marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@deyna2018 Ale jaka moda? Dzieciaki tez maja dostep do popularnych rzeczy xD Kiedys rozjeżdżanie ludzi w gta sa teraz squid game
6
https://x.com/GrzybUkasz/status/1453096145505464320
Ależ dziwnie patrzy się na tak młode twarze w polityce xD U nas ciągle te same dziadki, które oderwać się od koryta nie mogą i przy nim już zgnija
0
@Mathew86 gdyby tak powiedział to chlop bylby spalony, wiadomo ze gatka musi robić dobry pr
1
@Pedro2221 a to moje niedopatrzenie. :p
1
@Pedro2221 no jeszcze przeczytałem, że lgbt to komuniści i antykoncepcja powoduje raka, wystarczająco szanuje swoje szare komórki żeby dalej nie zagłębiać się w temat
2
https://mobile.twitter.com/natematpl/status/1452850740213403649
Wychowanie seksualne według ksiezy XD
10
https://x.com/Juun__k/status/1452687567900532738
O kurła, jak śmiechłem. XDDD
5
@JohnA gdyby fajki tak podrożały to wdychalbys jeszcze więcej dymu z ukraińskich fajek. xD
2
@CLionelMessi No najlepsza byku
4
O cholera, Wojciech Sobierajski pobił rekord Guinnessa w ciągnięciu za sobą malucha. Dotychczasowy rekord wynosił około 10h - Wojciech wykręcił wynik do 7 godzin 43 minut i 29 sekund a sama trasa maratonu to 42 kilometry.
0
@Momals11 temu lewy jest 3 najlepszym strzelcem w lm, bundesliga go zweryfikowała
0
@Kondziubarca Gdybyś był bankrutem i miał zapłacić przy rozwodzie babie 12 milionów to też byś poczekał na lepsze czasy finansowe z rozwodem. ;p
5
@Vebrol fenomenalne nie ale mozna obejrzec z przyjemnoscia
1
najman znowu za mikrofonem. XDDD
0
@abram3k co z tego, że 11 kolejek skoro Leo wystąpił zaledwie w 4 meczach i to w niepełnym wymiarze czasowym?
1
@baartekk97 co tam może obrazić jakiekolwiek uczucia? XD
5
A więc po dwóch latach przyszedł czas żeby odświeżyć jedna z najlepszych gier jakie powstały. Witamy Arthur Morgana. :D
0
@Kwiatek67 które za jakiś czas zastapi HBO max i również będzie wyższy abonament
1
@Messibestplayerintheworld Z naszymi funduszami to ciężko o topowego trenera kiedykolwiek, nie tylko w trakcie sezonu.
1
@GeneralXavi Almost Famous 2, typowy rap to nie jest ale siedzi niemiłosiernie
1
@Ojciec5tkidzieci Oj, faktycznie. Na złą date spojrzałem. :p
0
To kto w końcu jest najlepszy, bo nie wiem komu kibicować? Messi, Lewy czy Salah? Może jutro Mbappe załaduje dwie brameczki i wlatuje do top3?
5
Tak sobie patrzę na faul Ronaldo i jakim cudem tam nie było czerwonej kartki to ja nie wiem. XDD
0
@FC1899Barca przyznawanie zp tak naprawde po jednym meczu odcinek 2137, nuuudy
0
@PanZagadka casemiro chroniony, nie liczy się xd
0
@kuz No w sumie to jest
0
@Szakalaka12369 fifka na 4 płytach? xDD
0
@Zoker O której by nie zrobili to tak czy siak ktoś będzie niezadowolony. xD
2
@Kondziubarca Messi też nieraz chciał aż za bardzo pójść sam, nie świadczy to o wybiciu ego, przynajmniej nie ponad normę. xD
2
Chłopak grajac stopami wchodzi do pierwszej ligi, a wy co? dalej kisicie sie w 5-4? :D