marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
55
@Comentateiro 50k zeby przez chwile potrzymać chłopa za rękę? Gdzie podpisać?
4
@ObiektywnyKibic121 Nie, nie musi. Sam mam piłkarzy za którymi nie przepadam, ale nie napieprzam dziesiątek komentarzy na forum jak ich to nie lubie i cieszę się, że im nie idzie. xD Imo to dziwne i tyle
0
@Nazio87 żałuj bo mega seria. :D Ale ja mówię z perspektywy człeka, który 2 razy przeczytał trylogię i teraz 2 raz ogrywam Exodus (pozostałe części już dawno ograne :p)
Imo obok stalkera najlepsze post-apo, a klimacik tak gęsty, że można go kroić nożem.
@Muszynianka Oj tak. W najnowszej części szczególnie jest zauważalne jakby rozmówcy czekali na odpowiedź naszego bohatera a tu dupa. xD
6
Kurde, Metro Exodus to tak przepiękna i genialna gra, że szok ale ma jeden szkopuł który potrafi zabić jakąkolwiek imersję. Ten zafajdany, niemy główny bohater.
No tak nie można. :x
0
@krawczykPSG Ale to trzeba być mieć ból dupska o Lewego, zeby się cieszyć że nie strzelił. XD
Trochę to nawet przykre
2
https://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/7,79351,27679104,13-latka-zawieszona-z-powodu-spodni-nauczyciele-twierdza-ze.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_dziecko.gazeta
Skoro nauczycieli rozpraszają kostki dziecka to chyba ktoś mocno się walnął z izolatka, bo tam nauczyciele powinni siedzieć
0
@Kgorecki2500 Fakt, krówki zachowują więcej klasy.
2
https://www.cdaction.pl/news-64828/far-cry-6-peta-krytykuje-ubisoft-za-przedstawienie-walk-kogutow-w-grze-jak-scen-z-mortal-kombat.html
Co jest? XDD Niby gracze nie rozróżniają fikcji od rzeczywistości a tu prosze, taki fikołek.
0
Kocham pierwsze zmiany, kimnie się człowiek na chwilę po robocie to wstanie o 21. XDD
0
Ten Maxiu nachalny, aż telefon wibruje jak dzwoni :p
0
@KrwawiaceoczyVEB Ale jak to ludzie którzy mieszkają w Polsce i chcą dla siebie dobrze interesują się polityka? Powinni se browarka wziąć, kapcie i przed tv, hehe
A tak serio to każde większe wydarzenie sportowe, społeczne czy też polityczne jest tutaj komentowane. Ot, gorący temat i bardzo dobrze, ze ludzie jeszcze się interesują polityka - szczególnie my, mlodzi którzy juz lub w przyszłości będą decydować na wyborach
5
@baartekk97 przecież Ci tego nie napisza wprost
1
@Sau_Ron gothic 1/2
Twierdza krzyżowiec
Age of empires 2
Dragon Age origins
Total war medieval 2
Fallout 1/2 i New Vegas
Stalkery
Fable zapomniane opowieści
Lista 10/10 nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym
0
Co fajnego na netflixie można rzucić na wieczór?
13
@urbipl Różnica jest taka, że 500+ dostajesz praktycznie za nic, pit to zabieranie z wypłaty czyli niekiedy ciężko zarobionych pieniędzy.
2
@koksik2700 Oj tak, szczególnie kiedy dorwało się noc kruka xD Poziom trudności zza pierwszym razem mnie zmasakrował
1
@Sau_Ron pewnie, ze tak. Pierwsza czesc to kupa dziecinstwa. Genialne polaczenie RPG z RTSem.
34
@DonAndresFCB przynajmniej nie ukrywa chlopak swojego brazylijskiego mentalu
1
@Jakchcesz O cholera, to juz wiem kto będzie mnie do roboty budził xDD
2
@stereo 1 dzien w serwisie i jaki obeznany, ciekawe jak nazywalo sie Twoje poprzednie konto ;p
22
@Marcin91fcb sugerujesz, ze uczeń na etapie gimnazjalnym jest w stanie zarobić około 300k w rok? Chyba przeceniasz naszych uczniów. :p
2
@Malpi_Musk zawsze kiedy pojawi się jakiś mniej popularny sport pojawiają się takie komentarze. xD
1
@Rust_Cohle klasyczek
1
@arasz1819 W Barcelonie nie ma okresu przejściowego, tutaj nawet z ogromnymi długami, gigantycznymi brakami w kadrze i beznadziejna forma piłkarzy gra się o tryplet!!!
3
Neymar dla DAZN:
- Przyszłoroczne Mistrzostwa Świata będą prawdopodobnie ostatnimi w mojej karierze. Nie wiem, czy mam jeszcze siłę woli, aby nadal grać w piłkę nożnej na najwyższym poziomie.
Pytanie czy na przyszłoroczne MS starczy tej woli.
0
@puyol_presidend5 jakiś ziomek bodajże na h, już za cholerę nie pamiętam jego nicku. Dawno temu konto usunął xD
1
@barca87f Gdzie te niezależne sądy? xD
0
@puyol_presidend5 I tak nikt nie pobije legendarnego usera z tej strony w ilosci komentarzy, chlop kiedys byl jak fabryka komentarzy
1
@DaPidejpi Lepiej systematycznie co miesiac, bo znajac siebie to w lutym/marcu juz zostałbym bez pieniedzy. ;x
0
@Munio panie kupisz kilka paczek za fifa pointsy i 10k szybko Ci się zwróci, to nie jest żaden majątek xd