interpretacji, regulamin powinien byc jasny i klarowny.

3

Kurde, chciałem sobie zrobić luźna karierke PSG w fifie a tutaj cyk, zaden pilkarz z topu nie chce przyjść bo liga za slaba. xDD

3

Co jest do uja? Przecież te kontuzje w naszym klubie sa nienormalne.

6

@FC1899Barca 91 goli Messiego wciąż zatyka mi morde

27

@patrykzmc2000 Polazł sobie za pieniążkami to niech kisi się w PSG. Tak samo jak Moriba w Lipsku.

1

@Borneo pandemia imo wbrew pozorom bardzo nam pomogła, zapewne gdyby nie ona bartomeu znalazłby jakiś sposób na hajs i dalej rujnowałby nasz klub

3

@Woland10 XDDD przepiękny jestes

3

@Abominacja Ta, na pewno rozchodzi się o połączenie z "hazardem" w Fifie. xD pewnie ktoś chce więcej pieniędzy z tego wyciągnąć i tyle

0

Widzę chomik też ma już dosyć obecnej Barcelony i uciekł z kołowrotka.

1

@l0Messini my sie sami dymamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?