La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

2

SPOILERY MASS EFFECT


No ciekawe te wybory w edycji legendarnej. Jeszcze w remaster nie grałem, ale zamierzam. Dziwi mnie brak Wrexa i Liary T’Soni wśród wiernych sojuszników. Osobiście w trójce po bardzo długim rozmyślaniu jak większość wybrałem zakończenie czerwone.

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-11-07-mass-effect-wedlug-graczy-infografika-pokazuje-decyzje-z-edycji-legendarnej

0

@IronSanHybrid Statystyka lojalności dotyczy ME2 gdzie Wrex i Liara (poza dlc) nie są naszymi towarzyszami, wiec nie da się zdobyć ich lojalności

0

@marcin62 Myślałem, że dotyczy to całej gry.

1

@IronSanHybrid Też wybrałem opcję czerwoną. Chyba ma najwięcej pozytywów.

1

@Kgorecki2500 Ogólnie gra to majstersztyk. Uwielbiam gry w których moje wybory tak dużo ważą.

0

@IronSanHybrid Niestety poza 2 nie ma mechaniki lojalności.

BTW, próbowałeś w ME2 miec cała ekipe bez lojalności? Ciekawe zakończenie jest wtedy. :v

1

@marcin62 Z tego co pamiętam to nie. Ogólnie dwójka najmniej mi przypadła do gustu.

1

@IronSanHybrid O kurde, nie jestem jedyny w opozycji do większości fanów. xD Mi tez 2 najmniej siadla, najlepsza 3 z tym ciężkim klimatem i patosem.

0

@marcin62 Dokładnie Trójka najlepsza choć jedynka też świetna + ta eksploracja planet za pomocą M.A.K.O ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?