3

@deyna2018 Ale jaka moda? Dzieciaki tez maja dostep do popularnych rzeczy xD Kiedys rozjeżdżanie ludzi w gta sa teraz squid game

6

https://x.com/GrzybUkasz/status/1453096145505464320

Ależ dziwnie patrzy się na tak młode twarze w polityce xD U nas ciągle te same dziadki, które oderwać się od koryta nie mogą i przy nim już zgnija

0

@Mathew86 gdyby tak powiedział to chlop bylby spalony, wiadomo ze gatka musi robić dobry pr

1

@Pedro2221 a to moje niedopatrzenie. :p

1

@Pedro2221 no jeszcze przeczytałem, że lgbt to komuniści i antykoncepcja powoduje raka, wystarczająco szanuje swoje szare komórki żeby dalej nie zagłębiać się w temat

2

10

https://x.com/Juun__k/status/1452687567900532738

O kurła, jak śmiechłem. XDDD

5

@JohnA gdyby fajki tak podrożały to wdychalbys jeszcze więcej dymu z ukraińskich fajek. xD

2

@CLionelMessi No najlepsza byku

4

O cholera, Wojciech Sobierajski pobił rekord Guinnessa w ciągnięciu za sobą malucha. Dotychczasowy rekord wynosił około 10h - Wojciech wykręcił wynik do 7 godzin 43 minut i 29 sekund a sama trasa maratonu to 42 kilometry.

0

@Momals11 temu lewy jest 3 najlepszym strzelcem w lm, bundesliga go zweryfikowała

0

@Kondziubarca Gdybyś był bankrutem i miał zapłacić przy rozwodzie babie 12 milionów to też byś poczekał na lepsze czasy finansowe z rozwodem. ;p

5

@Vebrol fenomenalne nie ale mozna obejrzec z przyjemnoscia

1


najman znowu za mikrofonem. XDDD

0

@abram3k co z tego, że 11 kolejek skoro Leo wystąpił zaledwie w 4 meczach i to w niepełnym wymiarze czasowym?

1

@baartekk97 co tam może obrazić jakiekolwiek uczucia? XD

5

A więc po dwóch latach przyszedł czas żeby odświeżyć jedna z najlepszych gier jakie powstały. Witamy Arthur Morgana. :D

0

@Kwiatek67 które za jakiś czas zastapi HBO max i również będzie wyższy abonament

1

@Messibestplayerintheworld Z naszymi funduszami to ciężko o topowego trenera kiedykolwiek, nie tylko w trakcie sezonu.

1

@GeneralXavi Almost Famous 2, typowy rap to nie jest ale siedzi niemiłosiernie

1

@Ojciec5tkidzieci Oj, faktycznie. Na złą date spojrzałem. :p

0

To kto w końcu jest najlepszy, bo nie wiem komu kibicować? Messi, Lewy czy Salah? Może jutro Mbappe załaduje dwie brameczki i wlatuje do top3?

5

Tak sobie patrzę na faul Ronaldo i jakim cudem tam nie było czerwonej kartki to ja nie wiem. XDD

0

@FC1899Barca przyznawanie zp tak naprawde po jednym meczu odcinek 2137, nuuudy

0

@PanZagadka casemiro chroniony, nie liczy się xd

0

@kuz No w sumie to jest

0

@Szakalaka12369 fifka na 4 płytach? xDD

0

@Zoker O której by nie zrobili to tak czy siak ktoś będzie niezadowolony. xD

2

@Kondziubarca Messi też nieraz chciał aż za bardzo pójść sam, nie świadczy to o wybiciu ego, przynajmniej nie ponad normę. xD

2



Chłopak grajac stopami wchodzi do pierwszej ligi, a wy co? dalej kisicie sie w 5-4? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?